Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól néz ki! :) Mekkora karbikat tettél rá? És hogyan karburálod, detonáció számláló, minden játszik?
Próbálkozom
Egyenlőre nincs kiélesítve ,bekarburálás után derül ki lesz e olyan jó mint az NSR 360 :)
Basszus Zsolti, te aztán nem bízod a szélre.
A baj az, hogy a Hondáról sem láttunk semmi videót.
Az volna az igazi! Látni, mit művel egy ilyen viszonylag újkori 350-es 2T fenevad.
Ha oda kerül a sor, toljál már fel valamit! (amivel ezt a Janeket is lehetne kicsit bosszantani)
Kép lemaradt RS350
Alakul az RS350
Sziasztok rs250-hez hátsó lengéscsillapítot keresek! előre is köszi!
Jól látod. Másfél hónapig keresgéltem egy db jó nicasilos hengert, persze sehol nem volt. A szezon már a nyakamon volt, valamit ki kellett találni. Mire kész lett, akadt volna nicasilos is, dehát ki győzte volna mindet szponzorálni.
Igényesen, és nem túl drágán megoldották. Sajna,azóta,(2010 nyara) majdnem duplájára nőttek az árak,és persze nem a mester lett kapzsibb...
értem! Egyébként hengereid hüvelyezve vannak? vagy csak én látom rosszul?!
Az enyémet újították, de a két oldalát leszámítva nem tudsz mit csinálni vele.
Jó érzésű mesterember nem fogja szétmókolni a közepét, hogy aztán hátha jó lesz alapon átadja neked, hogy később meghalj vele, mikor szétesik...
Sajnos ienez a szerelem :)

másik, vki próbálkozott főtengelyfelújitó műhelyekkel? pl Táboriék vagy egyéb más cégek... Persze mindenki igér mindent! DE vkinek tapasztalat, vagy próbált már iet? A közepe tudom h hegesztett, viszont elcsiszolni a hegesztést majd szétpréselni, sok helyen igérnek új csapokat is stb.
Viszont ha nem lehet, akkor miért?
Ezekkel nem nagyon tudsz jó üzletet csinálni. Viszont mi, fanatikus hülyék, szinte mindent elnézünk a kis piszkoknak, mert, ha jó passzban vannak, akkor...
Fél évig árultam a Wolfot, aztán aznap, amikor az egyetlen komoly vevő végre felhívott, hogy,"no, akkor x pénzért elviszem", no, hát aznap tört el egy power benne, aztán természetesen megfaragta a dugót is,ami egy jó hónapja benne volt...
Leengedtem az amúgy is nyomott árból egy 20-ast, visszaraktam az egyik lecserélt dugót,(persze ezért lett még olcsóbb) és aznap már nem aludt nálam.
Azóta új hüvelyeket, meg dugókat kapott nála, idén meglátjuk, mire volt ez elég...
Ezeket megvenni, fenntartani már kalandorság számba mennek.
nekem sajnos a labirint és a csapágy is kivan, de nem lesz 150 viszont meg kell csinálni nem azért tettem szert egy ien vasra hogy a garázsban pihenjen, az meg hogy zsákbamacska az tény, de az "úri"ember akitől vettem régi motorok felújításával foglalkozik és nem gondoltam hogy ien állapotban fogo elhozni, na mind1, inkább hanyagolom magam és felépítem normálisan, hogy mindenki száját elkenjem a ringen!
Engem 150eft-tal riasztottak el ettől a középső rész cserétől.
Ráadásul a csapágy nem is lógott, csak a labirintgyűrűt kóstolta meg valami oda szorult gyűrűdarab.(az sem volt vészes) Érdekesképpen viszont semmilyen hátráltató hatása nem volt.
Próbáltam még használt főtengelyt venni, de a gépműhelyből(ahol az enyém volt) az az info jött, mikor megkapták,hogy szarabb a közepe, mint az enyémnek, és így is egy 50-es lett volna...
Nem egyszerű itt okosnak lenni...
Holnap bepróbálom köszi! :)
Bármelyik Suzuki márkakereskedésben meg tudod rendelni ,megmondják az árát is !
Jaja ezt vágom, meg az AF1 racinget is, csak arra gondoltam van vhol a tengeren innen, nemtudom a posta és a vám mennyi még ha 1/3-ad is...
Közepét nem tudod felújítani össze van hegesztve !Rgv-nézd meg,keresd ki a suzuki cikkszámot és a suzukinál rendeld 1/3 az ára!
Innen ,vagy kinézed a 7-es cikkszámát !
http://www.af1racing.com/store...
Vmi előzményt tudsz róla írni? a hajtókar nem lenne gáz... de a többi?
Segítesz? hol találom?
Üdv
Közepét tudsz rendelni külön is!
Hali! Az egyik hajtókar beteg,így a főtengelyt 18-ért adom ha így érdekel!
Vagy az egész vagy a közepe érdekelne nagyon! Így nemtudom megmondani az állapotát... Órával rámértél mennyit üt? csapágyak? labirint tömítés? mennyit futott?
Hali! Ha alkatrész kell a főtengelyből?
Sziasztok!
Tovább bontva a vasam, kiderült hogy a főtengelyem nincs alegjobb állapotban (had légyszi ne mondjam meg mennyit üt, meg a csapágyak... ) szval lényegre térve,
keresek jó állapotú RGV VJ22 vagy RS 250 főtengelyt!