Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem is kell csak kicsit optimalizalunk.
én nem akarok versenyezni vele
elmegyek lefureszelunk rola meg leszedunk minden felesleges sulyt.
ja-ja csak érted milyen idegesítő lehet hogy egy hétre rá felraknak egy ugyanolyat mint amilyet vettél csak 130.000 Ft-tal olcsobban...mondjuk ahogy körülnéztem elég sokba kerülhettek ezek a tuning cuccok,szal igazából megérte
hát még ez volt a legolcsobb amit találtam és ezen Arrow kipu van meg nekem is 154es Pollini hengerszett és egy 38as Dell"Orto karburátor a többi mind 450.000 fölött volt
nem rossz ar amiert vetted de lehetett volan meg alkudni belole.Jol jar aki eladta... de ha jo motor szarjal ra.
igaz hogy 97es :) 98as rossi replica :) 154ccm polini dellorto vhsd34ld ez az ledobalva rola de amugy 180at ment.140-150nel tobbet nem mentem vele huzamosan.
ilyen olcso lenne csak?ezt nem nagyon akarom elhinni
szerintem is itt valami nem stimmelhet mert ha minden stimmelne vele akkor nagyon mérges lennék,mondom,mert én most vettem 450.000 ért az enyémet vasárnap...mondjuk ezen van egy-két jó dolog
mennyi volt a vége?milyen modosítások voltak rajta?98as volt igaz?
ez duma mindennek megvan az ara.
ah koszonom 560ba ment el juliusban tavaly. egy kicsit :( vagyok meg mindig.
irtam annak a srácnak és azt mondta h egyszerűen csak el akarja adni azért ilyen olcso
huh neked volt a legszebb RS 125ösöd amiket eddig láttam nagyon jó állapotba volt!végülis mennyiért sikerült eladnod?
oke :DDDDDDDD hulyegyerek.az veletlen nem titan?es veletlen nem versecucc?almodjal
csak szeretned kishaver.Ket eve hirdetesem mindehol es kapcsolataim.Akkor lesz neked itt realis aron 250esed ha kimesz es hozol magadnak.
nem akarom egyébként eladni csak ha elviszik 900ért akarok 250est venni
de persze Rs-t
jaja én árulom 900 ért
a képen saját kipu van még a képen ,de teganp raktam fel thot imi tavalyi apriliájáról a dobot
Ez a motor egyébként 95-96 -os, nem 98 -as, de az ár még így is jó, ha minden oké rajta, egy dugó (Pollini ), csapszeggel, gyűrűkkel , tűgörgővel egyébként 28 e Ft, 2 e Ft-ért meghónolják, tehát az sem nagy gáz, ha mondjuk épp dugócsere érett a gép.
én Pécsen vok hétköznap a jogsit meg még csak most csinálom ill. majd valamikor most kezdem...
valamikor kéne 125ös turát csapni...
az jóóó!föleg ha most volt a henger újítva nem is számit az az 55 ezer kilométer...az enyémbe 17 000 van most és az is 96os és az is olaszból utazott csak 2000ben
Asszem egy 96os kék piros. de tényleg semmi baja, most volt henger, gumi, láncszett csere meg minden. 1 pici karc van rajta ennyi. jah meg kell bele egy kmóra spirál. sztem 450ért nem sok. 2003ban lett behozva, 55e km-rel
huh ez megnyugtató milyet néztél?
Én is láttam 320-ért... érdkes. Én ugyanezt holnapután 450-ért veszem, még gondolkoztam is, de rájöttem, hogy átbaszás szaga van a dolognak. Amit meg megnéztem azzal minden oék volt és 150 ropis szerviz után van... sztem sunnyog valami a srác