Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Közben kiderült, hogy a két érintkezős hőgombának más a menete, nagyobb, így ki sem tudnám cserélni rá.
köszönöm a gyors választ! Ma és holnap melózom, ha sikerűl vasárnap rámérek.
Ellenállást mérhetsz rajta
levegő injektort 1.3 Ohm
Benzin injektor 1.8 ohm
Nekem is szarakodott volt hogy menet közbe be be rángatott a levegő injektor ellenállása hogy mitől de nem volt jó sokkal kevesebb volt szereztem egy jó értékűt amióta az van benn két éve semmi baja a motornak
Benzin injektoron mit kell megnézzek?
Ezt tudom, de már cseréltem nyomástartót, most a komplett gyújtást rendeltem meg. De még mi a fenét nézzek meg?
2 - Gyújtás interferencia
11 - Levegő injektor
12 - Benzin injektor
20-21-es hőmérő hiba
Ejj de ostoba volt ez a szerelőnek nem nevezhető valaki....
szépnapot! Régen jártam itt. A gebasz a következő: nekiálltam ismét a jetforce nak. Vettem bele nyomástartószelepet, és carabbúl jár a motor mint elötte, jobban ingadozik az alapjárat,rövid idön bellül leáll a motor. És hibakódokat is kidobott párat. 2,11,12,20,21...... Javaslat?
Köszi megprobálom.
Szervizmenüjében lehet resetelni
Sziasztok. aprilia sr 50 factory ditech szervízkulcsot hogy tudom kitörölni előre is köszönöm
Üdv.

Azt tudja valaki, hogy a két érintkezős hőgombát át lehet e alakítani úgy, hogy az egy érintkezős hőgomba helyére beszerelhető legyen? A menet elvileg ugyanaz, de az egyikhez két vezeték megy. Van valami bekötési módszer, amivel ez megoldhatü lehet? (mondjuk az egyik fület letestelem, a másik meg menne az érzékelőre?)

Válaszokat előre is köszi.
Sziasztok.

Injektorros Gilera Runneremmel adódott némi probléma. A téli leállítás elött tökéletesen működött, de most amikor újra elővettem, nehezen indul hidegen és menet közben is gyakran leáll a pirosnál, vagy ha meg kell állni valamiért. Bemelegedve már nem áll le, de például pont ma reggel csinálta azt egy pirosnál állva, meleg motornál, hogy amikor zöld lett, egyszerűen nem reagált a gázkarra, csak ledadogott és nem ment. Gyújtás le, majd vissza és egyből beindult és ment is tovább gond nélkül. Hibakódom nincs. A gyertya fura narancssárgás színű volt, a középelektróda meg kormos.
Elsőnek ezt próbálom majd meg kicserélni, de addig is várom az ötleteiteket, hogy mi lehet a gond. ?

G.
Ha csak szívatóval megy akkor ott még dugulás van
Kimostam a légszűrő szivacsot és megoldódott a probléma.
Két év leállítás után próbáltam beindítani SR50-es 1994 előtti (csak az alvázszámból tudom) állóhengeres robogómat, de csak szivatóval megy, és ha gázt adok, vagy leveszem a szivatót, akkor leáll. Benzincsapot cseréltem, kap is üzemanyagot, karburátort kipucoltam, de így is ugyanaz a tünet. Minden jó ötletet tisztelettel megköszönök, remélve, hogy még életre tudom kelteni!
Lehet besokall ès abba fullad bele nagyobb fordulaton meg már eldolgozza
Sziasztok!
Adott a 1999-es kör sr minarelli blokkos(70ccm stage 6 mk2 hengerszett.malossi mhr főtengely.giannelli reverse kipufogó stage6 vákumdob....minden össze van hangolva faszául persze a kuplung,varió is cserélve lett....)nos a probléma hogy lecseréltem a karbit rajta 17.5-ről 21mm-black dellortora... most indulásnál behörög,megtorpan ha indulok el vele.. menet közben minden jól működik. Valaki tudna segíteni hogy mi lehet a probélma?
Hajtókar alúl van hèzagolva a dugót meg a henger megvezeti mikor össze van rakva
Azta szèp munka
Hengertalp tömítés minek jó oda a paszta gratulálok!
Rá ismersz a munkádra
Gratulálok ! Rendkívül jó szerelő vagy remélem rá ismersz a munkástanácsok !!!!
Köszi ! Naraku hengerszett van rajta hozzáadott dugattyúval meg gyűrúvel már első rugdosásnál keveseltem a kompressziót.Ma szétszedtem,az lenne még a kérdésem,hogy az normális ,hogy a dugattyú vízszintes irányban mozog vagy fél centit ha nem többet ha nincsen rajta a henger?Arra célzok,mikor üzemben van nem csuszhat e ki a tűgörgőkosár is esetleg a hajtókarból vízszintes irányban? Ezeknél nincs hézagolás?
Naná. És nem csak az, mert ha még megy is, nem túl jótékony, hogy ott van egy lépcső. Pláne körben 3,5mm minden irányban az rengeteg. Nem csak a kompresszió kisebb, de abnormális a lángfront is.