Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sima alap rs-en vannak az idomok . Úgyvolt hogy valamikor versenyzek vele,de eltörtem novemberben a lábam és most tele van a lábam fémmel úgyhogy egyenlőre nem megy.
Az idom összegét nem tom pontosan de tom hogy nem volt vmi nagy összeg. Ha rákérdeztek jövő héten lehet tok szerezni másnak is
egyébként ilyen jól nyomod??láttam ismerestséged is van...(Tóth Imi kipuffja )
ezek a versenyidomok mennyit kóstálnak?
ott mutatják be az új mocikat ilyen kiállítás végülis ,de baszott nagy
dúrvásan néz ki
Jó nézzünk és hol van?
Tudja a fax
attól még kinézhetünk... valami motoros mulatság az a lényeg!
Mi az az interwhell?
1 kérdés nektek hogy tetszik így a kis RS-m ?? keresétek majd a 125ös versenyen
ohh hát persze,hogyne.....?!!
srácok interwheel-re nem moccanunk ki jövő hétvégén?
vannak gyári gépek is. Az lenne szerintem a legjobb ha mindenki aki akar kijönne nyiltnapra és ott lehet beszélni a szervezőkkel. amúgy vasárnap már verseny van
mondjuk enyém tök gyári
egyébként az enyém közel nem evett 7et mondom egy tankkal majdnem el lehetett menni 300 km-t sőt megkockáztatom hogy el is mentem vele annyit
akkor nem értem mért ilyen lett?hogy megy a gép?hát mihez képest? :D a 125öshöz képest csak csiga,de szerintem magához képest jól megy!Sásd-Pécs utat nyáron megtettem töbször 1más után edzés miatt(meg mutogatni ) és nem volt semmi baja
és hogy ment a géped nekem közel megevett 7 litert

nem jön be a lámpa
moat kaptam meg az új törzskönyvemet :) de nekem bassza a csőrőmet hogy 21 kw van beleirva!nem lehet ezt valahogy átíratni?vagy hol lehet ezt megoldani?
nekem is van az RS 125 mellett egy RS 50 és én egy tankal el tudtam menni kb. 300 km-t ugyhogy kb. 3,5 eszik
úristen!!neked meg mi történt a motoroddal?hogy néz ki??ezek a lámpák....hááát!ízlések és pofonok ha neked teccik az a lényeg
cső!
Én azt olvastam hogy rs 50-es 100-on 2,6-ot eszik ha megtalálom a cikket felrakom,de ez hülyeség én most voltam a mecsekbe vele motorozni 100-on majdnem 7 litert evett. Szerintem az a 7 liter nagyon sok ha 125-ös akkor is nem ám hogy 50-es
há ja:)
még bírom lóvéval egy ideig
de már most ugy szeretem, h minden pénzt megér
Nekem kurva sokat eszik de ez nem is lenne baj ha legalább jól menne.Kb ien 7 liter volt a multkor
van valakinek adata hogy mennyit eszik a gép 100-on?
Ez egyébként úgy van hogy lefojtják az ilyen 125-ös mocikat 15 pacira és ezt írják be a forgalmiba hogy 125ccm és 11kw. Na most a motor ennél többet tud kb 30-35 pacit, csak ha nem fojtanák le nem "biztos" hogy olyan sok A1-es jogsival rendelkező fiatal srác is megvenné. Azt már rádbízzák hogy utána kiveszed-e a fojtást vagy nem. Nekem is úgy van a forgalmiban hogy 125 ccm és 11kw, közbe az enyém 154-es és ..... nem tom pontosan hány Le de hogy nem 15 az biztos
elméletileg