Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahha értem. :)

Egy kicsit most "négykerekezel", amíg nincs motor. :)
Kitartást a garázsépítéshez. (egy jótanács, aknát ássál mert jól jön! )

Sajnos mindenkinek rosszul jött ki a nyár. :(
Én bízom benne, hogy nemsokára újra találkozunk egy találkozó keretében és akkor valami jó vassal fogsz megjelenni.
en is de fel a fejjel es elore nezunk

ulok meg majd motoron ebben biztos vagyok
igazabol ha a lyukszam egyezik barmit rafuzol barmire. kullot kell venni meretre, vagy ha nincs csinaltatni es annyi ha picit hamarabb mondod lett volna rafom, egy hete vittem le vasba
Olyasmi, de szeretném ha gyárias maradna ezért szeretném gyári kerékaggyal, gyári fékkel. Van itthon egy első kerékagy ha szerzek hozzá hátsó ráfot ahhoz lehet kapni olyan küllőt ami passzol?
Supermoto készül?
Lehet.
Tuareg gyári első kerékagyra lehet fűzni 16os ráfot? Egy hátsó felnire gondoltam, hogy befűzni az első kerékaggyal. Ezt meglehet oldani?
Hát sajnálom, hogy eladtad a Pegasodat :/
Ahogy olvasom lesz most elég dolgod a motorozáson kívül is, de azért remélem nemsokára visszatérsz közénk 1 Caponorddal, vagy egy hasonló nagyobb 'finomsággal' :D

E-mailedre írok a tartóval kapcsolatban :)
hat eleg hirtelen jott nekem is
kb 1000 km-t mentunk az iden vele, ami valljuk be nem tul sok.. es jol irtad hogy a biztit, adot, stb fizetem ha nem hasznalom akkor is+szervizkoltsegek...

egy szegedi srac vette meg, egy aksit kell benne cserelnie lassan de amugy jo vetelt csinalt vele sztem

az igazsag az, hogy majusban vettunk autot, egyreszt emiatt is hasznaltuk kevesebbet a mocit.
kesobb ha ismet veszunk akkor vagy vmi nagyobb tura, vagy esetleg vmi turasport, de ez meg a jovo zeneje.

egyenlore garazst epitkezek

sajna en se tul sokat forumoztam az iden, be-benezegettem de nem is volt nagy aktivitas sajna senki reszerol.
rexy meg viktor irtak vmi talit juli vegen, de en sajna melozok minden hetvegen juliban es augusztusban is
Hűűű ez hirtelen fordulat.

Ahogy követtem a dolgokat, nem igen írtad, hogy motoroztál volna az idén.
A fizetnivaló meg van, ha nem megy egy métert sem, akkor is rá.... :(
Sajnálom, hogy meg kellett válnod tőle. Avval a Pegával jól jár az új gazdája az teljesen biztos.

Váltás alatt mire gondolsz?
Maradsz a túra vonalon csak nagyobbal, vagy netán speed vagy terep gép? Vagy autót akarsz venni?

Kár, hogy idén sem jött össze találkozó.
mondj ra vmi arat aztan csak kiegyezunk
a posta kb 700 ft lehet sztem, de majd meglesem pontosra ha kell.

nekem bevallt eza tarto, ilyen volt mar a tuaregen is, aztam is vele, de nem volt benne gond a gps-el, teloval.

a hatso dobozt elvittek a motorral.
feleslegesse valtak a tartalek cuccok, hogy nincs meg a pega, azert elado minden.
sajnos mar nincs mire feltegyem az en Pegamnak uj gazdaja van pentek ota.

sajna nagyon keves idonk is jutott a motorozasra mostansag, meg agyaltam is valtason, majd volt ember akit erdekelt igy hirtelen elvittek.
az iden valoszinu motor nelkul maradunk.
Köszi, de inkább bontott érdekelne... nem csípem az italmondo-t, mert ahányszor bemegyek (nem messze lakom Békéscsabától), mindig leblamálják a motorom, hogy öreg ***. De azért köszi, hogy írtál
Sziasztok.
Tegnap elvert az eső kint az erdőbe átmentem pár tócsán ami henger középig ellepte a mocit es aztán elkezdett rángatni csattogni puffogni és nem pörgött vajon a gyujtás kaphatott vizet? Vagy vami trafo kábel gyertyakábel/pipa lehet a ludas?:0 valakinek volt már ilyen tuareg wind-nél?
Hogyhogy eladsz mindent? :O

Amúgy a GPS tartód lehet, hogy érdekelne ha meg tudnánk egyezni valahogy. :D
Aa hátsó doboz külön is eladó? Ha igen, akkor mennyiben? :D
Helló kolléga.

Csak nem motorcsere lesz, hogy már a dobozok nem kellenek?
Ha esetleg ujjat szeretnél akkor innen tudsz venni! http://italmondo.hu/
Sziasztok!

Tuareg Wind 50-hez keresek gyújtásalaplapot (RV4AP blokkos). Ha van valakinek, a hofi89@vipmail.hu email címen tudunk egyeztetni.
Köszi előre is!

HopiDudi
gyári oldaldobozaim Pegaso 650-re uj gazdit keresnek gyari konzollal

Cube-ra is jo

van elado gps tartom is, es egy zsaknyi volt tartalek alkatresz a regebbi kasztnis pegahoz(bowdenek, idomok, henger+dugo, hengerfej, szivocsonk, valto, kuplung, deklik, blokkfelek, fotengely, kuplungkar+konzol, kapcsolok, ...stb...)
Srácok, hívnak itt valakit Kovács Ádámnak?
Hmmm .köszi azért,akkor marad a kompromisszum
Szia!
Hogyha érdekel tudok benne segiteni!
patvaros87@gmail.com

Üdv
Sajna igen.Aszfalton hamar elkopik a körmös gumi,és kanyarban el is csúszhat(aszfalton)
de ez gondolom az aszfalton lévő tapadás rovására menne ,mert ezzel járok melózni is
Köszi,picit leengedtem,egész jó lett,nem folyik,terepen is másként viselkedik. gondolkozok rajt,hogy előre cross gumit rakjak,mert földúton ami homokos,nagyon labilis,fosok hogy esetleg borulat lessz,szilárd talajon teljesen jó,de pl murván is labilis de gondolom az enduro minta nem tud úgy kapaszkodni sztem