Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Szomorú szívvel eladom Aprilia RSV Millémet hobbi váltás miatt. 2002-es, első gazdája vagyok, 18000km, szervízkönyves, szép állapotban van, extrákkal + gyári cuccokkal. Iár: 1450000HUF
Ha tudtok rá valakit, szóljatok!
Felmész .::IDE::.
Az ott lévő mail címre küldesz egy levelet, hogy szeretnél felhasználói nevet és jelszót, hogy letölthess (ingyenes)
Majd kiválasztod és letöltöd a megfelelőt, de szerintem neked az Aprilia RSV Mille Repair Manual lessz a jó
Sziasztok! Tud valaki javítási kézikönyvet "02-es Milléhez?
Szia balusk8!

Érdekes ez a kép! Meghallgatnám a hangját!
Gondolom ordít mint az állat!!!
Hali!

Szerintem e lehet vele túrázni akárhová!
Nekem még nem volt soha sehol bajom a kényelemmel!
A fogyasztásról annyit, hogy én amikor nagyon csak gurultam akkor volt 5.5 egyébként olyan 6.5-8.
Oldaldoboz tudtommal nincs hozzá, de szerintem ne is akarj rá rakni, max egy tanktáskát.
Hi. Az olasz gépeket (konkrétan Aprilia RSV, Ducati 999, MV Agusta F4) a japán 4 hegeresek nagyon gyalázzák?
Tudtok ilyen végsebességadatokat, ill gyorsulások?
Az rsv stílusához nem megy a doboz .A fogyasztás meg a jobb csuklódtól függ,kb 7-től tizen......sporttúra a te motorod.
ok oldaldobozt csak titkon reméltem :D mert ha hosszabb turára akarsz menni vele akkor mivan? hova rakod a csomagokat? Egy tanktáskába nem fér el minden...
A fogyasztás meg azért fontos dolog.Nemtudom hogy egy mille mennyit eszik az én FZR-em 5 max 6 literrel jár el vegyesbe de akkor temposan haladok.
hát most volt épp ma Aprilia tesztnap...és barátok kiprobálták az RSV-t...3an probálták abbol 2 azt mondta h szar röviden kényelmetlen....ehez hozzá kell tenni h ök ketten igen testesek :) a 3. azt mondta neki bejön...és összahasonlitás képp az egyik ment utánna a Tuono-val arra aztmondta h istenkirály :)
Oldaldoboz? Fogyasztás? nem rsv re van szügséged.
Mennyire megbízható az rsv? és mik a tipusbetegségei? Olyant hogy fogyasztás tudtok? Mennyire kényelmes? (itt lehetne összehasonlitani is esetleg más gépekkel)Mennyi olaj kell bele?Lehet e úgy turázásra használni hogy esetleg oldal dobozokat rakni rá,van egyáltalán ilyen?
Haller!

A mai Aprilia tesztnap pikcsörzeji :

http://kep.tar.hu/balusk8/50289957
Sziasztok!

Aprilia RSV1000R -em van. Puhatoloznék, hogy kinek milyen tapasztalata van a szervízekkel kapcsolatosan. Ki tud jó és megbízható Aprilia márkaszervízt? Előre is köszi.
mikor egyezkedünk? Steve?
vagy mindenképp inkorrekt akarsz lenni?
hozzuk közelebb egymáshoz az áláspontjainkat!
Sziasztok!!!!!
Nekedd is jónapot rsvsteve!!!!!!!!!
Ja ja a Suzuki így is úgy is Már itt is süt nap, aszem van egy pár perc Cegléd és Pest között.
Az autómata váltó meg jó dolog, főleg ha inteligens
igyis ugyis suzukival mész nem? különbenis az automata váltot is lehet élvezni néha
jelentem itt kisütött a nap, bizzunk benne hogy alpokadrián mégjobban fog sütni.
Azért ha tiszteséggel téped egy ezres GSX-R-nek akkor nem, tudod megfogni az egyenesben Na jó kanyarban lehet, hogy elmész Persze nagyon sok múlik azon, hogy egy olyan amatőr ül a gépen, mint én, vagy egy profi ömberke, aki a pályán nőtt fel
Remélem az a tetves eső, nem esik hétvégén, nem akarok autóval menni az Alpok Adriára.
PÁPÁ:-)
mivel más benne a blokk is
Szerintem a pilótától függ hogy ki fog meg kit az egyenesben
Énis lenyomtam már a ringen a célegyenesbe egy K5-ös gixxer ezert!
Szóval Viking komám retteghetsz tőlem,neked csak K4 van
Kár hogy nem az enyém a idei Tuono 1000 R ,azzal jó gyors vagyok
Bár Zsolti a nyomomban volt a Pegaso-val
Amúgy nekem a gépemre nem ártana egy leáttételezés,meg chip, mert ériztem hogy 05-ös Factory és a 06-os Tuono R sokkal erősebb!!!!!!!!!!!!!
hring este 6tól, MERSZ motoros egyesületi este, 9 ezer tagságon kivülieknek, tagoknak 7 ezer


amugy 11.én is lesz
link
Mikor??
23.-án hol???
23-án meglátjuk...