Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia képeket meg némi infot küldj létszi a motorról hanyas évjárat stb itt a mail címem : kasa93@freemail.hu
Adnék érte egy rendszámos műszakis cagiva planetet.
Sziasztok ha valakit érdekel rs250 ből alkatrész vagy valami az szóljon egy pályamotort bontok szét! vagy akár egyben is elvihető ár megegyezés szerint a motoron az egyik henger ment tönkre minden más tökéletes ! van még ezen kívül két db prox hajtókarom és 2db új egygyűrűs prox dugóm info itt vagy tel 062037053004 vagy 06203753090
Urak!
Vélemények erről? http://kepesmotor.hu/aprilia-s...

Utcai használat szempontjából nézve.
köszönöm szépen a linket!
http://palyamotorozas.hu/hu/shop/reszletek/28/aprilia_rs_250/

A fenti linken találsz egy jónak igérkező gépet.
Akinek van rs 250-se ealdo az kérem küldjön képet nekem a mocirol erre az email cmíre: calibra23@freemail.hu
és a motorrol adatokat illetve árat. Rs 250est vennék!
SZiasztok!
Segítségeteket kérem!
Aprilia rs 250-est szeretnék venni! Tudnátok segíteni abban melyik évjáratú rs 250-es a legjobb? Stabilabb az uton illetve az érdekelne melyik évjáratú rs-t gyártották legerősebnek...
olvastam 30-40 lóerőseket 50Le-ket meg 70 körül is. Én minimum 70 Le-s Rs-ket keresem. Illetve az érdekel még ez mellett melyik Rs sikerült a legjobban technikai szempontbol. utcára tervezem és egy brutális gépet szeretnék kihozni belőle. valamint az érdekelne hogy powerszelep melyik évjáratú rs 250-ben van ha van. Nekem volt már 125-s powerszelepes rs-m. Valamint még az is érdekelne ha ajánl valaki nekem Rs-t hogy mit érdemes lecserélni rajta hogy minnél jobb legyen a moci... Persze motorikusan nem akarom széttuningolni de egy erős utcai mocit akarok. Csak Rs 250-es érdekel!
eladó! megvannak az idomok is,csak fel kell rakni.Pappír nélkül! Amoci hibátlan!
Sziasztok!
segítség kellene! Aprila RS 250-es idomokat keresek (fej, és oldal), lámpatartót, és lámpát. ha valaki tud annak örülnék, de egy link, vagy bármi jól jön. Kösz előre is
vannak benne okos dolgok...
Szia atisrace!
Köszi a telszámot! Holnap tudnálak hívni, ha az jó.... valamikor délelőtt. Mégegyszer köszi!
Ebből bizony a precízebb síkolás kimaradt,esztergán vettek rajta egy érintőfogást a persely tetején és ennyi.Mindezek ellenére jól működik,rendesen tömít. Persze igazi vallatásnak még nem volt alávetve,bőven benne van még a járatásban.
Nem.
nekem ez a görgőzés balhé mozgatja a fantáziám évek óta.
Ki kellene próbálni.
Te nem M-force-os vagy véletlenül?
Nézd nekem bevált régi szaki csinálta nem 1db-ot,biztos van akinek rossz a tapasztalata/más a véleménye(+ugye rengeteg a netten tanulta/hallotta és ért hozzá szerelő is..)Ez az én tapasztalatom/véleményem én csak ezt tudom mondani
Persze,én nem azt mondom,hogy nem megy,csak az igénytelenség nem mentség semmire.Kétszer úgy kopik,mint a hőkezelt,mert ugye sokkal puhább,és az esztergált hüvely hőleadási képességeit a köszörültel szemben nem is kell nagyon feszegetnem.Meg arról nem is beszélve,hogy ennyi pénzből kijöhetne a rendes munka is,csak ugye az úgy nekik nyűgös dolog,mert nem megy minden egy helyen,egy időben
Lapithat igazából nem érdekel Jó párat csináltattam és vigan mennek..Ez nemazt jelenti hogy a legjobb megoldás,de nem is rossz
hívj fel,az a biztos.70 279 55 50
Szia! Látom, eléggé bennevagy a témában. Kérhetnék tanácsot? Mit, hol és mennyiért? A szitu a szokásos, megragadt, nicasil lejött. Előre is köszi.
lehetni lehet,csak nem azt rendelik:)
Én mindig meghőkezeltetem utólag még beillesztés előtt,utánna köszörűs,alut meghónolni stb. Gondolom tud,hogy mennyire imádnak érte:)
ha a tömítés le sem jött a henger tetejéről,hogy lett megsíkolva,miután a hüvelyt feltételezem,hogy megpréselte?
Belkovicstól(pl) lehet 280 hb-s hüvelyt venni, elég kömény, kellemetlen vele dolgozni
Sok esélytelen dologból jöttem már ki jól a végén, csak hát kell hozzá némi kitartás,meg persze legalább annyi szerencse is.A nagykőrösi Aprilia sorsa a jövő héten derül ki, Gerit meg nem értem el még kinn van valahol. Perselyeztetésből meg évente egy épp elég. Decemberben lett kész a Wolfom, egy szűk százas volt.