Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annyi a hasonlóság, hogy kb. egyforma 6 küllős és 5,5coll széles, 4,5coll széles felnin nem feszül ki a peremig a 165-ös gumi, max a 160-as. Igen nekem évekig elég lehet ez a majdnem új gumi, mert az én motorom rendszámos hétvégenti gokartpályázáshoz tervezem, de ahogy haladok idő szűke miatt, nem látom még azt sem mikor lesz kész.
na szeva megnéztem és nekem a 125-ön 4.00 felni van, és arra 120as slick van feltéve, ezzel megyek idén, meg szinte mindenki más is (150 a gyári). Csak azért írom mert nyugodtan kereshetsz valamivel keskenyebbet is, vagy esetleg nagymotor elsőgumit is ha találsz.
Évekig? uhh én 3 pályanap alatt leírtam a hátsót és a 4,5-en van fent 165ös. Újonnan természetesen még van, csak a használt pályagumi fogyott el. Ugye kiesett az AA 125, Motogp250, SSP 400, gyakorlatilag minden olyan kategória ahol 160as gumi körülivel motoroztak pályán. A CBR hátsó felnije mennyiben hasonlít?
Nekem megmaradt a CBR900-asomból egy 5,5collos hátsó kerék azt fogom átalakítani ha elfogy amim van és akkor mehet rá a 165-ös abból azért van még. De ami fennt van lehet évekig jó lesz még, csak kár volt megvágatni...
Egyébként, ki milyen gumival motorozik? Mert a 160-as méret olyan ritka mint a fehér holló... KR108 volt nekem eddig fent az tökéletes volt de nincs használtan már
Egy kis info azoknak akik sportgumi problémával küzdenek

http://dunlopracing.com/tires-...
Tényleg jó ez az oldal. Köszönet a saját, és a sporttársak nevében is.
Igen, azért szeretem én is őket, mert sok mindent meg lehet kapni külön külön!
állt volna neki a f@szom végdosgatni tömítést ha tudom h 3 buznyákért kapok hengertalp tömítést, Oszt még jó keskeny is lett oldalt :S
így értem mire gondoltál, igazából ez abszolut csak a tetejére lett hangolva, nem nagyon kívánom alul használni, egyébként dús is lett az alja rendesen
Nem könnyű behangolni ,hogy alacsony és magas fordulatszámon is jól működjön ekkora karbi ezért vigyázz a behangolással tetején meg ne akaszd !
Mire gondolsz?
Szia,
nekem egy dugattyuszett kellene.
Hol lehetne atvenni es mennyiert adnad?
Hetfon Budapesten vagyok az jo?
Kerlek irj az bogheanurazvan@yahoo.com cimre
vagy kuld el a telefonszamod hogy beszeljunk.
Koszi.
Szia!Nekem vannak vertex 1 gyurusek,kb 3000km van bennuk,en mar lecsereltem oket,nagyon jo allapotuak!
Csak meg ne akadjon vigyázz !
Szetszedtem az uj motorom hogy lassam az allapotat,
sajnos az also hengeren es dugon latszik hogy meg volt
mar melegitve. (jo hogy leelenoriztem)
Ezert erdekelne hogy valakinek nincsen-e egy 56-os egygyurus
dugoja es esetleg hengere amit mar nem hasznal megvennem.
Nem kell tokeletes legyen csak hasznalhato.
Segitsegeteket elore koszonom.
Kis videóélmény még a járatásból :)

Tisztában kell vele lenni, hogy ez egy utángyártott szett! Egyébként én már rendeltem Athena tömítést nekem nem volt vele gondom! Viszont én az RS-hez általában innen rendelem a cuccaim:
http://www.thetuningworks.co.u...

Ők csinálták a hengereket és dugóim is innen vannak! Csak ajánlani tudom őket!
Koszonom a valaszodat .
Ezek szerint ez az ar es minoseg arany a legjobb?
Ha gyári a motorod akkor ez tökéletesen megfelel a számodra :)

De bármely Suzuki RGV 250 89- ; Aprilia RS 250 bármely évjárat


http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Na uram, ma volt egy 120 km-es próbakör a dugódnak, meg a két hengernek,,, gyakorlatilag semmi gond. Elszoktam tőle, hogy egyben haza is jöjjön a fos TKR dugókkal. A mostani után karburátorok finomítása, és normális hátsó dobok gyártása, és azt hiszem, végre használható motor válik belőle két év lidércnyomás után...
Sziasztok,
szeretnem a segitsegeteket kerni egy tomiteskeszlet beszerzeseben.
Hol kaphatnek egy jo minosegu es aru keszletet Budapest kornyeken.
A motor egy 98-as rs 250.
Eleg surgos lenne.
Segitsegeteket elore koszonom.
Kéne a 38-as Mikuni mi? ígérem ha nagyon füstöl megkapod jutányos áron
Pontosan gyík(ok):
- elrepedt dugattyú (szokásos számítottam rá)
- megragadt henger és elrepedt kipufgát (hát ezért már morogtam)
- főtengely közepe közel 0,12 mm ütött a csapágyon, oldaláról már nem is beszélve -- kukáztuk, ami felhasználható volt róla azt mentettük
- alsó henger gyertyája kuka, rossz szimering miatt ette a váltóolajat és megölte a gyertyát

kb ennyi

Bátrak versenyére természetesen igen! :) Előtte agusztusban még egy Mami kupára lenézünk, és ha marad kis összeg akkor még egy V2 kupa is belefér remélem
Szeva !Ha nem bírsz a karbikkal jó lesz nekem a 350-re