Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kis Talmából meg a többi versenyző csinált bohócot.

Ténylg 1200-sek lesznek a Ducatik,ne már? Minek kell tönkre baszni egy Kategóriár már megint? Aztan pár év múlva kitalálják,hogy a sorosok is 1200-esek legyenek...ésigytovább...
Nagyon eltértünk a tárgytól miszerint a 636 veri a millét.600-ról átülni 1000-re kissebb változás mint sbk rol gp-re.keress jobb példát.De ha életében akkor ült először a gixeren ok.
atya úr isten. jóember te tudod miről írkálsz???
tehát te ráülsz egy gp motorra, akkor te pl.3 sec-cel maradsz le a páylacsúcstól??? javulsz egyből pl a jelenlegi idődhöz képest 5-8 másodpercet???

attól nem leszel gyorsabb, mert egy gp-s motorral mész életedben először!
sőt...

szerintem inkább halgass, mert iszonyat baromságot írkálsz!
Jólvan nyugi ne kapd fel már a vizet. Ezek szerint Atomnak több esélye lett volna egy 600-asal.Nekem nem jön be a mille.Csak láttam már éjjeliört nappal meghalni.
De ez az akkor ment először......... azért elég gáz 30le előnnyel a súlyrol nem is beszélve.
egészen pontosan meg 17-tel :o))))
sorry! nem hagyhattam ki. süt a nap!

hétvégén enduroztam 8 percet. azaz mentem egyesben meg kettesben egy husquarna 610-essel.
jaaj de jó volt.
semüveg nélkül hóesésben, na meg kesztyű nélkül!

ezzel kibírom most még vagy 2 hétig.
aztán meg itt a tavasz!
Szabó nyert Atom ellen.
de agyrém ami itt megy ezzel kapcsolatban. azt senki nem teszi hozzá, hogy Adorján akkor ment először versenyen az ezressel!
s asszem jobb kört ment, mint szabó.... ha nem is, mindegy, de kb másfél motorral nyert max Szabó.

mindegy.
akkor nem versenyzünk. mert minimum 10 sec-cel gyorsabb vaygok. :o((
Tavaly kapott ki valamilyen kupában millétől gsx-r 1000 k5 nem ez alényeg .Nagyon állat a kawa 636 csak én a 105 kilómmal közel nem tudtam olyan köridőt menni mint az s4r monsterral pedig az nem egy versenygép.
ugy tudom a hringen mz-kkel is mennek 2.20 alatt, pályán nem az a kérdés, hogy mennyi LE meg mennyi a topspeed.
Kanyar sebesség , ez a titka, gondolom most nem mondtam uj dolgot
engem egy 2t 125-össel is le lehet előzni mert kanyarban parázok (hring 2.24)
én benne! :o)
örök vita
még pár hónap és kederülnek a dolgok
erősebb is, meg nyomatékosabb is a mille. nem ez a kérdés. :o)) mind a régi, mind az új.
csak azt mondom, hogy a kawa megeszi a mill-et. legyen az új, vagy régi, és gyárikról beszélünk!
Az tény,hogy a sor4-ben több a tartalék egyenesben mint a v2ben( bár Pitt most biztos nem akarta annyira húzni)De ha valaki kitudja használni a v2 előnyeit max akkor fogja meg egy egykorú szintén széria 750(gsx-r) ha kanyarból kijövet megvárja.Láttam a kis Talmát széria 600-on bohocot csinált a h.ringen az összes 1000-es gépből,pedig a célegyenesben lassabb volt.2007-töl megváltoznak az SBK szabályok V2 1200ccm.Legalább ez a vita is lezárul.
Itt legalább nem traktorozzák le szegény motort! Bár, ha néha benéz Viking...
hát észrevettem, hogy van itten ilyen aprilijás topic aztán gondoltam beszólok
na csak, hogy neked is igazad legyen :
ha mille R-ed volt 2003 előtti akkor:
-Maximum power at crank
96 kW (130 HP) at 9,500 r.p.m.

Maximum torque at crank
10.3 kgm (101 Nm) at 7,250 r.p.m.

2003 utáni:
-- Max power up to 138bhp, torque up to 108Nm
ergo a 2003 utániak kissé erősebbek vagyis a 600-asokat mind nyomatékban mind erőben verik.
a 636 mint mondtam más tészta

amugy meg tök mind1 én azt is élvezem ha 90-el megyek
Szia SV! Mi a helyzet, a Motorosok átszivárognak ide is? Viking, Balusk8, Ria, Féreg, Te, nem is tom ki még... egyébként nem baj, sőt! ! ! Legyünk minél többen, meg minden.
Szerintem ide is "beszólhatnátok", ha terveztek ködös, azaz közös gurulásokat az ottaniakkal!

Písz!
600-asról volt szó, a 636 nem véletlen, hogy nem indulhat 600-ban sőt a 636-ot nem is ismerem.
egy bármilyen 600 nem megy el egyenesben
ezt elhiheted!

tény, hogy a 750-es gixxer az már ott hagy de a 600-asok a hring célegyenesében lemaradnak..........
de szivesen tesztelek
átgondoltam. ugyanarra jutottam mint korábban.
mivel volt mille R-em meg van 636-om is ezt tartom.
csók
na ezt azért gondold át még1x mert ez nem igaz!!
na üdv motorosok , most láttam, hogy van ilyen
Arra gondoltam!!
Azt hittem jobb állapotban van!
balusk8
Ha arra a 70eft-os karbonidomra gondolsz, amit én láttam hirdetésbe, akkor ne is foglalkozz vele, én voltam nála megnézni, az oldalidomok jók, de a többi törött vagy repedt.
A farokidom olyan, mintha egykerekeztek volna és leért volna az idom és becsuklott, utána meg csak kihúzták. Na mindegy lehet, hogy nem egyről beszélünk.
Én ma beindítottam!
De még nem mentem vele mert volt más dolgom, és a szél is eléggé fújt errefelé!
De ha kisüt a nap!!!!
az enyimet toltuk 2 métert a fotó kedvéért , kétszer beröffentettük, meg ültem rajta 2 percig
de már jó lenne menni vele egy gömböt,csak hujekocsog az idő már megint
Idén mentetek már a géppel????