Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.kepesmotor.hu/april...

A leírásán jót nevettem ! :D
Üdv!
A gyújtást milyen árban adod?
Nikasilosnál a dugó kopik jobban,ezért lehet cserélni hengerhez dugattyút.De a hónolás biztos több 3 tizednél.Ha jó a henger ,kopáshatáron belül van,akkor mehet bele B-s vagy C-s dugó.
Hali Moki! Bocs kicsit rosszul fejeztem ki magam, én is úgy gondoltam, hogy furatátmérőt meg a dugóét. Kicsit meg vagyok keveredve , egyik ember azt mondja lehet hónolni a másik meg , hogy nem. Tudtommal 3 tized mm a nicasil réteg és csak századokat hónolnak de lehet hogy tévedek. Ja és esetleg valakinek elfekvőben 70-es vashenger akad e, esetleg DR ?
szia..... sajna az a kis idomom nincsen sajna
a hátsó sárvédő amin a piros aprilia felirat volna az érdekelne? azért 2500 pénzt kérek... üdv GÁBOR
Szia !
1. Nicasilos hengert nem hónolunk,mert a kemény nicasil réteg eltávolítása után nem ér semmit a henger.Lehet javítani ilyen hengert de az szinte gazdasági totálkár.
2.Ha eltörött a gyűrű,akkor az valószínű meghúzta a hengert.
3.Nem hézagot kell mérni,hanem furatátmérőt a hengeren,meg dugóátmérőt,de ezeket sem mindegy hogy mely pontokon.
Vagy kollégától vedd meg a szettet,vagy új hengerszettet(pl.:DR hengerszett)
hello! én adok bagóért henger dugóval!
Hali! Olyan gondom lenne , hogy eltörött a dugattyú gyűrűm (am6) , meg el is voltak vásva, új dugó gyűrűt akarok bele és ebben szeretnék segítséget kérni, hogy mekkora dugót vegyek bele esetleg milyen márkát, mekkora hézagnak kell lenni a dugó henger között , ja meg hónoltatni akarom, már ha sérült.
(gyári 50 NiCaSil-os henger)
A válaszokat előre is köszömön
üdv!
érdekelne a farok idom! mennyi lenne? és az a kis idomod lenne még?
rx50 hez bontott cuccok korrekt árakon.... teleszkóp 5000
lábtartók előre 1000 per db
teleszkóp villahiddal 10 000 de akár külön is eladó
fesszab 5000 és egyéb apróságok ami kellhet még...váz vázszámmal 49 ccm es 5000ft stb stb írj bátran bármire szivesen válaszolok.... 30 605 6883
30
SM szett mennyi volna ha elbontod?:)
Minden nap másik ! Most 12:48 !
milyen áttétel van rajta? :)
nem akarom szétbontani csak akkor ha valaki több dolgot megvesz!
nem akarom szétbontani csak akkor ha valaki több dolgot megvesz!
hátsó farok idom nincs eladó? :))
Árat nem írtam, hogy mennyiért vennék, eleve csak érdeklődtem. :))
akkor vegyél egy cpi blokkot 55000 ft ért nézzél csak szét rendesen majd megtudod 20000 akarsz venni biztos nem kapsz egy eredeti olasz blokkot nos az enyém az eredeti
RX-hez van eladó első, hátsó kerekem lánckerékkel, féktárcsákkal, valamint egy fordított első teleszkóp, és egy hátsó lengővilla rugóstaggal együtt. Kérésre képeket küldök!
ez egy eredeti minarelli blokk belüröl belevan irva gyárilag a blokkfélbe is meg a kuplungra is motorszám is van rajta !
Nem egy Cpi blokkot.
vicc.. annyiért már patika állapotú blokkot lehet kapni.:)
ja még ezen kívül rengeteg alkatrészem plusz blokk hengerek pollini malossi stage6 racing stb!
eladó a képen látható rx!
full tuning
malossi mhr80 henger
Doppler Competition főtengely
mvt digital direct gyújtás
voca racing kipufogó
pollini racing kuplung
28-as dellorto
stage6 szűrő
stb
csere beszámítás nem érdekel!
ajánlatokat várok!