Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mindent kiszedtél belőle?
úgy nem lesz folytatlan a rendszer? egészséges az?
Szia elképzelhető nekem is volt ilyan kék rx 70 athena 19 delorto gyári gyujtás én az első dobot szétvágtam kiszetem belőle mindent! Utána jó volt!
Itt látszik a kipu.
Sziasztok!
Előfordulhat, hogy a gyári kipufogó miatt nem pörög a motor 9-10ezer fölé?
70 ccm vashenger, 21-es phbg karbi 80-as fúvóka, gyári ducati gyújtás.
Alsó és középső tartományban nyomatékos (kb. 3*erősebb mint a DT80), de nem jön meg az ereje 7 ezertől (a DT úgy húz mint állat), ahogy belett harangozva....
VALAKINEK ÖTLET?
Találkozott már valaki ilyennel?
üdv!
eladó lett 70ccm es tuning hengerszettem, ami nagyon keveset futott, mert egy Barikit Alu Racing henger került a helyére!
akit érdekel az jelezze!
szia....nekem volna aprilia rx hátsóvillám 3ooot ért..derbié alu az is 3oooft kis hibával csak az rx villáját tudtam ma lefotózni neked....és egyéb olcsóságok rxhez...diszkont áron 3o 6o5 6883 gabor8181@freemail.hu
Üzemanyag szintem folyamatosan világit teli tanknál mi lehet a hiba?
eladó hátsó lengő villája van e valakinek derbi vagy Aprilia?
Érdekelne a motor.Kilehetne próbálni?
Eladó a képen szereplő eredeti olasz am6 uj csapágyak szimeringer vadi uj DR főtengely valamint 75ccm DR henger ez is uj még beindítva se volt! Malossi membrán Malossi csonk 28 mikuni karbival (a karbi az használt a többi nem! Malossi selettra gyujtás! ami hiányzik az a kuplung az nincs deklit azt tudok adni hozzá!
DR hengerszett (Új henger , hengerfej dugó, gyűrű) 35 000 FT
DR főtengely (új) 20 000 FT
Olasz bloközép váltóval 10 000 FT
Malossi membrán (új) 7000 FT
Malossi csonk 28 mm karbihoz (új) 6000 FT
Mikuni 28 mm karbi 10 000 FT
Malossi selettra rotoros gyujtás (új) (világítás nincs ) 60 000 FT
Gyújtás nélkül a komplett blokk 70 000 elvihető!
Üdv!
Kérdésem lenne hogy a MINARELLI AM3-as blokk az AM6-ossal mennyire egyezik meg? Azaz ha hengert veszek AM6ost akkor azt az am3-ra rárakhatom? Sok kül nincs csak az egyik 3 sebességes a másik 6.... De sok eltántorító választ kaptam már hozzá nem értő emberektől.
Választ előre is köszönöm!
Kösz pont ilyenem van nekem is .Leovice vagy gianelli érdekelne .De azért köszi hogy írtál
nekem van ha érdekel! :)
jó állapotú kipuff eladó!
üdv! a sima NGk hosszúszárú gyertya jó a motorba? csak mert ami benne volt pár mm kissebb volt.
valakinek van eladó jobbra ívelő kipuja valami tuning :)
A lánckeréknek sem szabadna mozognia szerintem valamelyik csapágy...
sziasztok lenne egy kis gondom a váltómmal mert amikor 3.ba teszem elkezd ugrálni és nem tudok rendesen kigyorsítani 4.ig mert annyira ugrál ha valaki esetleg tudja hogy mi lehet a gond annak nagyon megköszönném ha segítene, itt a vidi:
http://youtu.be/uEb2GPOOg3E
szia!
A kipufogó már elkelt.
Érdeklődnék meg van e a kipufogó még?
hello nekem van 16 os karbim szívócsonkal együtt 7000
ÉLÁDÓÓ!

szívócsonk: 1500 Ft
50 ccm hengerszett, új tömítéssel, dugóval, de nincs hozzá gyűrű : 12000 Ft
kuplung bowden: 2500 Ft
új légszűrő: 3000 Ft

Képeket kérésre e-mailben küldök, ha kérsz!

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Ha érdekel valakit érdekel
A tank nem jukas az alsó két idom rögzítő menet javítva volt de tökéletesek a sapka jó a benzincsap is jó az idom jók fényezése nem a legszebb! 10000FT.
A lábtartó pár 1000 FT
A műszerfal müködik spirál az nincs tartó jó a km ora plexi betörve 1000 FT
A hátsó faridom műanyag hegesztett gitelésre fényezésre szorul 1000 FT
A fejidom nem törött fényezésre szorul fonycsor van de egy hejen megolvadt 3000 FT
Eladó a képen látható fejidom foncsor nélkül. Ár: 3000Ft
ha érdekel írj.