Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jobb bizony!
Igaz esőben nem szeretek vele menni de ha elkap valahol akkor nincs mit tenni
Helyes!
Most sajnos én sem hesználtam egy jó darabig, de most elővettem megint.
vegyé apriliát, jobb mint a mákdaráló err6
ebbe legalább van nyomaték vazze
a gázmaszkba mosom hogy a kéjgázok nehogy kiüssenek mikor a blokkról leáztatom slaggal a brigéciolt
heló!

szoktam használni, néha szombaton mentem vele egy hosszút
kibirta
az a kép a máj 1-i kunmadaras vizirájder öcsém túra után készült miután lemostam róla a retket
Hali!

Balusk8
Tényleg szép így a géped!

Használod is???????
Hi. Mi az a gázmaszk a háttérben? Így lemosva, olajfolyás nélkül egész motor formája van
jó reggelt
Ez faktorinak szólt...
Rolio, ez kinek szólt?
nemtom Ti hogy vagytok vele, de én bármilyen böngészővel próbálom, az előzmény gombra kattintva rohadtul nem mutatja meg az előzményt
Hívj fel:06702831174
Sziasztok!
Vannak itten Csongrád megye /v környéki/ apriliások??
Szeretnék összespanolódni néhány márkatárssal, esetleg gurulni 1et... Na meg jó lenne megnézni 1más mellett a mocim meg egy nagytesót!
üdv
Tyt
06702831174
Hello!
Jó, eladó külön is!
Szeva! A két oldalidom érdekelne ha az árba megegyezünk. A telefonszámodbol 1 szám hiányzik!
Eladó sérülésmentes 04"-es RSV Mille Factory oldalidomok és első sárvédő! Iár: 70e
0670831174
Szasztok!

Pubec-nek maradtál volna a jó öreg TL-nél!

Csók a családnak!

Tasi
heló!

nekem is full nyitott az egész rendszerem, működik rendesen, nem rángat, eprom sincs benne!
az meg 73 ezer bele vagy mennyi
Hali!
Tavasszal vettem egy 2003-as Tuonot Akrapovic dobbal. 3000 és 4000 között állandó gázon kihagyogat a befecskendezés. Tapasztaltatok ti is ilyet nyitott dobbal? Van vkinek tapasztalata cserélt eprommal ami kifejezetten nyitott dobhoz lett kalibrálva?
Előre is köszi az infót!
Köszi az infot! Nekem egyszer oldott a kuplungom féktávon,de akkor annyira ráálitottunk probaként a kuplungra,hogy nem volt holtjáték. lehet,hogy errefele kellene keresni a megoldást? Az enyémnek az eleje (telok) szétvolt szedve és valoszinüleg nem a gyári beálitáson van. Én ugy tudom ha az eleje puha akkor is tud pattogni a hátulja. Ezért vadászom a gyári adatokat.
heló!

nekem is bepattog, jó én béna vagyok
tekerd fel az alapjáratot meg gázfröccsel válts vissza akkor tuti nem fog!
bár nem is szabadna mozdulni a hátuljának, se az enyémnek se a tiédnek, a csúszó kuplung miatt!
hali!

el vagy veszve!!!!!!!
azzal a levágott dobbal nagyon szólhat
Nagyon szép
Sziasztok! Tudtok e segiteni abban,hogy mért pattog be nagyon fékezéskor a 2004-es M.factory hátulja? Esetleg gyári beállitások adatai,vagy mit kell puhitani és mit keményiteni rajta.
Kinek van a mocija a Kartács u.-ban?