Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!

Van egy SR50 factory ,karbis robogóm.

Az akku tönkrement ezért kivettem,de így járó motornál sem működik sem a kilométeróra ,sem az LCD kijelző ,nem világít,tök halott az egész kijelző.Amikor berugtam a motort azt irta ki hogy err 0007 ,aztán sötétség. A féklámpa is elég gyengén világít így akku nélkül járó motornál. A világítás az jó..
Rákötöttem egy másik akkut azzal úgy néz ki hogy jól működik minden,járó motornál is.A töltés is jó .
Akku nélkül járó motornál :Úgy néz ki mintha a műszerfal nem kapná meg a 12 V-ot.de minden más működik .

Mi lehet a hiba , fesszabályzó vagy esetleg az állórész(gyujtás tekercs)Hol kezdjek el méregetni?A fesszabályzóban kellene tudni mérni 12 V -ot?

Várnám az ötleteket.

Előre is nagyon köszönöm!
Barsanya
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!

Van egy SR50 factory ,karbis robogóm.

Az akku tönkrement ezért kivettem,de így járó motornál sem működik sem a kilométeróra ,sem az LCD kijelző ,nem világít,tök halott az egész kijelző.Amikor berugtam a motort azt irta ki hogy err 0007 ,aztán sötétség. A féklámpa is elég gyengén világít így akku nélkül járó motornál. A világítás az jó..
Rákötöttem egy másik akkut azzal úgy néz ki hogy jól működik minden,járó motornál is.A töltés is jó .
Akku nélkül járó motornál :Úgy néz ki mintha a műszerfal nem kapná meg a 12 V-ot.de minden más működik .

Mi lehet a hiba , fesszabályzó vagy esetleg az állórész(gyujtás tekercs)Hol kezdjek el méregetni?A fesszabályzóban kellene tudni mérni 12 V -ot?

Várnám az ötleteket.

Előre is nagyon köszönöm!
Barsanya
Nekem nem kellett. Ha nincs gondod vele (nem torpan, stb.) akkor használd, és egy idő után nézd meg a gyertyaképet. Ha fekete akkor sok a benzin, ha szürke akkor kevés, ha barnás akkor jó a keverék.
van,eladnám
Sziasztok! Kit tudok keresni ditech-et karburátorosá alakítás ügyében Hajdú-Biharban? Előre is köszönöm a segítséget.
Csak újat 120 ezer körül .
Üdv!
Az lenne a kérdésem hogy ditech-hez lehet szerezni interfészt? Köszönöm
Sziasztok! sr factory-hoz keresek hatso doboztarto konzolt . valakinek elado van? vagy ki arul,forgalmaz ilyet budapesten ? Elore is koszonom a segitseget!
Köszönöm miofan, ha aktuális, jelentkezem!
hidie80 Igen de privátban egyeztetés szükséges !
Üdv ! Sok van de privátban meg beszéljük az idő pontot .
Sziasztok! Factory SR injektoros ha hidegen betorpan az mi szokott lenni? Gyorsításkor gázhúzásra teljesen betorpan, mintha elvennék a gyújtást. Alapjárat van, le nem áll. Csak próbakörön voltam vele.
!!!!!!!!!!!!!
Ezt èn is megerősítem!!!?
Ott a pont !!! :-D
Ahogy olvastam a 2T Ditech nagyon szép,nagyon jó új korában.
Ha valami nyűgje van,nem sokan tudják megcsinálni,100 szerelőböl talán 1.
Miofan ahogy olvasgatok,szerintem pont az az 1 ember aki csukott szemmel is meggyógyítja.
Dunakeszi sem vállal ditech-et :(
Sziasztok!

Köszönöm a választ! Az önindító volt a probléma, kicseréltem, működik!

Ma felhívtam a Motor-Sapienst, ami elvileg hivatalos Aprilia szervíz, egy computeres diagnosztikát szerettem volna, ill., hogy állítsák be, amit kell. Azt mondták, hogy egyáltalán nem fogadnak ditech-et, nincs rá ember, se szoftver, se semmi. Jópofa...

A Dunakeszin lévő szervízzel van valakinek tapasztalata? Esetleg tudtok szervízt ajánlani Budapest környékén, ahol hozzáértő módon foglalkoznak ditech-el?

Kedves miofan!

Ön eseteleg vállal szervízelést?

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv:
hidie
Akkor valahol szökik a levegő vagy megadta magát a kompresszor az hogy az önindító nem teker az meg akku lehet hogy gyenge
Sziasztok!

Amit elfelejtettem, de fontos lehet: a beépített levegő nyomásmérő óra a 4 bar helyett 0-át mutat.

Üdv:
hidie
Sziasztok!

Segítsetek!
Két hónapja vettem egy jó állapotú sr50 ditech (erre factory) robogót, azóta napi rendszerességgel használtam is.
Az itt már többször leírt betorpanást én is tapasztaltam (lámpától induláskor kb. 10-ből 2-szer, néha tő gázon is) de most sokkal nagyobb a probléma, mégpedig az, hogy nem indul.
Két napja indultam volna, kétszer önindítóztam, tekerte is, de nem indult (elsőre, másodikra be szokott), harmadikra azonban néma csend, azóta is.
A benzinszivattyú szivattyúz, de indítózáskor nem teker az önindító. Amit tapasztalok az az, hogy a az olaj visszajelző indítózáskor kigyullad, a benzinmutató működik, az index működik a világítás azonban nem. Az aksi és a biztosítékok újak.

Mi lehet a hiba, hol kezdjem a keresgélést?

Jó szerelőt/szervizt tudtok ajánlani Budapesten?

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv:
hidie
Sziasztok. Nemrég vettem egy 96-os sr50 old-ot. Cserélve lett rajta a hengerszett, variátor, szimmeringek, csapágyak. Kapott egy új malossi piros levegőszűrőt, ehez a szűrőhöz kell cserélni a karbiba fúvókát vagy maradhat majd a régi?
Sziasztok!
Szerintetek mi lehet?Jól ment a robogó és egyik pilanatról a másikra csak 30 at ment utána már csak 5öt most meg ha be is indul csak addig megy még tőgázt húzok!Kicseréltem a dugót újra de ugyan ez van.Most a gyújtásra gondolok de mit nézek?Vagy a szimeringet cseréljek? A gyertyát már cseréltem de semmi. Ja és elég sokat fogyasztott a végén és most is füstöl nagyon. Köszi a segítséget előre is!
Garázsvarázs , na ilyen nem kell a portára .
Akkor süfni tuningolt a gép!! Isten ments az ilyentöl! !!!!