Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tegnap vagy tegnapelőtt felkerült ide a videók közé egy RSV belső kamerás gyorsulás...hát egy világ dőlt össze bennem. Én nagyon szerettem volna egy ilyen gépet mert nagyon tetszik, de az amit itt a videon mutatott nagyo halovány. Ez tényleg csak ennyire megy, vagy valami nem stimmelt a videón bemutatott géppel? Talán én érzékeltem rosszul és ez megy mint a veszedelem? Valahogy az FZR1000esem is jobban gyorsult...
Jelezz mert én is kíváncsian várom!
Brutális
Faktori: Akkor maradjuk abban hogy jelzem a karbon a motoron topicban hogy mikor készült el az oldalidom (kb 1 hét), dobok képet és ha tetszik hívj! vagy ilyesmi
Ok. holnap meglátogatlak! Viszem a cuccot! És tényleg rá szolgálok arra hogy pofátlannak nevezz!!!
Gyári karbon idomok a NERAn!!

9ezer volt 6.ba aztán többet nem forgott
Nyáron volt mikor jöttünk haza haverommal a Hringi Eb futamról!
Fasza vót mert csak mi ketten voltunk az egész autópályán, egymást előzgettük csak
Jók a képek!!!!
Kedves Zoli!

Azért az alábbi irományod már a pofátlanság teteje!

Először is, azért mert én határtalanul jóindulatú vagyok (és úgy is beszélek) veled, még egyáltalán nem azt jelenti, hogy te erre rászolgáltál! Sőt... a jelek szerint ez téged arra biztat, hogy visszaélj ezzel!
Úgyhogy (bár én fültanúja nem voltam) erős a gyanúm, hogy Zsubaby beszélt veled úgy, ahol megérdemled!

Másodszor, örülök hogy te úgy látod, az mellékes hogy nekem igazam van! Valahogy én ezt nem így gondolom!
Mi is az, amit velem megbeszéltél?! Mert amit mi eddig bármikor is megbeszéltünk, az még soha nem teljesült, úgyhogy kíváncsivá tettél!

Harmadszor, az már r;eg kiderült, hogy te nem úgy szeretnéd ezt a dolgot megoldani hogy jó legyen mindekinek - hanem hogy jó legyen neked!

Negyedszer, nem tudom miféle szavahihetőségére célozgatsz (arra csak nem, amire gondolok, ennyire remélem nem vagy ostoba), de bármiről is szól ez a nevetséges megjegyzés, a szavahihetőségnek a veled való kapcsolatáról kár lenne vitát nyitni, ebben igazad van!
mennyit forgott 261nél 6.ban?
Ha volt még hátra tiltásig akkor rövidíthatsz rajta.
Persze az is számít hogy milyen időben mentél, igaz nem rettentő sokat.
A baloldali idom sérült azt le lehet csiszolni. A jobbost csak akkor tenném tönkre ha tutira megy a dolog. A fejidom és a faridm is sérült. De nekem csak a két oldalidomra lenne szükségem.
Az autópályán volt hely meg egyenes bőven, de csak 261 lett
Áttételemen lehetne variálni bőven szerintem !
Egy-két fasza mille
Volna olyan mintád ( idomok) amin nincs matrica, ugyanis a mintavételhez szűz idomok kellenek és ami nálam van arról még le kell venni és az sok idő + macera
Jol látom 04-es aprilia milléhez tudsz karbon idomokat? Most hozom rendbe a gépet,festés elött áll. Engem érdekelne a dolog
Szia Zsoolti!
Egy fejidomot (R1) tudnék viszonyításnak felhozni:
Gyári: 486g
Karbon: 362g
A másik ami miatt alkalmazzák, ha borulsz ... nagyot törik ugyan az idom de a darabok egyben maradnak, nem piszkítják be a pályát!
Szerintem menne ennyit ha lenne neki hely és nem lenne túl hosszú az áttétel.
Á Á Szia Zsubaby!
Nem hívtalak, mert megbeszéltem a kedveseddel a dolgokat!
Veled pedig, a stílusod miatt nem szívesen beszélek! Bocs de ez az igazság!
Az mellékes hogy igaza van a Dannynak!
Remélem meg tudom Vele oldani a dolgot úgy hogy jó legyen mindenkinek!
De kva jó volna, ha kimaradnál belőle!
A szavahihtőségről pedig NE beszéljünk. Nagyon SOK ember előtt tettél ígéretet köztük Anyádéknak is! és mi lett a vége ITT szeretném befejezni!!!!!!
Üdv.
Na ennyit kéne az enyémnek is szaladni, neten találtam, ez egy 2003-as mille
Szerintetek mennyivel lenne könnyebb a motor ha komplett karbon idom lenne rajta??
Szerintem nemsokkal, viszont a karbon strapabíróbb és tán nem törne, ha esek.
Bár nem akarok esni egyikkel sem!
Carbonmad, akkor a sok munka miatt nem hívtál vissza Mert az ígéret megvolt.
Ez jó lenne nekem, nézegetem már régóta , csak nincs rá pénzem
Ez a jó válasz
Tankburkolatot nem készítek , de ha Neked kell hozz mintát és megcsinálom!
A jövő hétr legkésőbb meglesznek az első darabok! aztán jön a fejidom, farokidom , tehát komplett karbon RSV , már Én is alig várom
Szia Carbonmad

Lehetséges hogy érdekelne. Tankburkolatot is csinálsz hozzá??
Mikor lesz kész az első példány??
Kb mennyibe kerülne?