Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Arról sajnos gőzöm sincs, ez nem az eredeti? Nálam 1 éve van a motor, valoszinu az elozo tulaj műve.
Ebbe milyen első teló van belehekkelve?
300.000 Ft
Ha valakit esetleg érdekel egy jó állapotú RX. Új gumikkal és láncszettel, új kormány, markolat, kézvédő. Rendszámos és érvényes műszaki. Januárba raktunk bele új dugattyút és csapágyakat. Azóta 700kmt ment. összesen 22880km. Csakis motul olajat kap. 95ös évjárat. tel: 06202242248
Elkezdtem szétszedni az rx et eddig amire szukségem lenne lendkerék fogaskoszorú ,bendix műanyg kupak vagy mi ami a bendix elejét tartsa .
Szia mit kérnél a szabadonfutóért
Akkor af1. Olyat keress
Supermoto
Szia. Nem láttam még az rxemben szabadonfutót. Esetleg nem supermotorol beszélünk? Amennyiben igen, tuti, hogy af1 hátsó lengőkaros
hali nálam van karbon rezó dob és szabadonfuto is!
Manualt honnan lehet letölteni .őninditós rx hez
Üdv .tudja valaki az af 1 szabadomfutója esetleg jó az rxhez?
Hát igen. Ezzel a szivatóval van a baj. Meg amit gyorsban találtam, szivatósból csak a felfogatás kb. 7000 Ft, és a visszapillantónak sincs helye. Bár nagyon mélyen nem túrtam érte a netet. Viszont errefelé nagy a csóróság, minél olcsóbban akarom meggyógyítani, szóval a legjobb egy használt darab lenne.
Sziasztok. Rx 125 hez keresek szabadon futót .esetleg normális állapotú kipufot (rezonátor )+dob
Hali ilyet újonnan is tudsz venni, kompletten. Szinte minden motorosboltban van. Nem is olyan drága. Mondjuk a szivatót nemtudom hogy lehetne megoldani, de semmi sem lehetetlen :)
Sziasztok!

Ma sikeresen eltörtem a kuplungkar felfogatását. Nincs valakinek egy felesleges példány belőle?
csáó! rosszul írtam bocsi, ritka bordás kellene..az is van? sűrű nekem is van itthon 1..de sajnos nem olyan kell!!!
hali,nálam van irj a mocitomi@citromail.hu
vagy a 06202891023
Sziasztok! Keresnék lánckerék tengelyt szürke blokkos rxbe, a sűrűbordásat...van esetleg valakinek elfekvőben? csak jó állapotú érdekel..!!
Mi a helyzet tocka? Megvagy az új kecskével?
ELADÓ! Trafó. Barna színű. Mondjon a vevő árat.
Szia, nekem van, Üdv!
hallo valakinek nincs esetleg rx 125 első teleszkopja?
Hali!
Van egy felesleges power szelep házam szinte új szimeringgel.
+ Van még egy 158-as M6-os főfúvókám dellortó-ba!

Kell valakinek?
Sziasztok! Keresek rx125 -be központi rúgóstagot!
Jó állapotú érdekel vagy egyéb 465mm es beépítesi méretű krossz vagy enduro rúgóstag! Csak normális állapotú kell! Szar nekem is van! Oldraffy@freemail.hu címre várom az ajánlatokat képpel árral! Köszi!