Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most akkor a 17,5-ösön melyik a különolajzás csöve?
Ok köszi,majd talán kedden tudok nekiesni mert melozok ma +holnap
az ami a képen látszik az az üzemanyag előfűtés, ami neked a mostani 17.5 es karbiba van beleiktatva és nem a szívócsonkodba!(ezzel ne foglalkozz, nem fontos bekötni)
tedd fel a szívócsonkot amit adtam, tedd fel a 17.5 es karbit és indítsd be, közel sem olyan macerás mint gondolod!
honnan vetted h ez csak vákummal működik? :D

egyszerűen csak dugózd le! egész egyszerűen tedd fel a karbit dugd rá a benzin csövet, gázbovdent akaszd be,légszűrőt rá és indítás!és lehet állítgatni!
ok
oksam mindjárt leugrok max 1 óra és vok mert még fordulatszámmérőket meg km spirált csigát fotózok stb...
ok 4000+posta de kérek még képet!
ide: horvathpal75@gmail.com
SZIA...csap nélkül 4000 de ez is baráti ár egy teljesen új eredeti aprilia tankhoz viszonyítva mert az kb 200 euro körül mozog..ahoz képest ez vicc....
hello! csap nélkül mennyi?
Első kerék van? Ha van képet mutathatnál.
4990 ft csappal együtt de szinte karcmentes állapotban van....egyedül egy rajta lévő matrica van megsérülve amit simán lelehet szedni csak nemvolt kedvem babrálni vele... 30 605 6883
Az a karbi fűtés.
A gyári szívócsonkon ott a háttérben látszik két cső,az újon nincs, lehet hogy ez pont a karbifűtés?
Vagy azok a vákumcsővek?
Amig ezeket nem tudom értelmét nem látom hogy nekiessek, éslecseréljem, de nem tudom pontosan mit csináljak
Csak azt nem értem még mindig, hogy a gyári karbin nincs vákumcső, ez meg azzal működik ,azt honnan kötöm be, vagy azt is dugozzam le?
Neked hogy volt Gábor?
Na találtam egy képet:)
hello! tank ára?
üdv! nekem van! ha még aktuális akkor írj ide emailt:
pfening3@freemail.hu
hova? :) mit?
egy mobilt adsz aztán felhívlak...
épp most írtam neked :D
szia...vanpár cuccom...
olcsón... 30 605 6883 ami nincs a képen attól még lehet nálam csak fotó nemkészült róla....
A mai napon sikeresen visszakötöttem a különolajzást a motoromba, köszönöm a segítséget mindenkinek. Széles utat
Üdv, nekem is ilyen karbim van, a különolajzás a szívócsonk felöli réz cső lenne szerinted? Középen a síber háza leőtti az?
szevasztok!
Bont valaki Rx-et? kéne pár kacat!