Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A hátsó villa és ahimbája az hibátlan himbában mind a 3 tűgörgő kosár ép és mind a 3 persely megvan? Ára mennyi?
Hello keresek Rx 50 03-04 fejidomot!
Üdv!
Valaki eltudná küldeni a 2003-as Aprilia RX 50 elektromos rajzát?
Ja és még valami...A keveréket hová lőjem be? 50 az bevált? Természetesen Synt 2T
Sziasztok Kollégák! Új vagyok itt az RX fórumban. Ha nem gond, lenne pár kérdésem. A karbin számomra két ismeretlen dolog van. Az egyik egy nyomógomb, mint régen volt a svimmelő, a másik pedig egy L alakú kar a légszűrő felöli oldalán. Na akkor most mi is ez a két dolog? A válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!
Ádám
SZIASZTOK megmaradt cuccaim olcsón eladó.... az alkatrészek alku tárgya nem fix árasak...30 605 6883
Alkatrészt a Köntösgáton B.M.-től rendelj.Ma megrendeled,holnap átveszed.Ennyi.Nálam működött.A srác nem lekezelő,neki ilyen a stílusa. Mindegy.Döntse el mindenki,hogy kinél mit mennyiért.További szép napot,
Én azt a srácot nem ajánlom, egy lánckereket 3 hétig hozott, meg amilyen lekezelő sítlussal beszél..
Szia.Az Árpád térről mész a kassain,a sportcsarnok fele.A lámpa után busz és trolimegálló,jobbra,utána egy pizzéria sarkon.A pizzéria parkolójába beállsz,mellette ott van egy motorosbolt.Na oda bemész,elmondod a srácnak,hogy mi a kínod és pár száz magyar forintból megoldja neked. legyen az kuplung,gáz,vagy akármilyen bowden.Korrektek,csak ajánlani tudom őket. Sok sikert.Üdv:"D"
aprilia sx 50 2011-es 3760 km-el eladó,olcsóbb motort beszámítok,hibásat is!399000ft 06304906559
Üdv!
Mennyi olaj kell a 2003-as Aprilia RX 50 első teleszkópjába?
örülj neki hogy nem szezonban szivat a masina :))) itt a tél, felújítós időszak ez, mire jó idő lesz talán az enyém is kész lesz... (blokk generál)
Üdv. emberek!

A kuplung bowden problémám megoldódott.... robi bowdenből faterral ügyködtünk egyet. Zsír lett.
Erre elszakadt a gáz! :D :D
Szerintem elátkozott valaki!
Már nem tudok másra gondolni....
hello már eladtam a motort de nem tudom hogy mi baja lehetett
Heló! Nekem is ugyan ez a problémám. Neked már megoldódott? Elég idegesítő a dolog:D
Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne hogy ha most 5 sebességes váltóm van az Aprilia RX 50 típusu motoromban de a 3. sebességben ugrál meg rángat. 5 ös váltót egyáltalán nem találok hozzá, és hogy ha veszek egy 6-os váltót azt bele tudom építeni a blokkba?Válaszaitokat előre is köszönöm!
Igen hátsó jó hosszu leszabod méretre két csavaros dió kell hozzá és kész is kb 1000 ft megvan
na lerendeltem a babetta fékbowdent...
kíváncsi leszek. :)
én is babetta fékbowdenből szoktam csinálni,vékonyabb mint a gyári,de bírja
ja ás olasz blokkról beszélünk, nem frontálisan jön a kuplung, hanem jobbról a karbi alatt..
ezzel is beszoptam, rendeltem egyet, még évjáratot is mondtam, erre a kínai kuplungot kaptam. :S
Köszi!
hülye vagyok a babettához..
hátsó fék?
Vegyél babeta 210 fékbovdent abból szoktam csinálni első osztályú
Szóval bocsi, de még1* meg kérdezem:

Debrecen környékén nem-e tud valaki bovdenest?
A kuplungomat kellene följavítani. A ház jó, csak egy új 2-es sodrony kellene. Szerelékem is van hozzá...
voltam a fékcentrumban szombaton. nem tudnak segíteni, a sámsoni elején sturzánál, ott sem, autószerelő elvitte még egy helyre, nem tudom hová..ott sem tudtak segíteni. :(
az emelés technikát mondták még a rigó utcán de már annyit mentem, hogy elegem van. csak simán sodronyt kellene valahonnan, de azt sem találok. megcsinálnám én, mert 2 szer szereltem már, de túl rövid már és nem éri el. levágni meg nem akarom a bovden házat.
summa summ; te nem tudsz valami helyet ahol árulnak ilyesmit?
17.5 19.-es 21.-es teljesitmény növelö ÚJ! tuning karbi eladók.Ár:12 000ft/Db.új sportlégszürö 3500ft/Db AM blokkhoz új gumi szivócsonk 3500ftTel:06 70 459-6036