Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv!
ülésem van még és a csupasz váz teleszkópok nélkül, lábtartók vannak még,fejidom,21pwk karbim is van eladó!
CPI SM 50-hez érdekelne az alábbi listában szereplő alkatrészek egyike vagy mindegyike:
- Fék és Kuplung karok
- Támasztó
- Ledes indexek
- Farok idom vagy teljes idom szett
- 50-es komplett am6 blokk (Nem érdekel ha kínai, csak pöcc-röff induljon a beszerelés után (Karbival))
- Visszapillantó tükrök párban

SÜRGŐSEN ÉRDEKEL!

Ésetleg az egész motor érdekelne blokk nélkül.

Ha bármelyik alkatrésze van eladóü, akkor kérem jelezze azt azonnal nekem, gyors és fizető vásárló
vagyok.
A fuvókával már igen ,most 80-as van benne,de a tűvel még nem.
A tűvel próbáltál már játszadozni? Vagy esetleg fúvókacsere?
Sziasztok,ha valaki tudna segiteni.Van egy aprilia rx-em, am 6-os blokkal 17,5-es karburátorral.Az az a problémám hogy tök gázon fullad ,van hogy csak háromnegyed gázon üzemel és olyan is hogy vissza kell valtogatni 2-3-ba és vissza engedni a gázt és utána megint megy normálisan.A karburátoron a levegö csavar majdnem telyesen be van tekerve igy jobban üzemel.A tank és a karburrátor tiszta.
üdv!
pedig az én hengerem is hasonló mint a dr! hát nekem az a jelenség h allul megfojtja a több benzin amit váltásoknál érezni, hogy nem pörög egyből mint az állat hanem kicsit bőő-zik de fellül (magasabb fordulaton) már eldolgozza, vagy kilöki a kipun!
Üdv!
Nekem az a baj hogy 102 essel is sokall, nemértem nektek hogy lehet olyan nagy benne, na de majd meglátom ha megérkezett a csomag. Nekem 73.5 Ös DR vashengerszett van rajta.
üdv!
nekem is 26 os van fent a 70-es hengerhez! nekem 125-ös van benne, de majd most teszem bele a 110-est mert nekem is sokall!de Persze ez a hengeredtől is függ h mekkora teljesítményű!nekem ilyen van:
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Nagynak nem nagy, csak kíváncsi vagyok másnak hanyassal ment mert nekem még 102 essel is sokall:) Veszi a lapot rendesen, és pont elfér :)
Nem nagy rá kicsit?:)
Üdv!
Akinek volt 26 os Dell'Orto karbi 70 es hengeren az esetleg emlékszik hányas főfuvi volt benne?
ok ..szia
Sziasztok!

Kis műértő segítségre lenne nekem szükségem egy PHB6 21DS karbi beállítása kapcsán. össze-vissza van tekergetve, így most nem indul. úszóház zár, nyit az úszó emelkedésére, sülyedésére. ki lett pucolva. tű a középső vágásba rakva. hány fordulatra tekerjem az alapjárat és a mix csavarokat, hogy legalább beinduljon? (szikra van, hengerbe fecskendezett kis benzinnel röffen egyet, és látszik is)
Előre is nagyon köszönöm.
szimeringest tudok olcsóbban. de azért kössz szépen!
Helló vett már valaki ilyen hengert és ha igen bevált e neki meg kell e-hez másik hengerfej vagy jó a gyári is a válaszokat előre is köszönöm. http://www.robogoalkatreszek.c...
de a feszültség szabájozó az nem a gyujtás része....? igaz hogy hülyén fejeztem ki magamat.....
ez feszültségszabályzó..
hát mihez tartozik?
Ez nem gyújtáselektronika....
szimmeringcserére szorulnak..de amugy régóta csak álnak nincsenek használva..... meg koszosak..most valahogy nemjutottam el a magasnyomásúig... de sztem ennyi pénzért...... amugy teis tudod ha minden tökéletes gyönyörűszép volna akkor 10 felett volna az ára..... a szárak látszólag nem karcosak... semmi extra sérülés...
oké. a teleszkópok milyen állapotban vannak?
gabor8181@freemail.hu arra kérlek hogy ha küldesz emilt akkor írd meg már nekem h fórumon miylen néven futsz hogy tudjam követni az eseményeket mert vagytok páran......meg hogy mit rendeltél menniyért stb.... köszönet... 30 605 6883
rendben. akkor adj egy e-mail címet és elküldöm az adataim a napokban, ahogy ráérek. jó így neked?
RX 50 gyujtéselektronika eladó óccón 4500 30 605 6883
akkor legyen 4 és viheted....