Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van egy zárható, csak egy kulcsot kell hozzá találnod.
A gyári is Ducati energia.
Szivatóra a megoldás,2500huf
Miért jobb a ducati gyujtás mint a gyári?
sziasztok!

Egy kérdéssel fordulok hozzátok: azt szeretném megtudni, hogy a 97'-es rx50-emhez honnan tudnék zárható tanksapkát szerezni?
Keresgéltem neten de semmit sem találtam...
szia...én azt ajánlom h googléba nézzél valami fasza rx felirator...aztán mentsd le és add oda egy dekoratőrnek és csináltasd meg vele...feleannyiból kijössz mint egy gyári matricaszett.....sztem a gyári kb 13-15 000 ft körül mozog szettben.... üdv
hello! valakinek esetleg? komplett adom malossi cdi ducati gyújtás könnyített lendkerék!
Üdv nektek!
RX matricát nem tudja valaki honnan lehetne venni?
Neten már körül néztem de nincs csak rs,sr és sima aprilia feliratú matrica....
Segítségeteket előre is köszönöm
pár megmaradt alkatrészem eladó..olcsón 30 605 6883
szia..... természetesen minnél jobban megkíméled annál tovább fog tartani..meghálálja..... és ne 9000 re gondoltam.... csak szolidan
Mindig a gyárit érdemes használni.Észrevehető különbség nem lesz a használat során.Ha túl nagy hőérték max beköpi. Gyertyakép legyen őzbarna és akkor minden ok.
Br8 as gyertya van benne, lehet jobb ha visszateszem a gyári br 9 est?
vagy nem fogok érezni különbséget?
Email..
Mi jött meg?
Gyári rx 50 -est gyári főtengellyel,dugattyúval,csapággyal
mekkora fordulaton szabad folyamatosan használni ,hogy még ne hajtsam szét?
Eredeti karbival 9000nél többet nem pörgött, most a 12000 is lepörgi.
megjött.:)
Ma már bírtam vele menni, de még nem jó.
Lassan pörög föl, aztán 6000-8000 hatalmasat pörgött,meglepően megindult,de aztán megint fulladozik.
Egyenlőre még a tűvel játszok, csak időm nincs rá kísérletezni, most próbáltam a harmadik beállítással és most volt a legjobb még eggyel bírom lejjebb rakni a tűt ha úgy sem lesz jó akkor fúvókacsere...
http://youtu.be/V_BzEYhgRMU
YouTube - Videoklipek az e-mail üzenetből
Küldtem képet el ment?
még nincs hátsó lámpám!
Viszont, egy videót tényleg tehetnél fel most már.. :D