Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem a srác nincs tisztában az árakkal vagy valami nagyon nagy rejtett hibája van a motornak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
akkor jó le kellene majd méretnem
csács
Enyém az 2001-es és 700-ért vettem.... Húúú megjött a pizza mek kajálni majd jövök

csács
38-as karbi az enyémen 32-es van, az kurva nagy lehet. tied biztos hogy több mer szerintem az enyém van így 40 paci ha az alap 35-36 a polini plusz nagyobb karbi csak rádob egy 4-5 pacit
Jamal és te mennyiért vetted egyébként a mocid?
ezen vagyok kiakadva
hogy hoyg lehet ez ilyen olcso pedig oda az van irva h megvannak a papirjai...irtam a srácnak remélem válaszol...
plusz ugye az Arrow cső meg egy 38as Dell"Orto karburátor...szal van itt plusz teljesítmény szerintem ugye a gyári 35 Le akkor igy sztem biztos hogy 40 fölött vagyok már...mondjuk kell vennem hozzá elsö hátsó lánckereket meg láncot meg nem ártana a kapaszkodo hátulra mert az nem volt rajta és a bal oldalon az utas lábtartójából le van törve a vége
yah 150-es nincs csak 154 csak mindig kerekítgetnek. Gondolom akkor a karbi is nagyobb nem?
ok az király lenne kiváncsi vok rá!nekem a srác akitöl vettem azt mondta h 150es de én eddig olyat nem láttam neten sehol csak 154est
igazából nem tudom milyen hangja van egy 250nek ,de a lényeg h nagyon király szerintem nekem csak dob van rajta,igaz hogy még igazából nem néztem meg...
Képet remélem holnap már tok föltenni. Yah nekem is polinis. Neked is 154-es?
Én úgy tudom hogy egyedül a motorline forgalmazza. Írtam nekik emailt amiből kiderült hogy a hangtompító 37000 FT a rezonátor 61000FT. A hangtompító gondolom maga a dob, a rezo meg kieséses alapon az a kiszélesedő cső. Neked az egész rendszer arrow, vagy csak a dob?? Olvastam hogy olyan hangja lesz mint egy 250-nek , ez igaz???
van képed a mocidról?most nézem csak 154es hengerszetted van?Pollini?mert akkor nekem is olyan van
azt én is láttam h nincs rajta rendszám,de az van odairva h papirjai megvannak ezek szerint biztos "rendezett" 50es papirok
nagyon jó föleg 7000töl amikor kinyit a power-szelep...de tényleg király!én igy vettem szal nem tom mennyibe kerülhet?te mennyiért néztél ilyen kiput?
ne parázz...az a gép rendszám és papírok nélkül van..forg.ba se tudnád helyezni...
Matt ha jól látom arrow kipu van rajta???? Én is olyat akarok csak nagyon drága... Milyen hangja van azzal??
blackdragon ezt a mocit te vetted meg vagy te árulod?1ébként mennyi az ára vagy mennyibe került?
na szevasztok. most reggeltem azt nekem is rs-em úgyhogy szerintem ez a fórum nekem való
ezt nem hiszem el,vasárnap mentünk el a motorért 450.000 Ft volt...és most nézem hasznaltmotor.hu-n most raktak fel egy hirdetést ami ugyanolyan mint az enyém csak 1 évvel fiatalabb és 130.000 Ft-tal olcsobb...most a szívbaj keringet,remélem a srác elirta,mert most nagyon mérges vagyok

egyébként itt van kép a mocimról igaz már megszabadultam egy pár matricától mert tul sok volt rajta
neked is rs-ed van??
nah végre találtam RS 125ös fórumot nagyon fasza majd rendszeresen látogatom