Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mail címet adnál?
http://www.mopedtuner.at/tecni...
milyen dobot szeretnél? igy adom komplett!
Miféle gyártmány? dobbal együtt ennyi az ára?
jó rá 20 pénz
mennyit gondolsz érte? Rs- re felmegy?
hello! eladó! valakinek esetleg?
Gyári kipuval lehet valamit kezdeni, hogy a 70-es hengerrel klappoljon?
Vagy, hogy lehet kiherélni, vagy muszáj lesz cserélni szerintetek?
Nem szeretnék tízezreket költeni kipura...
A Rotax blokkban jobb oldalt van a lehajtás, szóval tuti nagyon gázos lehet belevarázsolni. Én nem kínlódnék vele.
Hello!
Olyan kérdésem lenne, hogy esetleg egy Aprilia SX 50-be belehetne e rakni egy rotax blokkot. Előre is köszi a válaszokat!
Beverődés?
Helo, már megvan a hiba!
Megérett a cserére.
Sziasztok!
Egy kis segitség kellene , mi lehet a motorom kuplungjával ?
Berakom sebességbe fog a kuplung (elakar indulni) ,menetközben viszont csuszik a kuplungom!
Ráadásul az SX/RX nem is robogó
Te az SR-re gondoltál
Sziasztok bocsi hogy ide írok nem aprilia robogó ról van szó de nem jutok dülőre a robogommal gondoltam tudtok segíteni!Bazi lassan gyorsul fel indulásnál szinte alig van erő benne majd hogy nem lábbal kell meglöknöm és végre sem a leggyorsabb
Örülök ha 45 és új henger dugó szíj kicserélve!
Nekem is volt olyan hogy nem pörgött ki az rx 70-esként az 50-es kipuffal mert az még a gyári kipufogó. Fogtuk, levágtunk a kipuffból egy részt, és a cső ami megy hátra a tompítóba az tele volt folytással. Ezt kiszedtük belőle, most már sokkal jobban megy a gép, de ez nem a legjobb megoldás, az igazi ha veszel vagy csináltatsz rá egy normálisat. Remélem segítettem.
Hát nem pont.
Nem csak egy cső. Eléggé megbonyolítottál Apriliánál.
Egyébként tökéletes lett a vetőgépcucc átalakítva!

http://www.robogowebshop.hu/sz...
szia
4e jo?
és mennyiért válnál meg tőle(ugye nem heggesztett a közepe ? )?
viszed a méretet bemész egy autós boltba tudnak adni gumicsövet csak átmérőt modj
lehet! de ha eddig jó volt akkor valószínű hogy nem a gyújtáson kell állítani! inkább a karbi környékén kell körülnézni először!
A gyújtás alaplapon lehet állítani
oké. innen úgy látszott..
Mivel én lekötöttem a különolajzást, és keverem a benyot nagyobb esélyel kerül bele szenyedőzés kell az a plusz szűrő.
A nyilacska megmutatja hogy merre folyjon a benyó,ha forditva lenne már rég nem kapna elég benzint eltömödne.
De tökéletesen működik ugyhogy nekem jó
A fényezés nem sikerült.
Amikor megvettem biborlila volt (hellokitis rózsaszín),valami kétkomponensű festék amiből kihagyták az edzőt,lehetetlen volt lecsiszolni, probáltam finom-durva csiszpapirral de olyan volt mint valami ragacsot toszogálnék eltömítette a csiszpapírokat ,nitrohigitó benzin lakbenzin nem oldotta, kromofágtól féltem hogy megoldja azzal nem mertem.
Ráfújtam az új színt,és nem elég hogy megfolyt rajta, de ahogy száradt szét is repedezett, mostmár idén nem fújom újra majd csak jövöre:(((((