Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!

Tuaregé fixnyerges brembo.
Ilyen megy bele.: LINK

Méretét nem tudom fejből, biztosan pontos amit az ábrához írtak, de ha kell kimegyek a műhelybe és megmérem neked.
Halló!

A Tuareg hátsófék nyereg BREMBO ? Milyen fékbetét megy bele ? valaki küldene róla infót ? Kösz
nekem van elado.
attila.hunter@gmail.com - ha erdekel irj es egyeztetunk.
Nincs mit! :)
Hali rotax 123 lendkerék lehuzó érdekelne.
Köszi
Hátsó féknyereg és tartó konzol kellene RX125 re. Van ? Igazából nem gyári volt fent eddig, lehet hogy a konzol még jó lehet.
üdv! a Tuareg hátsó féke megegyezik az Rx 125-el?
Szürke kerék aggyal van
Igen segítettél köszönöm ,most ismerkedem ezzel a típussal
Üdv!
Láttam a jó öreg "légolajos" szíjas blokkról van szó.
Én bár csak fényképen, de láttam belülről, és a főtengely, hajtókar stb. tök olyan mint egy kétütemű motoré.
Az olajszivattyú ott van menetiránynak hátrafelé a főtengely mögött és a váltó felett a blokkban, ahol kijön a cső fent a blokkon.
A szivattyún látszik egy fúvóka előre a főtengely irányába.
Szerintem így szórt olajzású és megy rá az olaj folyamatosan a főtengely csapra, csapágyakra
A himbasortól meg amelyik csatornán lefolyik az olaj a "karterba" az is épp a főtengelyre csurog rá, ahogy elnéztem.
Meg a bal blokkfélben a hengerpalást folytatásában a blokkfélen van két furat. Valószínű most vagy ott lép ki a himbasortól lefolyó olaj vagy oda a szivattyútól van vezetve.
Remélem segítettem valamit.
Sziasztok a rotax 560 as főtengely hajtókar csapágy olajozása hogy van megoldva?
Üzemanyagot kap csak szikra nincs probáltam másikgyertyával ugyse. Olaj castrol act evo 10 40 ,kb 2.2 liter. Tankot meg tiszta benzinel mert vizesvolt ,elvolt dugulva a vizelvezető a betöltő nyilásnál. Évjárat 2001 650 ie.
Mennyire volt sikeres az az olajcsere? Mennyit engedtél le és mennyit töltöttél bele? Milyet töltöttél bele?
Kimostad a tankot? Mivel? Hogyan? :)

Én leginkább arra tippelnék, hogy a "tank kimosás"-sal lesz probléma.
Sajnos az injektor elég kényes kis szerkezet
Sziasztok pegaso 650 ie lecsereltem az olajat meg kimostam a tankpt azota nem indul , ketszer beindult de le is alt mi lehet a baja szerintetek?
Sziasztok.tuareg 350be keresek központitelòt.esetleg melyik másik enduroét rakhatom bele vagy cr 250è? Köszönöm
Szia.
600-al nem foglalkozunk.
A zöld szett teljes ára 12.000 (eke idom nincs), de van egy sárga szett is(szintén eke idom)melynek az ára 3.000, mert ronda.
Van 2 féle terep gumi.
1: Nem olyan mély + felni az 3000
2: Nagyon komoly gumi + felni az 6.500
Sziasztok 600 as pegasohoz vagy tuareghez honnan lehetne letölteni egy normális kézikönyvet,amibe van robbantott ábra,esetleg szimering méretek, meg vezérlés beállítás? esetleg valaki tudja mijen jelre kell állitani?
Szia! Ha érdekel tudok én is segíteni benne, van egy olyan felnim amin nagyon jó állapotú cross gumi van. Ha érdekel emailon irj rám és ott a a részleteket
patvaros87@gmail.com

Üdv
Szia!

Érdeklődni szeretnék hogy a komplett kaszni a 3 színű tankkal együtt mennyibe fájna illetve 600-as komplett blokkod van e vagy tudsz e beszerezni? Üdv:Krisz
Üdv OlaszAlkatrész!
Érdeklődnék hogy wind hez mennyi lenne a terepgumi felnivel +km óra spirál?
Köszi
Sziasztok!
eladó a tuaregem ha esetleg valakit érdekel.Ha nem lessz rá vevő elbontom.
http://olx.hu/hirdetes/aprilia...
Köszönöm a gyors választ Pubika.
Szia!
Én is kiiktattam belőle az olajszivattyút,és én kevertem magamnak.40-essel jártam,de viszont husqvarna olajat használtam,ez nekem működött és jó volt.
üdv
Pubi
http://vimeo.com/45226484

Rotax 123 mechanikus power helyes beállítása (méretezése)
Üdv ismét mindenkinek!
Ki szeretném kötni a külön olajozást a motoromon,(125 wind) és érdeklődnék hogy milyen keveréket tegyek bele utána?