Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van fékfolyadék tartályom, de csak annyi, amennyi kell. A motoron tartom, nem magamban!

Bármilyen design tartály is megfelelő vagy más motoré is...
Sziasztok!
Help!
Fékolajtartályt keresek! Tuono 2008
Ha van vkinek, kérem ne tartsa magában!
Köszi!
Sziasztok. Eladó színte vadiúj eredetí aprilia komfortülés kapaszkódóval. 2006tól tuono vagy rsvre. 50000ft.
+36306243387.
Ha esetleg valami Tuono 125 vásárlásán gondolkodik, íme egy kiváló darab:

https://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/tuono_125/aprilia_tuono_125_nyitott_valtozat_11kw_forgalmi-16539853
Ja. 18.000ft
Szisztok eladó egy üléstakaró tuonora.
Oláh Dzsozi, de bankjegyet vigyél bőven!
Debrecenben kit tudtok ajanlani, aki ert az olasz motorok szervizehez?
Koszonom
Nyilván volt már ilyen problémája sok embernek,....
A generátor nem tölt vissza, nem az akku.
Mérd meg a töltőfeszültséget, ha nincs... akkor el kell kezdeni kivizsgálni az okát.
Biztosíték, csatlakozások, vezetékek, szabályzó, generátor....
Sziasztok,

2009-s Tuonom van. A tavaszi indulas es egy uj akksi utan se indul magatol a motor csak kabellel. Menet kozben ugy tunik nem tolt vissza az akksi. Volt mar valakinek hasonlo problemaja? Fesz szabalyozoval lehet gond vagy a generator?
Elore is koszonom a segitseget.
Szia!
A tuono R-en nem OZ felni van. Csak hasonlít a kovácsolt OZ-ra, de sima öntvény.
A kék fény sem eloxálás rajta csak festés. Nézd meg hogy neked az eredeti felniken fut-e vagy cserélték kovácsoltra.
Könnyen megkülönböztethető, az öntvény felnin a küllők közepe enyhén sorjás. A kovácsolt felnik küllőinek felülete nagyon sima és a felni peremen rajta lesz egy forged felirat.
Többféle gyártó kovácsolt kerekeivel szerelték az apriliákat, nem csak OZ van.
2008 után gyárilag fekete kerékkel szerelték őket.
Egyébként a hátsó kerék több részből áll, a lánckerék adapter csavarozva van a kerékre.
Porszórás előtt homokszórni kell tiszta fémig a felületeket.
Homokszórás előtt minden illesztett és működő felületet le kell takarni (csapágyhelyek, felfekvő felületek, tárcsa felfogatás, menetek).
Az adapterben a menesztő gumikat (szilentek) pedig valahogy ki kell préselni porfestés előtt, mert nem bírnák ki a kemencét.
Szóval egy fényezés egyszerűbb lehet műveleti szempontból.
Szia. Esetleg van a környékeden porfestö cég probáld azoknál. Én egy profi fényezövel festettem át valamikor és sokkal jobban állt rajta. Persze ez csak én véleményem
Sziasztok!!
Újdonsült Tuono R (2006-os 2. gen.) tulajként bejelentkezem, bár ahogy nézem nem pörög nagyon a csoport.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy az ízlésficammal megáldott előző tulaj (német) feketére fényeztette a szép kék OZ felniket.
Tudjátok ajánlani valakit, aki vissza tudná állítani (porszórással) az eredeti színt?
Köszi előre is!
Sziasztok, eladó rsv/tuono állítható pp lábtartó szett és egy pár teljesen új SBS hátsó fékbetét és egy fekete talán lábkonzol és nem tudom mi az valójában. Ha érdekel valakit írjon rám priviben.
De, írj rám pü-ben. Megadom.
Szeva! Haver most télen akarja rendbe tenni a tuonoját, nem tudnál ajánlani egy megbizható, jó szerelőt?
Motorikusan nagyon megbizható, ugy tudom rotax osztrák gyártmány a blokk! Kuplung munkahenger,az akkumlátor kábelei alul vannak méterezve! Havernak van, imádja! Most van neki benne 56 ezer kilóméter! Motor bontatlan! Összeségében a hibáit eltekintve egy brutális, élvezhető motor!
Sziasztok! Egy jóideje már nézelődök az eladó motorok között és mivel eddig csak japán volt, az olaszról nem sokat tudok,de szeretnék segítséget kérni abban, hogy mennyire megbízhatóak? A kiszemeltem egy 2008-as Tuono 1000. V2 már volt az bem ismeretlen. Tuononál vannak tipus hibák? Motorikusan szokott bármi bajuk lenni hosszú távon? Köszönöm
Sziasztok!
Ledesíteném az indexeket. A hátsó kész, ellenállásokkal, faca, jó ütemben működik, a gyári alap meghagyásával.
Az elsőkkel van bajom. Azokat kompletten cserélem. Volt már egykét próbálkozás arra való tekintettel, hogy ne állat módjára villogjon (az első szett valahogy alapból tudta ezt, de egy hét után már az se, nem is értem, hogy mi történt). Ez az utolsó viszont designben eléri azt a szintet, hogy felszereljem. Ez viszont baromira villog (legalább elsőre falhoz állít). Ellenállásokkal meg ne aggatnám tele a burkolatlan lámpafejet, így a ledkompatibilis indexrelé cserére hajlok.
Van-e ebben valakinek tapasztalata? (melegszik-e, kell-e sűrűn cserélni, hatékony-e, stb).
Meg tudja mondani valaki, hogy hány relé van, és hogy a motoron hol? Se a motoron, se a leírásokban sem találom.
Milyen van benne, illetve milyen menjen bele (paraméterek)?
Tuono 1000R, 2008.11.
Köszi a válaszokat!
Szia!
Tudsz adni egy linket a csoporthoz, mert máshogy nem találom, köszi!
ülés átszabásával 1, 1.5 centi nyerhető.
Hogy lehet lentebb engedni a mocit? Alig ér le a lábam. 177 cm vagyok de lábujjhegyen éppen leér.