Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha megkérhetlek, csinálnál pár otthoni videót? mondjuk emberekről, szobában, vagy kint a kertben, olyan hétköznapit. mármint kíváncsi vagyok, eseményekre, összejövetelre is lehetne-e használni? Víz alatt is tudsz vele? nem ázik bééé?
Kíváncsian várjuk! 30 ezer tényleg nem sok érte, főleg egy teljes szettért, elgondolkodtatott.
A vidire válaszolva, lehet hogy másik vidimegosztón is kéne próbálkozni, pl indavideo, hátha.
Rendben, akkor majd megosztom veletek, most is épp egy videón dolgozom :D Már van rendőrös tartalom, minden. Egyébként 30.000 Ft volt nekem 2 plussz akksival, 32gb-os class10 es SD kártyával, és TV out kábellal, na meg persze minden cuccával együtt :) Egy Gopro meg 135.000, nemhiába mondják ezt a szegény ember GoProjának :D
Ja és a videóra visszatérve, mondom, a nyers anyag-szerkesztett anyag mind nagyon jó minőségű, de miután feltettem yt-ra ott szar lett...
Király! Mennyiért vesztegetik a kamerát?
Amúgy yt is ront valamennyit a felvételen, de valószínűbb hogy a szerkesztés után gyengébb formátumba lett konvertálva. Próbáld meg a nyers vidit feltenni, amit csinál az SD-re.
Ja és jöhetnek az Rx-es vidik csak zenét ne tegyél rá, elég lesz rá a 2T is
wmv be tettem fel, 6 perc 2,5gb... De ha jobban megnézed 0:29 től kezd el begusztustalanodni... Gépen meg onnantól is jó. Arra gondoltam h lehet yt mikor feldolgozta akkor baszódott el valami...
Amugy ezek alap beállítások, megjött és mentem is. Quality, élesség, minden alapon volt. Most csináltam még videókat, majd azokat is felrakom, ha gondoljátok :D
a formátum a lényeg amibe feltöltöd. kár érte, egész jó lenne. mondjuk elég fehér foltos a napfényben
Nem kamu az. Ja Komárom mellett :D Most ahogy mondtad megnéztem és tényleg pixeles, de mi a faszomtól...?! Gépen a szerkesztett videó tű éles, yt ennyit rontana?
Komárom kontyos házak
nézhetetlenül pixeles. 1080i meg kamu jó nagy eső volt nálatok. Jászságban? Merre laksz?
Sziasztok! Nemrég rendeltem egy GoPro klónt, és hát az első dolgom az volt hogy rádobom bukómra és kerülök egyet. Nemtudtam nyesetni neki mert előtte szakadt az eső és nem akartam összebaszni magam.
Itt a videó:
https://www.youtube.com/watch?...
Szerintetek az MX alá belehet építeni egy RX kerék szettet ?
Ha valakit érdekell: kovacst1em@citromail.hu
95el megyek. nem kopog, a gyújtás csere óta. préstáv marad így, majd új dugóval lesz csere. áttétel akkor marad 13/49.
Nem használnám így a helyedben, hogy kopog, mert így nem a szikra gyújtja be a keveréket, hanem a kompresszió. Levegőszűrő nekem 1 centis van benne, táblában lehet venni motoros boltban, vastagabb-vékonyabb se jó neki. Ja és azt a pipát tedd vissza inkább, áramlástanilag jobb ha ott van. 10/49 eszméletlenül rövid, nekem 11/49es áttételem is van, konkrétan az egyest el is felejtheted olyan rövid, plusz így csak 100 körül van a vége. Nem tudom hol szoktál vele menni, mi azért tempózni szoktunk, meg "falat" mászni is, de a 13/49 ami bevált nekem, és így 125-130 a vége, plusz erő is van benne.

Préssáv az dugó legfelső éle és a hengerfejbetét közti táv, amit közvetlen a henger oldalánál kell mérni, illetve ehhez hozzá adódik a hengertalp tömítés. Ha neked kopogásos égésed van, akkor plusz hengertalp tömítéssel kéne orvosolni a megfelelő préssávot. Olyan 1.5 mm-nek kéne lennie így, mindennel együtt, vagy inkább felette legyen, bár akkor gyengébb a motor.
Milyen benzint használsz? 100, 98, 95? Túl nagy oktánszám miatt is kopoghat.
üdv

nekem sajna nem segitet a tekergetes meg a gyergya csere sem
Üdv! Benzin-levegő arány az jó? Nekem akkor csinálta ezt, meg gyertya problémával. Adtam neki egy kis levegőt és magához tért.
Hello
Segitseg
olyan probleman van a motorral hogy kis fordulaton bedadog olyan mintha elfogyna a benzinrotax 122 .nagy fordulaton power nyitas utan mar megy
ha egy kicsit rohuzom a szivatot akkor magahoz ter (neha)
uj szivocsonk van rajta karbi kitakaritva tankban levo szurok tisztak
olyan mintha valahonnan fals levegot szivna dellorto 34karbi van rajta
mar egy masik karbit tetem fel aval is ugyan azt csinalta
valaki jart mar igy?
varnam az epito jelego otleteket

szep utat mindenkinek
hol van a préssáv ?
nekem nincs akkora állítási lehetőség a 3szavar fejétől nah de most közép, alsó fordulaton kopog, hezitál, ha csak tartom finoman a gázt. alsóról húzva tőgázt nem csinálja lehet légszűrő? levettem a gumi pipát a légszűrő házról szép szörcsögő hangja lett mind1. leforog 6.ban is szépen viszi. vajon 10-49 áttétellel milyen lesz
Nekem is a széleinél volt, de kijött a 19 fok Eddig kopogott? Mekkora a préssáv?
Kicseréltem az alaplapot ! DE a -19fok nem jön össze mert annyit nem enged fordulni a 3csavar! így is a műanyag szélei a csavar fejnél ki voltak már kopva. jó lett, veszi a lapot, mondjuk most nem kopog be, mint előtte
akkor neked sokat kap. ha odarántod neki alapjáraton, venni kell a lapot, nem pedig befulladni.
hóhééjj! Jólett, le légtelenítettem faszig gázon, utána nem igen akart nyomni, elkapott az agyfasz, elmentem kiszellöztetni a fejem a dülőre, és mikor lenéztem láttam h nyomja a cumót Most fajin! fél litert tettem a tartályba, ha azt kidolgozza faszán, rá is kötöm a karbira. Hnap dobok fel képet h milyet sufniztam :D