Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem olyan kell amit lehet állítani és befér rxbe...most 40es van bent,a külseje meg 41...szal kérdés h befér e a tartóba meg jézéjé abból a szempontból jó hogy ha kell akkor lehet hozzá kapni keményebb rugót...nekem eleve vmi supermotonak a telója kéne ilyen 40 körül max ha esetleg látsz vmit szólj nyugodtan
nekem böven elég lenne 1 YZ-jé....40e köröli árban szokot lenni....
van most 1 jó kis 45ös marzocci villa....ad hozzá a srác szimeringet meg védőt meg midnent,smr 450be volt 100pénz
az van rendesen
levan taposva a hátso gumi hülye aszfalt de földön még álldogál rendesen.....(3ba még simán....igazábol nemnagyon cibálom mert nem az enyém)
Ezt az önfeláldozást
mennyire?tegnap nem nagyon játszottam mert hátsó fék nélkül volt a próba de 1ben jött hosszú áttétellel
ez is szeret ágaskodni
én faisst jézéjével mentem 1x...250es és akkor már szar volt...tré volt de 5ösben kis gázra kerék
wr250
250es jézé?
jol néz ki nálam most ez vendégeskedik,néha megsétáltattom (csak azért hogy nehogy belesürüsödjön az olaj )
úgy volt h nari lesz a felni is de rájöttem h nem kell,mert megy vázhoz meg a hátsó idomhoz a fehér....amúgy meg jó ez így hogy színes a motor...a lámpának meg olyna fénye van este h beszarsz
Ez teccik
én is akarok ilyet áhhhhh
csudi grat
Huh szép lesz, ez most mien fejidom rajta, mert adatlapodnál még az a Lila van? tudsz róla képet mutatni?
hátsó karika bent van ő ja...teló nekem is kellene előre vmi jó...amit lehet állítani,csak hát nem olcsó mulatság
melyikez is kell nézni nem tunigolni kellene, lengökar csere+forditott telot(pl:YZ-t belefaragni..) kellene cserélnem....(lengökarom van csak lusta vagyok )
de az 250es megy mint a bika amúgy láttad a képet? a hátsó kerék már bent van
én is tudnék még beleölni pénzt ...........jó ez igy ahogy van.
persze...ezért motorozom inkább vele és ölök bele 1re több pénzt... még 2 évig tuti meg lesz meglátjuk mennyire fog menni a supermotozás....aztán lehet játszani kicsit a telókkal,kicsit a blokkal,reszelgetni stb
én ezt megértem csak sokan nem............
jó hát biztos nem fogok 300ért odaadni mert annyiért leharcolt szarokat árulnak rendszám nélkül....
hát ez a simán........ én mennyiért adjam a TDR250em...gyári kerekek+sm kerekek,vizsgás+ritka +++++minden