Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért adja el mert kula........
(amúgy nemtom mit jelent h kula, de remélem azt h szar)
Hello!

Aprilia Rx 50 eladó 2001-es évjárat gianelli kipuf.dellorto"n karbi új:láncszett,fébetétek,szimeringek
www.motor.hu/motor_vpage.jsp?i... Az ÁR IRÁNYÁR!!!
Jah sztm is fura egy kicsit
olcsón vette és keresni akar rajta...
erre akadtam az imént....sztetek miért adja el a tulaja kb 1 hónap után?????...mertkula???
ahogy láthatod az adatait, egyértelműen nem adom el, nekem nagyon bejön ez a motor, tudom ajánlani azoknak, akik szintén az sm-re szavaznak
most vette 2-3 hónapja 500ért rendszámmal és sm szettel+ cross szettel. én is gondolkodtam benne anno,csak nem volt pénzem
és nem eladó a mocid??
annyira nem értem, hogy miért folynak itt a viták annyira a 122 és a 123 között, nekem speciál 122 van és mitnemondjak az is elég jól megy még így sm szettel is, szerintem nagyon király, annyival nem lehet erősebb a 123, hogy amiatt egy esetleges motorrol le kellene mondani, ez csak az én véleményem, lehet csak azért ilyen, mert még nem mentem 123 -al, de nemhinném, lényeg a lényeg, az sm a király
szónincs róla...ha elviszik elvisziki,ha nem nem,akkor van 1 jó városba járkálós keveset fogyasztós motorom
kampányolsz
az enyém régi te és majdnem új a dugó
baszok egy régibe zsír dugót és abban is annyi kompresszio lesz és meg is van baszva az istenített rx ed
ezt nem mondtam,de amikkel én mentem(újak,3mal mentem) + 2 régivel(sajátjaim) + 160as régivel....és a 160as után a mostanim veri az összeset.... nem hiába van 11 baros kompresszió benne.
azért nem mondanám hogy gyengébb
mentem több régi meg újfajta rx-el is
és nem véletlenül az újabbat vettem meg
de azt gondolsz amit akarsz
pl. hogy a te mocid a legjobb a világon
neked? soha
attól mert versenyző még mondthat fasságokat...
az hogy versenyző az semmit nemszámit..
áprilistól én is indulok tömegsportban 250 B ben
akkor mindent elhiszel majd nekem?
nem tom....elég macerás szentem,az tuti h kell új műszaki,átírás,biztosítás ez úgy cirka 40ezer... inkább több.
hallod ha tegyükfel megvenném azt a moci amit lejjeb amlítettem éa az előző tulaj nem iratta át a nevére inkább kivonta a forgalomból akkor nekem nekem 2 átiratást kell kifizetnem vagy ez hogy működik???
ilyen mito kerekeket tudok 45ért tárcsával,jó gumikkal,mindennel...viktoré volt az az rx,tom én is ismertem így fórumról....
amit belinkeltem felnit a legalsó kép az rx az a haveromé volt
olyan messzire elmész emiatt???