Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek nincs valami tuning kipufogója ? jobbra ívelő !
Helló ha valakit érdekelne van egy 70ccm es hengerem am blokkra malossi membránnal henger fejel tömítéssel gugattyuval 12e magyar pénzért, semmi hibája működőképes motorról lett levéve.
Hááát nem nagyon.
Kormány magasító külön nem eladó?:)
Debrecenbe hol akartál csináltatni? A Fékcentrumba a Sámsonin?
ha a bovdenházad ép, tehát nem vágtál belőle, akkor tök egyszerűen veszel bele bovdent és megtudod csinálni, motoros boltban tudsz venni hozzá kis csavarral ellátott hengert amivel betudod szorítani a bovdent!
én mindig így javítom a kuplung és gázbovdenemet! :) (semmi gányolás)
RX125, ha valakit érdekelne egy nagytesó. tapso@freemail.hu
üdv aprilia sx 50 2008-as supermoto szett elöl15-hátul 12-es tengellyel,tárcsák lánckerék nélkül 35000ft,kompletten 45000ft tel.06304906559,ha póstázni kell fóliában küldöm,látod mielőtt fizetsz!
Nincs valakinek 2001-es RX kuplung bovden?
Vagy ki hogy oldotta meg? Már 2* újra szereltem, de most már tul rövid.
Csináltatni akartam egyet Debrecenben, de 1,5-ös van csak, ez meg 2-es...
28 mikunim van ha érdekel
Eladók a képen látható irányjelzők, 4db van belőle, a képen látható állapotban! Ha érdekel írj ! Ár:4000Ft
tuning karbi érdekelne :) 21-24 ig PWK előnyben :D
Eladó alkatrészek!

http://www.kepesmotor.hu/motor...

szívócsonk: 1500 Ft
50 ccm hengerszett, új tömítéssel, dugóval, de nincs hozzá gyűrű : 12000 Ft
kuplung bowden: 2500 Ft
új légszűrő: 3000 Ft
köszi szépen megnézem :)
szia.nekem is ezt csinálta,2 db kuplunglamella szét volt törve benne,azért nem emelt ki.nézd meg azt,lehet ott a baj.
sziaszok lenne egy olyan kérdésem...hogy a minap vettem egy aprilia rx 50-et...viszont van neki egy hibája....a kuplung nem emel ki rendesen tehát a berakom egyesbe egy minimálisat húz ami a hanján is észrevehető...bovdenfeszítőn állítottam de az sem segített...tudnátok segíteni hogy mik lehetnek a problémák? előre is köszi :)
Sziasztok. Keresek 99-es am6-os motor rx 50 hez sport kipufogót. A kipufogó jobbos . szabolcs0077@freemail.hu címre küldjetek légyszi ajánlatokat. Köszönöm
Üdv. Eladó Pár RX cucc: Fejidom foncsor nélkül, 1 pár index, 13-as első lánckerék, hátsó fékcső ! Ha bármi érdekel írj itt vagy a kispeter10@indamail.hu-ra
Sziasztok!
A motoromból kivették a folytást(sx50) azaz levágták a vakcsövet és kiszedték a szűkítőt a légszűrőből, DE így is 50ig gyorsul, utána semmi.. Az elektronika szabályozza le a max fordulatot? Hogyan lehet megoldani?
Köszi
Megőrülök ettől a motortól, biztos valami apróságon siklok át.
21 PHBG-be mekkora fúvóka kell? Most 80-as van benne.
A Yamaha DT80 mikuni 20-as karbival vagy az Aprilia RX70 dellorto PHBG 21-el az erősebb?
Nem tudom hova tenni az Apriliát, szerintem valami nem klappol vele...
Nem létezik, hogy ekkora különbség legyen a két motor között. 7000-től úgy megy a DT mint az állat, az enyém meg alig akar 7000 fölött pörögni.
Mit csináljak vele gyerekek?
Sziasztok. Olyan kérdésem lenne,hogy van egy 98-as évjáratú rx-em és hátra milyen széles gumi fér be?
Heló

Nekem egy 2005-ös Aprilia MX 50-en van és szükségem lenne egy km meghajtóra :)
Nekem konkrétan az volt hogy:
Így vettem ezel a tuningal mikor elhoztam aránylag jó volt kb 11000 pörgött mivel nem nagyon volt idő foglalkozni vele napi használatban volt így hagytam majd egyszer hazafele jövet nem akart 5000 töbett pörögni muszály volt megnézni lekerült az első dob csörgött bene valami hát szétvágtam egy ilyen perforált cuc volt bene gondolom katalizátor ként szolgált valamikor és az le volt szakadva benne ezután pedig beeset a "könyök" részhez és emiat nem akart pörögni mután szét lett vágva mindent kiszetem majd lángal haver összevarta!
Utána pörgöt 12500 - 13000 valahogy így és jobban is ment jobban gyorsult igaz kis karbi állítás kelett utána!