Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyébként nem lakom bekötőút közelében... és hmm bicikli az K-val van
télleg cs annyit mondok h lol...nem megyek mer még nincs jogsim mivel mopedre nincs értelme lerakni... gery ..tesó..gratulálok
Paraszt gyökér.?!??! Te mondod?! Ki lakik 5km re a bekötő úttól?!
Tavasszal megyek ki érdre tesómhoz,és mocizok a geryvel! Gyere ki velünk,és mutasd meg,hogy hogy emeli 2.esbe az elejét az a 80ccm es huszonlovas kis bicigli!
Megnézném...Majd szólok,hogy mikor megyek ki,de nehogy kitaláld,hogy nem érsz rá mert akkor nagyon leírod magad!

Meg a Geryt azért baszogatjátok,mert a jégen elesett?! Ti meg nagy okosan azt mondtátok,hogy nincsen jég?!
Két napra rá voltunk ott,és a Boxerünk úgy csúszott a kb 6cm vastag jégpáncélon ami az egész utcát,sőt azt az egész körzetet takarta.... Te kis barom...Olyan hihetelen,hogy ami magasabbon van hely,ott van jég?! Általános műveltséged annyi amennyi látszik!

Nagyon szívesen megsasolom a motorodat! Csak nehogy utána sirva akarjál olyat venni mint az enyém!

Szerintem a fikázásokat most fejezd be mert csak magadat égeted,te láma...


Szatmrob: azért írta,hogy gyüjtőknek,mert ilyen motor ,nincsen mégegy ami ennyire gyári állapotu te madár!
A szerszámtartót és bontottam ki először a fóliát én téptem le a szerszámokról!
Hobo!
jólvan....2 paraszt gyökér bíztassátok 1mást gyűjtőknek looooool
ENNYI!
sztem lezárhatjuk a témát.
Ami szép az szép !
nem is neked van hanem gyűjtőknek me igaz ritkaságnak számít!
hidd el,nekem nem kéne...nem tetszik.hiába mondod az okosságodat
legyen igazad Látom,hgoy már sárgulsz!
lol...vagy inkább szánalmas....ugyse tudod eladni 300ért szóval bukta
Irigykedjél csak nyugodtan,nekem meg hízik a májam
HA megunod a mocidat,lehet,hogy kell anyukámank...Most ment tönkre a turmixgépünk!
Kero,minek küldjem át neked? tiéden ugyse kell szerelni,mert olyan csoda,h 300 ezret ér...pfff
NEm a motorotól függ,hogy tudsz e egykerekezni hanem tőled!
Ennyi!
Amúgy sztem nagyon jó kis motorok!
Mi az,hogy workshop! Küld át had nézzem meg!
miérT?! azok a buzik könyvből szerelnek?!
Akkor beleírok kicsit azt leszopják az annyukat :D
nekem kelllett...de nem használati útmutató az van meg van,gyárilag is....de már workshop-ot is találtam(ami alapján a szerelők szerelnek,minden adattal)
Hali egy kérdés. Az rx kerekezésre mennyire használható? Mert most van egy 125 exc ktm gépem és ajánlottak olcson egy rx-et
www.serviceaprilia.com/public/lum/index.asp?l=RX%20125

Va lakinek kellett apriliahoz kéziköny vagy mi a faszom! Itt van az összes apriliahoz!
Sziasztok!
Kishapsi : Milyen verda szerinted a DR350 ?! 94körülit nézegettem am otor.hu-n 290e FT ba kerül ! Szted milyenek azok?!
ÉS arról a motorrol mi a véleményed?!
nem nagy veszekedés cs kostólgatjuk 1mást
a faszt kell itt szidni a másik motorját már megint.
amúgy meg az a kiseregény amit kero88 irt vmeik oldalon ahol árulja a motort az már vicc.
olyan motort el se mennék amihez ilyenek vannak irva.
bőven elég lett volna hogy gyári alkatrészekkel felujitva megkimélt állapotban eladó.
te szoktál a mezőgazdaságban járni .... de hidd el,jobb mint a tied,ill ennyi pénzért...
Hehh...nejátszad itt a gyöngyhalászt a lavorban....
Elöbb nézd meg az enyémmel,menjél vele,aztán verheted a faszodat
Mi ez?! MEzőgazdasági lassújármű vagy mi a picsa?!
hát többet ér mint a te fosod,350ért...