Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

milyen spirált keresel?
Pegaso 125 power elektronikát és spirált keresek (olcsón! ), továbbá érdeklődnék hogy hol és mennyiért lehet simeringet venni az első telóba. Előre is köszönöm.
Egyben vagy bontva!

304351769

orozoli2002@yahoo.com
rotax 123 alkatrészek eladóak!
blokk gyújtás és hengerszet nélkül tökéletes 30e
sem amal trafó 12e
ducati feszab 6e
és még elégé sok alaktrész van!
tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
én tudok segiteni!
tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
sziasztok srácok.segítségre lenne szükségem.sajnos nem értek a motorokhoz nagyon,ezért gondoltam hátha tud valaki segíteni.van egy 25ös pegasom.a következő a probléma:a tesóm ment vele egy kört.rendben vissza is ért és tesztelgette.csutka gázon üresben kb 10-15 mp-ig.azóta nem indul,pedig frissen lett felújitva.dugó,hajtókar,szimeringek.szóval tip-top.csak most nem indul szegénykém.szikra van,kompresszió van,karbit átnéztem.benzin van.gyakorlatilag mindent megnéztem és nem jövök rá miért nem indul.dugattyú,hajtókar is ép.talán a fesszabályzó?vagy a kondi?segítsen valaki...hálás lennék.
HA olyan gondod van hogy 8000nél ledarál, mintha tiltás lenne benne akkor 99%-ban trafó(elektronika) hiba. HA érdekel tudok benne segiteni, adatlapomon lévő elérhetőségeken elérsz!
Sziasztok! Egy kis segítség kellene műszaki témában. Van egy olyan gondja a motoromnak, hogy 8000-es fordulatig szépen gyorsul és ott el kezd dadogni, nem tudom tovább forgatni. A poverszelepet megpucoltam, megnéztem a behúzó mágnest, az a gyári értéken áll. A karburátoran sem találtam semmi, szemmel látható hibát, a motor szépen indul és 8000-ig szépen felpörög, érezhetően, hallhatóan nyit a pover. Van valakinek ötlete hol lehet a probléma?
irtam üzit!
A lábtartóról tennél föl képet?
lábtarto párba 4e feszab 5e
ülésem van 1 de az tuareg és kék! az 2e
A bowden érdekelne, írj elérhetőséget priviben. czikora81@citromail.hu
Power elektronika, Hátsó lábtartó pár, Jó állapotú ülés (Sima fekete, lila nem kell! ), Fesszabályzó Ezeknek az árát, ha vannak leírhatnád.

Előre is köszönöm.
oké,majd kereslek.
rendben, angeluszmail@gmail.com -on bármikor elérsz
igen hidegen-melegen.egyébként nagyon könnyen indul egy-két rugásra mindig.szép alapjárat és mondom olyan 3000-res fordulatig hibátlanul megy.aztán mintha levenném a gyújtást.ha vissza esik a fordulat egyből berreg tovább.a benzin szint szerintem meg alacsonynak tünt mikor szét kaptam a karbit.nem tudom,majd megnézem még.a gyújtás érdekelne akkor 25-be ha nem jutok dülőre.
hát ha mégsem sikerül 25ért van komplett gyujtásom, de sztem csak túl sok benzint kap és az folytja meg, hidegen melegen is ugyanugy csinálja?
bár csak igazad lenne!azt szétkaptam már és kifujattam.de a benzinszint az még csinálhat galaibákat.megnézem majd még azt is.kösz.
sztem először a karburátornál keresd a hibát nem biztos hogy gyújtás gond van
komplett gyújtást keresek mert a motor félgázig szépen megy.alapjárat is stabil.utánna olyan mintha levenném a gyújtást ha vissza lassul a fordulat, megint megy.nem tudom mi baja.ezért kéne komplett gyújtás de nem arany áron.akkor inkább veszek egy lepukkant egész motort.40 ezerért már azt is adnak.max 20 ezret szánok komplett gyújtásra.
nekem van lendkerekem 8000-ért
trafóm van és tekercsem 12e/db
komplett gyújtást mennyiért adnál.trafó,lendkerék,állórész
más nem érdekel?
jaja