Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi ez?! Valami vicc?! Vettél még egy libakergetőt?!
itt az új vasam
excel felnik+slick gumik szentem 100asból megúszod
nemtud vki aprilia tuaregre spuremoto kerék megoldást?!segítsetek!!!előre is köszi
Mert ezt az álom és remény hajtja!
Nemtudjátok hogy ezen mér nincs lánc?
Mi ez a punnyadás?????????? valaki dobjon má fel vmi témát
kösz xlzx az ngk oldalon minden fenn volt.
9-es vagy 10-es,enyémbe 9-es,de az csak 50-es... http://www.ngk.com
ki tudja megmondani hogy gyárilag milyen hőértékű gyertya van a 125ös aprilia endurókba?!?!?
kerokám az pont nem kell...rajzok kellenének h h kell szétszedni a telót meg ilyenek
Bigmac manü nem kell hozzá nagy krumplival,meg kólával?!
Mit akarsz tudni?! Kérdezz!
rere

Kellene nekem aprilia rx manual és workshop,lehetőleg angol nyelven és ingyen vki plz help.
a jogsit majd januárba kezdem azé nem annyira létfontosságú anélkül is mászkáltam vele
jogsid meg van már? nekem jövőre lesz jogsi,meg valszeg rx 125:P
Bp.18ker 16years old
hány éves vagy,hol lax?
hát mihez képest a maga 30-32 le-jével meg az én 50kilós testsúlyommal szerintem egész jót hasít a gép bár még nem nagyon gyorsulgattam vele de a 180as runnert azt lealáztam... nem nagyon akarok vele rajoskosni me ha megindul a motor azt meg is kell fogni és 3szor nehezebb mnt én tehát ovatósan bánom velemég
sorry,szatmrob
szatmord,jól megy az etx?
Na mi van danika erre má nem tucc mit mondani me 100%-ig igazunk van ...
és még egyet nem értek minek kellett elkezdened okoskodni a derbiddel az aprilia forumon???????
Hát jahh.....
Ennyi......
hi mindenkinek!
nem nagyon kéne itt eröltetni ezt a derbi dolgot dani mert elég ragyik ha felmentek a debi oldalára és ott megnézitek őket már ott a szalonmotoron megvan folyva a festék meg felvan jőve a matrica tehát... és ki tudja miből rakták össze a blokkját
Ja Danika..és mi az,hogy KTM hang te nagyonhülye...
4T hang inkább te szerencsétlen...ennyit tudsz a motorokról és nemtöbbet...Tehát kuss és húzzá a Derbi forumra .Ennyi!
Kedves barátom,ha ez neked szép ez a szemüveges varangyosbéka akkor egészségedre!
Izlésficamod van enyhénszólva