Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kb 20ezer, tudtommal nem volt fúrva. Egyébként tolásra egyből indul, szerintem más baja lehet.
Nem akarok hülyeséget mondani, de nekem anno erre azt mondták, hogy kopott a henger és nincs megfelelő kompresszió, érdemes lenne egyet mérni. Kb hány km van a hengerben, volt már fúrva?
Szerinted segítene?
Gyertya csere? BR9-re
Értem végül is jobban főtengely kell mert az rotyo van kuplung kosár mert elégé be van verődve csak gondoltam meg kérdezem
Hát újonnan EREDETI-t csak olaszból lehet beszerezni, elég kemény ára van, egy jó állapotú használt gyújtással, karbival együtt 35 ezer körül megy, nem érdemes újonnan venni
Sziasztok!
Van egy 2007-es RS50esem és valamiért nem akar indulni.
Hidegen viszonylag gyorsan elindul önindítóval, de ha megyek vele és utána leállítom nem lehet elindítani, csak ha betolom. Az indító motort forgatja, az aksi is jó.
Valakinek volt már hasonló problémája?
Előre is köszi a segítséget.
Sziasztok szeretnék érdeklődni hol és mennyi egy új AM6 Blokk ?
előre is köszönöm
Köszönöm szépen
Valaki eltudná nekem küldeni az aprilia rs 50 kézikönyvét?
Előre is köszönöm
de a neten rajzzal mindennel csak angolul van fent
Kb. ezer találat van rá a neten.
Hello
Bocs de olvastam hogy elküldted valakinek az aprilia rs 50 kézikönyvét ha megteszed eltudod nekem is küldeni mert úgy vettem a motort hogy nem adtak hozzá .
a segítséget előre is köszönöm
Eladó Aprilia RS 50 2001-es!
Ár: 160 000 Ft
Képek, info e-mailben (kisungi001@hotmail.com)!
Csak ha tényleg érdekel!
Kom-Eszt megye
ForceV4- csomag ajánlott/elsöbbségivel feladva,elvileg holnapra Ott van.
ForceV4 ma érkezett meg az utalás, holnap reggel adom fel postára - Üdv ! István
Szia!

Köszi.
Ment mél.
Méress egy kompresszió értéket. Ha megvan utána többet lehet tudni. Vízhőfok nem baj ha nem megy fel nagyon, valószínűleg nincs már benne termosztát azért marad alacsonyan a vízhőfok.
Nekem a régebbi fajta van, azon nincs kék csík, viszont nyáron 30 fokban nekem felmegy 80 fok környékére is, bár én adom neki rendesen. Szerintem neked ha kékben van az bőven jó.
Köszönöm.Lenne még egy bajom én még idáig normálisan mentem vele max 8 ezerig pörgettem ki és a hőfokmérő a kék csík feléig megy fel ez jó e vagy nem vagy meddig kéne felmennie?
A gyújtás nem puszkálnám, ha nem muszáj. Első körben egy légszűrő-karbi tisztítással kezdeném a dolgot, kipufogót is ki lehet égetni, aztán ha nem oldódik meg, akkor lehet tovább menni.
Akarom mondani rezóm
Szia!
Nekem van egy gyári herélt dobom, és egy tecnigas tompítóm hozzá.
Üdv.
Haverom RS-éhez keresünk kipufogórendszert vagy külön rezót és dobot.
Ha gyári van valakinek jelezhetné felénk.
93-96 közti gépekről.