Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó,hogy KTM-ről beszélünk az Aprilia topivban...na mindegy .....hallod kicsiricsi akkor használjuk ki amíg a 125-ös van és mennyünk csapatni végre édesapád megjött már.....már elvonási tünetek jelentkeztek nálam....remegő kezek,térdek stb...
iet fog venni fasser
oksa majd szólj akkor ha hazagyütt
ok VEGA ha hazajön fater akkor az 525-öst is ki tom hozni(mert el ment vele itthonról) mehetsz vele te is ...és fater el akaja adni a 125-öst ...vesz helyette 250 SX-et(2007-est )...és majd azzal fogunk csapatni
vegyél sámsont!
Hallod kicsiricsi mainap folyamán kihozhatnád a Ktm-eket,de most te fogsz menni a 125-össel és enyém a nagyvas oksa?...csapathatnánk egy kicsit
Jaj nekem dt nem kell csúnya sztem nekem előbb 50es kell h megszokjam a váltót.
ha esetleg nem a fórumba írná be xlzx hanem e-meilban kapod meg,elküldenéd??Előre is köszönöm!!!
Sztm ha vki RX-et vesz(én nem vennék...halkan jegyzem meg )legalább vegyen 125-öst mert mentem egy 50-essel és nem ment ugy mint egy 50-es DT.Tehát ebből azt szerettem volna kihozni h 50-esbe nem oan jok az RX-ek.
Xlzx! Írnál nekem 1 rövid összefoglalót az rx125ről! Tesóm akar mocit, vagy RX-et vagy KDX-et! Fogyasztás, végseb, menettulajdonság, mire figyeljünk a vásárláskor stb. Előre is kösz!
a motor.hu televan 50-es rx el....talán még szebbek is..
Jah meg most látom h hátsó lámpa nuku az meg nekem jó lenne mert utcán is használnám.
kokányolt...
Kezdek bele szeretni az endurókba meg a supermotokba lehet nem is gyorsaságim lesz megyek majd ugrálni azt erdőbe én is
nincs...olyan mint 1 2t motor...mint 1 robesz.
Nincs vmi hanganyagod az 50es rx hangjárol??????ezt jól meg aszontam
hanem jobban xD....ezt nem tudhatod....áttétel függő a dolog.
sőt én mentem is vele és nem úgy ment mit azelőtt 1 órával kipróbált másik 160-as rx
én hallottam a hangját és láttam is a motort....kurva szép hangja volt,csattogáshoz köze nem volt.
Nekem pedig inkább kivülről teccet, mint motorilag....... Itt folyt, ott folyt, a kormány nem állt egyenesen, zörgött, csattogott.....soroljam még? Lelakott kaki
Igen azt jelenti
Jah és a dellorto karbi gyári felszereltség ha 12-14es méret.
Ez az rx nincs 2001 sztem
más kérdés h motorikusan vagy esztétikailag....mert motorikusan nagyon ott volt az a motor.... tény hogy nem szépségversenyekre való,de enduro.... amúgy a külsejét 20 pénzből helyre lehet hozni...akkor már megvetted volna ha jól nézett volna ki....