Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor mekkorák is pontosan a fúvókák? Úgy értem melyik mekkora.
Ja igen mist nezem hogy a kepen 28as van
Az enyemre azvelozo tulaj feltette a 98as rx kipufogo rendszeret azt mondta hogy az folytatlan
Ez a te karbid képe, csak azért tettem be ide, hogy lásd, van benne szűrő. Az enyémen teljesen más karbi van. Full poweres az amelyik gyárilag a legerősebb. Nagy karbi, gyári nyitott rezó és egyéb cuccok vannak benne.
Mit ertessz azon hogy full poweres? Milyen tuningok vannak rajta?
Hat van egy teljesitmeny(fő) fuvoka es van egy alapjarati meg van még a szivatonak is egy
Neked amugy hogyhogy 2 csatlakozas van a bemenetnel?
Szerintem lesz benne szűrő. Nekem 34-es van fennt (full poweres rx). Amúgy miért van benne 2 fúvóka azt nem értem.
Bocsanat kicsit rosszul fogalmaztam
Majd megnezem de amugy milyen karbi van a tieden
Enyemen dellorto phbh 28 170es fuvokaval ami meg az uszohazat fogja az 135os
Értem, de sehol nem írtad, hogy egyik napról a másikra történt, vagy én nem vagyok jó értő olvasásból. Nekem a karbi üzemanyag becsatlakozása alatt van egy 11-es hatlapfejű Alu csavar, azalatt van a szűrő. A légszűrőre az enyém nagyon kényes, ezért kérdeztem tőled is ezt. Gyertya milyen? Amúgy nekem a 25- ösben 150-es fő fúvóka van.
Most csereltem bowdent es be is allitottam mukodik rendesen
Tankbol folyik rendesen
Karbiban en nem lattam szurot sehol sem
Legszuro kek szinu tisztitoval van atitatva es mondom hogy egyik naprol a masikra csinalta ezt tehat elozo nap ment rendesen minden ok
es masnap veszem azt eszre hogy nincs alapjarat es nem forog ki akkor a power nehezen akart kinyitni es csak negyedikben nyitott amikor nyitott ment rendesen huzott is ahogy kell de neha lehorgott aztan leesett a fordulat bezart a power es megint nem forgott ki csak 4ben
Nem tapasztaltam meg ilyet es tamacstalan vagyok csak arra tudok tippelni hogy keveset kap
Power működik, bovden nincs elazakadva?
Tankból folyik a nafta rendesen?
A karbiban lévő szűrő tiszta?
Légszűrő tiszta, nem cseréltél szivacsot?
Udv
Volna egy mx 125 om (rotax 122) polini 160 as hengerrel
Az lenne a problemam hogy nem forog ki nem jut el odaig hogy nyisson a power
Ma csereltem benne dugattyut de meg a regivel amikor utoljara mentem ugyanezt csinalta es durrogott ha leforgattam mintha kihagyna a gyujtasa es nem volt alapjarat sem gondoltam koszos a karbi es kitakaritom, ma kiprobaltam es ugyanez
Attettem egy masik karbit azbisbugyanez (phbh28) azzal mar van alapjarat de meg mindig nem forog ki
Valoszinuleg nagyobb benne azvalapjarati fuvoka
Az en tippem hogy keves benzint kap az lenne a kerdesem hogy mekkora fofuvokat tegyek bele hogy jo legyen? Amugy C s dugattyut tettem bele ha ez szamit valamit
Elore is koszonom
Jó estét márkatársak!!
Tudna valaki nekem segíteni hogy milyen weboldalakon keressek Rx125(rotax123) új vagy akár használt alkatrészeket? Vettem egy hiányos motort és elég sokminden kellene hozzá, de nem nagyon találok. Első tengely, kipufogó,váltókar stb. ilyesmik kellenének és henger is.
Előre is köszönöm a segítséget.
Üdv.: Zoltán
mennyire durva? Nekem mind a 2 félbe volt törve, az egyik 3 darabba. Én megtudtam normálisan csinálni, ha érdekel leírhatom.
Elég durván törött mindkettő, az egyik már rajta sincs.
Akkor még van valami olaszmotor bontós oldal, vagy ha ott sincs akkor esetleg eBay.com. Itt tuti lesz, csak nyúlj bele a zsebedbe...
Jah nekem most esett le hogy mit keresel :D én azt tankidomnak hívom. Úhh hát az én motoromon mind a két oldali el volt törve. 1 ÉVIG(!!!) kerestem rá és nem találtam, pedig bejártam az egész internet bugyrát, sőt személyesen is elmentem bontókba, semmi.. Mivel jók rá MX idomjai is egyszer hívott egy srác, hogy ő eladja nekem 24.000Ft ért őket. A tiéddel mi a baj?
Ők voltak az elsők akiket felkerestem, de ilyen nem volt náluk.
gerecsemotornál megérdeklődheted szerintem
Sziasztok nincs valakinek egy pár hűtőtakaró idom Rx 125-re?? Sajnos sehol nem találok.
A tüneteit nem tudom, de ha kiszeded(tömítésre vigyázz) akkor megtudod nézni. Nem tudom pontosan h mennyi a megengedett határértéke a "kinyúlásnak" de a manualba bennevan minden faszán
Okozhat nehézkes indítást?
Hibának*
Sziasztok membrán hobának mik lehetnek a tünetei?
Eladó dellorto vhsb 34 szívócsonkkal 15.000 huf
Valakinek esetleg supermoto szet?
Üdv mindenkinek
Rotax 122-123 as blokkhoz keresek 160-as vagy 125-ös használható henger dugót előre is köszi.
A gyári fordított. Amúgy csak kérdeztem.