Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah meg pl a levegő keverést is lehet nehm?
hozzá kell állítani a benzint meg mindent.nem tom hogy kell.szerelő tudja.
de ez 50 venes rx ám nem 25 ös!:D
Lécci mond el mit lehet beállitani
meg szarabbul gyorsul az uj kipufal:(
hát msot megy 95 öt 70 venél többel nem mek vele
Aztán 1 jónapja felraktam a kopufot és 20 az rádobot de nem pörög anyira:S
az még kevés szentem...és azóta nyelezed neki?
nyugi thom
600 km ez jártam a dugót
hát új dugónak be kell kopni 500-6-7-8-9-1000 km.....addig csak ilyen fél-3/4 gáz...utána lehet nyelezni.
4 hónapja hajtom má
a dugót az bejáratam
már mitn mit a járasak?
szerelő tudja állítani.meg még járasd be a motort.
Én vadonatói dugóval vettem a mocim és nem járok 8 ezren meg 9-10 körül pörög lécci aazt magyarázd el hogy mit kell hozá állitani!
zlzx itt vagy?
az hogy szar minőségű dugót használtatok vagy állandóan nyélen mentetetek...amúgy meg 8ezret lazán kibír....tuning kipuhoz hozzá kell állítani a karbit.
Hali
50 vevenes RX em van és vettem rá sport kipufot régivel ment 75 öt ezzel meg 95 megy viszon sokkal roaszabbul pörög:S6-7 körül ledadog egy kcsit aztá 8 után huz mitna fene lécci valaki segitsen thx!
Hali RX-esek! Nekem is volt RX 125-öm,95-ös nagyon sokáig én is RX fan voltam,még a mai napig megnézegetem őket,mert sztem kategóriája egyik legütősebb motorja a maga 32-34 lóerejével,pörgősségével,fasza rugójaival. De mindig is volt egy bökkenő a mociban..:A haveri körömben pontosan 5 db rx 125 volt. Az 5 közül egy sem ment el egy dugóval 2500-3000 km-nél többet,pedig mind fullos drága synt olajjal volt használva. Mi erről a véleményetek?
nah. tökéletes mocik,enyémen hosszú az áttétel így a vége 140-150 között mozog,130 elég stabil,rövidebb áttétellel megy 120 körüöl de azt nagyon gyorsan terepet bírja én használom is ott errearra, fogyasztása 6-7 liter. enyém pont eladó,94es rendszámos,tiptop állapot,300pénz
Helloka.Jo moci ez az rx?????
Jol mennek???terept birja???sok gond van velük???gyárilag a végsebessége???fogasztása???
kb ennyi...köszike
Szevasztok Rx -esek ! Ha valakinek segítség kell Rx szerelésben (rotax 123) tudok segíteni!Van hozzá gyári szervízkönyvem igaz németül és angolul,de én már párat szereltem és eddig mind jó lett!
Egyébként maga az Rx nagyon pöpec kis szerkezet, de a szerelésében mindenre nagyon oda kell figyelni! Nem ajánlom senkinek hogy összetákolt, összegányolt masinákat vegyen(olcsóbban) mert töbszörösét fizeti vissza az árkülönbözetnek!
ahogy kiszedted,már látod is. bele van írva a méret. (amúgy nem nagy meló,fél órás munka az egész,szólj ha kell segítség,van msnem: xlzx@citromail.hu)
hellósztok, nemtudjátok véletlenül, hogy az első teleszkópba milyen méretű szimerin megy? fontos lenne, köszi szépen
benne van a power vezérlő? (gyertek át az endurocross topicba,ott megoldjuk)
Hello kelene nekem egy rx komplek leirás ha lehet képekel mert valami olasz barom szétszedte a mocim és kihagyot pár elektronikát ami igen csak kellene mert igy nem megy a moci igazán a power szelep kise nyit 7000 fordulat fölé az istenér se menne ez igy nem koser.Segicsen valaki ha tud? Elöre is köszi.