Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi szépen technoid!
Sajna az olaj szivárog egyértelműen.Letisztítás után elég hamar (30km)már megjelenik.
Aki javított már ilyet,leírhatná a tapasztalatait,hasznomra válna!
Kösz
Üdv
"The weep hole leads into a cavity between two seals on the water pump shaft; one for oil and the other for coolant. If either seal leaks it drains out the weep hole."
http://www.apriliaforum.com/fo...

Vagyis:
A szivárogtató nyílás egy üregbe vezet a vízpumpa tengely két tömítése között. az egyik az olaj, a másik a hűtőfolyadék. Ha valamelyik szivárog, akkor a szivárogtató nyíláson tud kifolyni.
szia. most látom hogy azt a szép factoryt árulod?
Nem értek az RSV-khez, de nem lehet a gyertya nyílásának vízelvezetője?
Bocs srácok...azt nem mondtam,az olaj szivárog rajt.
A blokk tetején található.
A kiegyenlítő tartály mögött található,de nem víztér.
Először azt hittem kitőrt egy darab a blokkból,de sikerült képet csinálnom róla...elég szabályos kör.
Eldugott helyen van...szabad szemmel nem látni rá,csak a telefon fért be a hütő felöl.
Ilyen nyitott furat viztér környékén szerintem csak szivárgás jelző lehet... de az is h orbitális f@szságot mondtam...
Fagydugó?
Sziasztok!
Tudja valaki,h ez a furat mi célt szolgál,ill.mivel van ledugózva?
Blokk jobb oldalán,az első henger mellett, a víztartály mögött található
Köszi a segítséget!
Üdv!
Ha megy az angol mindenféle ilyen kérdést az apriliaperformance facebook oldalán érdemes feltenni, nagyjából perceken belül kapsz választ.
Kitűnő állapotúi, de használt gyári jobbos titánium kipufogódob 2006 rsv 1000 r factory-ról ha érdekel valakit...
Sziasztok!
Van egy 2001-es RSV-m. Ugyan arról a típusról beszélünk, mint ami a lentebb említett Kollégának (BéciBy) is van... :) A fő kérdés, hogy erre most melyik típusú gyári kipufogó való? Mert ebay-en külön szedik az RP és az ME típust... Rosszat meg nem szeretnék venni, mert ahhoz meg drága nekem...
Én úgy tudom, hogy ez (2001) az RP kategória... csak ebay-en össze vissza írnak mindent... és nekem sokszor nem egyértelmű.
Köszönöm a segítséget.
Sziasztok. Volna egy ilyenem 2004es rsv-rol. Akit erdekel 0630 88 66 553
Sziasztok !
Keresek radiális kuplung munkahengert, ha valakinek van ne tartsa magában. Sérült karos is érdekel ! 06/20-247-62-89
Szeva Zé,
Nem persze ha rázza is a kormányteló reagál szerintem... inkább kényelmi szempont miatt lett átalakítva, kicsit talán túl is lőttem a célon, de majd a tartós teszt megmutatja. Egy hete kint voltam gyorsba kipróbálni... nem mondom nagyon jól lehetett terelgeti keresztbe.. merthogy csúszott mint a franc. Ami nagyon sokat hozott nekem az a karok cseréje kényelmesebb vastagabb rövidebb így jobbnak érzem őket. Sikerült egy idomos tuonot fabrikálnom
Jobb ez a széles kormány? Pedig a faktori a kormányteló miatt nem szokta rázni a fejét
Köszönöm az infót!!! Nem vagyok az az eltekergetős gyerek, hogy nem tudom mi az de meg facsarom egy kicsit!!!
Ne tekerd el mert injektor alapjárati nyitás időt változtat. Két henger szinkron elmegy ,emissziós érték rossz lesz.
sziasztok! 2003-as Mille-hez keresek váltókart és jobb oldali RAM-AIR idomot:)
Csak sokat láttam Pécsett ,elég egyedi járgány. Nagyon tetszett nekem is.
De igen, Kozármislenyből hoztam el még tavaly év szeptember körül!!!
Esetleg tudsz róla valamit??? :)
BéciBy
Ezt kitől is kérdezted?
Véletlenül nem Kozármislenyből (Pécs környéke)való a paripa? Ismerős,de lehet hogy tévedek.

Nagyon szép motor.
Köszönöm szépen, nem egy mindennapos a külseje az biztos, de sajnos nem az én érdemem, én is már így vásároltam, de igyekszem a fényezést az aszfalt felett tartani!!! :D