Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

125 ös de egy fecnim sincs róla
125 ös? van papirja? én 50eskent probalkozok
Az a baj hogy nem nagyon van mivel megmérni meg csak tolórajtos mert sehol nem találok hozzá berugokart,elvileg ahoggy utánna néztem neten képek alapján ez 127 es blokk,erre mekkora karbi kell mert nekem az is gyanus meg a halál olajos kipuf elöl a toroknál illetve a dob illesztésnél..
Hello,kompresszió méres segíthet hogy megbontás nélkül beleláss,a powert érdemes leellenőrizni,v a kipufogóban nincs e esetleg dugulás
Sziasztok.
Hozzájutottam egy aprilia tuareg windhez az. A gyanum hogy baromi gyenge régebben egy havernak volt egy pegaso ez annak a nyomába nem ér pedig ugy kellene menni ennek is,holkezdjem? Power takarítás? Igazábol igen nehezen nyit és ha vissza esik a fordulat akkor még el is gyengül...nem ugrik a motor enyhe partnak is csak nagy gázzal indul el kuplungolva..
Köszi elöre is.
Aprilia Tuareg rally 125 (rotax 123) Váz és blokk alkatrészek eladó!

Szinte minden van (karburátor,hátsó fékmunkahenger nincs)!

ÉRD: 06303319736
Amal Sem gyújtáselektronika új eladó! Jobb mint a gyári, megbízhatóbb működés, stabilabb és erősebb szikra, a gyújtótekercset is védi a tönkremeneteltől, fél év garancia(probléma soha nem volt vele), bármelyik színű elektronika (kék-piros-fekete-zöld) helyett feltehető, bekötése ugyanúgy mint a gyárié, és olcsón eladó!
Bármilyen kérdésre, problémára szívesen válaszolok emailon.
érd.:patvaros87@gmail.com

Üdv
Olyan van még vele,hogy 10es hőértékű gyertya van benne,és szinte feher a porcelanja,a suberen a seger felülrol a 2.ban van szépen megy semmi kül,ha a 3.ba teszem,hogy feljebb keruljön,többet kapjon akkor kezd őzbarna lenni,jobban is megy de 1/4-1/3 gáz között beszaggat,akadozik,sztem itt lenne jó,de neki ez igy vmiert nem tetszik
Sziasztok kb 2 hete vettem egy tuareg windet 123 as rotaxal,50 eskent probalom egyenlőre,hasznalja még vki így?Rendőrökkel mi a tapasztalat? Van olyan gond vele,hogy nehezen emel ki a kuplung,újszerüek a lamellák,de a kosár lóg,robbantott ábrán tűgörgős kosarat láttam,szerintem az lehet ki rajta,esetleg bronzpersellyel kiváltható lehet olajhoronnyal?
Eljött a VÉG-VÉGKIÁRUSÍTÁS!

Minden termékünk 70%-os kedvezményes áron vannak!

Eladó Aprilia Rotax 123 termékek!

Most érkezett frissen Olaszországból 1db Aprilia AF1 Sintesi és 2db Tuareg Wind!
Szinte minden alkatrészeik megvannak!

=Postai utánvétellel, előre utalással is megoldható.
=Rendelésfelvételt követően 3 munkanapon belüli azonnali küldés.
=Rugalmas és korrekt árak!

-Rotax 123-as blokk
-Komplett gyújtás
-Gyári Kipufogó rendszerek, illetve Arrow rendszer Af1
-Komplett fékek, fék alkatrészek
-Gumiabroncsok(terep-utcai 17"), kerekek
-Elektromos power egységek elektronikával vagy nélküle
-Idomgarnitúrák (Tuareg gyári:zöld-fehér, sárga)
-Műszerfalak
-Első teleszkóp, hátsó rugóstagok
-Blokk alkatrészek (vízérfedél, stb.)
-Komplett hűtő rendszerek
-Váz és segédvázak
-Lábtartók

Email: olasz.alkatresz@freemail.hu
Mobil: nincs, csak email.
Dugóból ha középkategóriát szeretnél venni, akkor Vertex, ha pedig a "legjobb" kell, akkor Wössner-t vegyél.
Ezeknek van ára is, de én egyszer vettem Meteor márkájú dugót, de kb 1-2 hónapig bírta.
Köszönöm a segítségeteket! :)
Ha van menne gyapot ,akkor gyapotozd újra, amúgy sehogy.
Sziasztok egy aprilia tuareg 125-hoz kérnék tanácsot hogy a hangját hogy lehetne a kipufogó rendszerel megbabrálni egy rotax 127 blokk ?gyári rezós s végdobos most !
Ja
berúgókarral leget nem lesz szerencséd, 3 éve kerestem nem volt,nem rég keresett valaki annak se volt, szóval a régit hegeszd meg
De próba szerencse most lehet lesz
www.italmondo.hu itt néz szét
de nehéz lesz találnod hozá bármit is, ha jól tudom hengerük van hengerfejjel , de povert nem lesz egyszerű
dugattyúval peddig ha nincs nagy kereted jó a meteor is, ha van akkor wertex
Sziasztok!
Keresek rotax 127-es blokkhoz hengert, powert, kuplungot, vízpumpa fogaskereket. Szeretnék kérni tőletek tanácsot hogy milyen fajta dugót ajánlotok, meg aprilia etx 125-höz kormányt ,berugókart és gyári lékszűrőt! Előre is köszönöm!
Mi a panasz?
Miért nincs alapjáratom? :/
Sziasztok lenne egy kérdésem a rotax 123 blokkról van ami berúgós+önindítós és csak önindítós.Melyik a megbízhatóbb, azt jól gondolom ami csak önindítós annál elektrónikus a powerszelep a másiknál pedig mechanikus?
nekem ha a beosztasom engedi megyunk majd juni vegen kiderul a juliusi beom es akkor tudom megmondani hogy szabadok vagyunk e de csucskos lesz tuti mert juli elejen meg szabon vagyok 1 hetet...
en a GeorgeDesign-al csinaltattam matricat lassan 2 eve az oldalidomokra. ugy emlexem 3e ft korul volt postaval a 2 egyedi matrica, szepen megcsinalva, jol ragaszthato, es birja azota is gond nelkul
Akkor ok.Azert remélem mas is csatlakozik :) Jelentkezőket várunk.:)
Azt nem tudod megtudakolni, hogy hol csináltatta?
Nekem nem pont ilyen matrica kellene, de ezen látszott, hogy igényes munka, így rá merném bízni az enyémet is. :) Főleg ha még olcsó is. :D

Persze hogy áll.. :) Csak eddig 2-en megyünk.. :D
A juli 26,27 áll Viktorom?Van aki csatlakozik?