Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ő ja asszem beveszik.... kiskunhalason...
ja azt elfelejtettem hogy te hol fogod fűzetettni??
az tény hogy jobban néz ki a fűzött,de nálam ez még nagyon a jövő zenéje.....miért veszik el a crossfelnit???beszámítják vagy mi??
mito felni gumistól 50 a mostani agyat átfűzni 60. annyi h ha átfűzeted akkor elveszik a cross felni...de hát még is csak fűzött...szentem én fűzetni fogom.
végülis nekem motocrossversenyző srác monta és mutatta meg a gépén de lehet,hogy a srác a hülye.....
két ugratás között???
mé ne lenne?
levegőben váltásról nemhalottál?
simsonon nem
az olcsóbbik
automata...
kb a létező összes motorral meglehet ezt csinálni
mito felni vagy fűzött?
ez általában cross/enduromotorokon van,mert 2 ugratás közben nem mindíg van időd kuplungolni meg ilyesmi,de cbr125 is van pl
hát ezt nem mondanám automatának...de ezt kb az összes motornál el lehet játszani én váltok összevissza...olykor még lefele is kuplung nélkül,pedig azt nem szabadna,de nem megy szét...
én úgyis supermotot akarok majd csinálni belőle
persze nem hallotál még róla .....csak 1-ben kell kuplunkgolni elinduláskor de még ajánlatos 1-ből 2-be is aztán nem kell kuplunkgolni váltáskor
meg mondom, a rotax 123 az inkább terepre lett kitalálva míg a 122 UTCÁRA. (váltósor)
sokat számít az, hidd el
mennyi külömbség lehet 1-2 lóeró az lópicsa....kis tuning .....ennyi
ezt h érted? automata kuplung?
lehet hogy újabb,de gyengébb is
Végre valaki érvel a 122-es mellet is
emberiség!
a 122-es blokk csak jobb lehet mint a 123-as.
pl: elektromos power szelep
96 óta 122-est raktak az rx-be
és a rotaxnál sem hülyék a mérnökök meg az apriliánál se
bár lehet hogy ti sokkal okosabbak vagytok
a 2006-os aprilia mx-ben is rotax 122 blokk van
nem hiszem hogy visszafelé fejlesztenek
rx-ek közül mindegyik aut. kuplungos mert én mentem egyel az az volt de nem tudom hogy az újjabak is(gondolom igen)
ja és az eleje csak 1esben jön jóesetben,rántás nélkül....ha kuplunggal sem jön akkor gáz van vagy más az áttétel
látni kell,menni kell vele...ha nem csörög nem zörög és ez a verzió(amit te nézel) ha 13/49 az áttétel akkor 130-140 körül kell mennie...
de persze köszönök minden tanácsot..