Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt vagyok ne, végig sem olvastam a többit, most nézem, V2-es lesz. De milyen főtengely fogja ezt a két dupla akkora hengert elbírni?
Én is csináltam 4 hengeres pannóniát
Itt más a dörgés V2 marad ,ha lesz 5 tengelyes CNC-aki profi és olcsó
Én anno itt Miskolcon láttam még Pannóniákat összeépített blokkal, a hangjuk egy varázslat volt. Volt két 4 hengeres, meg egy 3 hengeres. Igaz, utóbbiról azt mondták, hogy gyári, és P23 a neve, de soha, sehol máshol nem láttam, és nem is hallottam 3 hengeres Pancsiról, viszont a saját szememnek csak hiszek. Azokat elég egyszerű volt összeépíteni, de két NSR-t... Nem egy egyszerű kis kihívás lesz,,, de Te sem vagy egyszerű eset,,, sok sikert és kitartást hozzá.
sok sikert biztos jó lesz!
Elég lesz 100 is csak nyomatékosra akarom hangolni majd!
közúton nagyon veszélyes játék lenne !
Kb annyira számítok majd
az már tuti,de az 120 le alsó hangon!
Azért adom el az apriliát mert megeszi majd az árát
Én is gondolkodom,de nincs lóvé,egyébként ezek a gyári gépek 15 millánál kezdődnek,de van 180 ért is!
Igen saját hengerek csak kell jó CNC marós
értem de v2?
Csinálni akarom nem venni
v2?
Nagy fa. Lesz ekkora fejszéd?
NSR 500
Miért adod el, min töröd a fejed?
Mindenhol jóval erősebb ,és nem forog csak 12000-ig 10 körül a legerősebb !Itt a görbe
És a 350-es RS, amit árulsz, az milyen lett? Abban már csak több nyomatéknak kéne lennie.
Vagy egyszerűen ez egy ilyen motorkarakterisztika?
Csak az rgv-rs kombinációban nincs a többi jelentősen jobb!
Azért ez még mindig egy (vagy több) esély. azt hittem, szarabb a helyzet... Nekem nem igazán volt eddig összehasonlítási alapom, de tény, hogy enyém is vagy 7000 környékén lesz igazán életképes. Kölyökkoromban jártam egy ideig haver P21-esével, az sokkal jobban, egyenletesebben tolt alól is, most akkor mitől jó ez a V motor? Mert, hogy nyomaték nincs több benne, (bár kéne hogy legyen) az biztos...
Gyári elég jó rugalmas 180 km/h -ig ! Csak az Nsr még utána is megy!
rgv hez képest egyébként a 3xv is ilyen gyenge alul?mert a tzr,nsr,rd már kétszázon van ,mire ez megindul,de fönt már egész jó!
Kösz a választ,mindegyik főtengelyt meg lehet csináltatni,hiába nem lehet szétszedni ,azt is meg csinálják szétszedhetősre,csak nem mindegy ,hogy mennyi lesz a vége,igaz egy p20 blokkra is rá költenek fél millákat !
Szétszedhető csak a hajtókarcsap benne marad a belső sonkába!