Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó aprilia rs teljes matricaszett az elejétől a fenekéig minden érdeklődni: peti.kristof@gmail.com
Menetjavítóval érdemes megoldani, mint pl würth time sert, helicoil, v-coil, azzal többet gond nem lesz
Nincs is jobb annál:)
Tedd azt helyettem is.
Remélem 1-2 napon belül már megint mehetek én is.

Kérdés...
Ha van olyan csavar a blokkban ami meg van szakítva azzal mit érdemes kezdeni? Megfúrni a következő csavarméretig?
Szerencsére ilyen gondom még nem volt de sajna most van.
Nekem előírt NGK van mindkét vasban, semmi gondom velük.
Az már a gányolósabb megoldás, ami nem utolsó sorban "csúnya is". Most, hogy írtad a motoron való hűsölést, el is gondolkoztam, hogy bevetem magam az erdőbe az Rx-el és keresek valami jó kis pocsoját
Jut eszembe.
Megvettem a Yuasa akkut.
De mivel savat nem adtak hozzá még nem raktam bele.
Ugyanakkor gyertyát cseréltem. NGK kuka.
Denso iridium és pöcc hidegen melegen még az 5 éves akkuval is.
Szal megéri a Porsche gyertya a pénzt.
Csak ajánlani tudom akinek indítással van gondja.
Kb két éve volt felújításon.
Azóta nem nyúltam hozzá.
Most ahogy megbontottam tömítés nem is volt benne csak piros paszta...
Ellenkező esetben ahogy mondod visszaraknám ha lenne mit:(
A régi tömítéssel mi a helyzet, ha nem annyira fáradt egy bontást simán kibír.
Sajátom szétkaptam. 4 kopó van ebben is.
Bár még nincs lekopva teljesen így vissza is raktam de tömítést nem vettem mivel volt a csomagban/ ugye nem ehez való/.
Így most tömítés hiányában nem tudom össze rakni míg ki nem nyit holnap valami üzlet hogy vegyek.
Itt a forróság és nem hűthetem magam motoron... Szégyenlem magam.
De másik topikot megpróbálom hátha ott talál gazdát.
Köszi
Eléggé valószínű, meg az Am-ben úgy rémlik 5 kopó van, de ez nem biztos. Próbáld meg az Af1 topicban, hátha kell valakinek
Könnyen meglehet. A tömítés alakjából tippelve nagy rá az esély.
Lehet Rv-be való
Üdv.
Rendeltem kulpunglamellát.
De rosszat küldtek.
Ha van valakinek 12 fogas lamellája szívesen átadom.
Akár cserébe is akármiért.
Gyári csomagban a négy lamella szimering-el és tömítéssel.
Fogalmam sincs mibe való.
RS és RX van ráírva.
http://robogoalkatresz.odormot...
Keresek belsőjeadós Ducati energia gyújtást. Ha van,írj emailt!
(alaplap,lendkerék,cdi)

szotyilow@gmail.hu
Az idomok egy része, lámpa stb. ma éjfélkor jelenik majd meg a listában, addig sajnos nem látható. Hívj bátran!
Eladó Aprilia RS 50 2006- bontott motoralkatrészek! (A piros idomjait már elvitték, fekete cuccaim vannak. Plexi és fejidom nincs már.)

Az alkatrészekről számlát adok és egy hét garanciát.

Érd: honda4022@gmail.com vagy 0630/725-5588

A pontos árlistáért katt ide!
Szerintem egy foggal nagyobb lánckereket rakj előre.
Az első lánckerék nagyon kicsi és nagyon rövidek a sebességek. Mekkora a gyári áttétel?
Ötvenes motornál akkor jó az áttétel, ha 10000 és 90.
A nagyobb porlasztót akkor érdemes rátenni, ha többet forog tőle vagy tetejére lesz erősebb. Egyébként pocsékolás illetve ha alulra lesz erősebb tőle a motor akkor nem annyira szakszerű az eljárás. Mert akkor a tetejére veszít az erejéből.
Holnap megnézem,mert igazából erre még nem is figyeltem. Egyébként ma állítottam rajta egy kicsit még és valamivel jobb lett,de szerintem lassan megérnek a lamellák a cserére.
Köszi a válaszokat.
Előző tulajnak annyi esze volt, hogy sapkáig öntötte. Leengedtem szintig most már nem tolja annyira csak kicsit. Amúgy menyit kéne forognia? Tavaly volt egy teljesen gyárim az 10ezret forgott most ezen 19es karbi van és ez is csak 10ezerig forog és 80 a vége. Néztem az onboard videókat és a legtöbb 12ezerig elforog.
Túl sokat töltöttél bele vagy szimeringes. A gyári adat sem megbízható olajcsere után nekem is kinyomta a felesleget.
Mitől lehet, hogy ha bemelegszik a motor akkor elkezdi nyomni a váltóolajat a blokk tetején a karbi alatt lévő szuszogó?
Eladó 4db, új, karbon mintás, LED-es index!
Most hétvégén csak 5000 Ft!
sz.schliemann@indamail.hu