Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2008
Szia

Évjárat?

Minden jót!
Sziasztok!
A legutóbbi utam közepén ez az üzenet fogadott a kijelzőn! :S (rövid út A-ab, majd leáll kb 4 órára, majd indul és jött a jel!)
- a diag menüpontban töröltem a szerviz intervallumot,
- az erroroknál nulla bejegyzés található.
- álló motornál nincs ilyen jelzés,
- indítás után kb 30 mp után villan fel,
- ha megnyomom a funkció gombot - a kis háromszög kivételével - a felirat eltűnik kb 10 mp-re, majd újra előjön,
- a korábbi típusoknál ez az időszakos olajcserére figyelmeztet, ami le is van írva az asszem 2003as rsv/mille kézikönyvben, de ezt nálam szerintem a kis villáskulcs piktogram jelzi,
- a furulyák bent vannak az akra dobokban, a műszaki miatt (pont oda mentem :S), nem tudom, hogy ez számít-e? Bár kivéve is produkálja a jelenséget,
- menettulajdonságban, gyorsulásban nincs különbség, igaz ezzel a kijelzéssel óvatos duhaj voltam aztán már.
- az akksit indulás előtt raktam bele feltöltve, bár már a végét járja (lehet, hogy nem vesz fel megfelelő mennyiségű töltést?)
- Úgy rémlik, hogy járó gépnél ,a service jelzésnél 2x megnyomva a funkció gombot az akksitöltés kijelzés csak 12,8 V-ot mutatott...
Ötletek? (#havótmánakkorbocs!)
Köszi, és bocs a litániáért! :/
Tuono 1000R, 2008
Sziasztok.

Nincs valakinek eladó felső villahida tuncihoz? 53mm-es villára kellene.
Egyébkén itt is tag, várjuk hátha be trollkodik.
Veszprém Markó Motor szervíz. A szerelő is hosszú évekig RSV tulaj volt, ismeri a gépet töviről hegyire, jó műhely.
Sziasztok. Aprilia Tuonohoz keresek jó szervizet, megbízható, ügyes, szerelőt Székesfehérváron, esetleg annak közelében. Köszi a válaszokat.
Milyen árban gondolkodsz? Nehezen visz rá a lélek, de már 8éve megvan, lehet tudnék már cserélni, viszont 3OOO km-el ezelőtt locsoltam rá két kilót, 1,5alatt nem válnék meg tőle. Cserébe makulátlan.
Ennyi, csak jó állapotú legyen? Évjárat, szín, futott km,.......semmi nem számít?
Sziasztok! Eladó Tuonot keresek! Csak jó állapotú érdekel! köszi :) számom: 06309813885
Ilyen esetben persze minden lehet, de elso korben a kovetkezoket neznem meg: mikor jelentkezik a fek vibralas? Kormanycsapagy milyen allapotban van? Fektarcsak utese?
Sziasztok, javított vázú Tuono-val (vagy bármilyen motor típusnál) tapasztalt már valaki fékezésnél vibrációt, vagy rángatást? Gumi már volt cserélve/centrírozva, féktárcsa/fékpofa is feszes, de néha első fék használatánál már előjött ez a vibrálás, ami a kormányt előre hátra rángatja. Észrevettem, hogy a kereket előre hátra mozgatva nagyon kicsit kotyog a villa, hegesztést csak a vázon láttam, de lehet ütközéskor a kormány tok is torzult. Lehet vagy érdemes javíttatni a vázon a kormány tokot? Vagy tud valaki jó áron, papírozott sérülés mentes vázat 2006-os Touno 1000R-hez?
APRILLIA SL 1000 FALCO
NAGYOBB TÉTELNÉL BONTOM!!
Rengeteg extra
Új szabadonfutó!!!!
20/223-1420
Szia, Én is tapasztalatból írok, én rosz generátorral hazajöttem Boszniából lábon. Itt a fő kérdés, hogy mennyire kuka a generátor, mert fokozatosan megy tönkre nem hipp-hopp. Ha még nem durrog idegesítően, leérsz vele, töltsd fel előtte az akksit. De nem kell elmenni, pesten is van szerviz. Maga a szerviz meg nem tekercsel, azt neked kell megoldani. Elviszed, kiszedik, te elküldöd a tekercselőhöz és kész. Nekem 2O körül tekercselte a Kígyós csaba, gyakorlatlag a tuonok 8O%ának a generátorát ő tekercselte, rutinból nyomja. O62O-3342266. Borzasztó rendes srác. A 22ezerhez meg még nem kell hengerszinkron. Én 32nél csináltattam, de semmi hiba nem volt. Az olajat szűrőket meg cseréld le te, ne viccelj, egy kiváló vasárnap délelőtti program. :)
Hello, tapasztalatból mondom h nem fogsz vele leérni, csak ha futón viszed. Nekem a feltöltött (új) akksival kb.15-20km volt a max. táv töltés nélkül, aztán elkezdett dadogni, mivel kihagyott a gyújtás, végül pedig megállt a vas.
Én hozzá vittem tekercseltetni a generátort: http://www.motobees.com
Profi a srác és nem csak kapugaranciát ad! (Először máshol próbálkoztam, nem is bírt ki sokat az új tekercselés.)
Huh ennyire nincs pesten senki aki Apriliával foglalkozna? Mindenesetre Abony nincs "olyan" messze de ha legalább korrekt inkább hozzá viszem. Kérdés hogy nem e okoz bármiben problémát ha töltés nélkül érek le odáig. Nem e fog valami másban kárt tenni.
POLYÁK LACI. aprilia szervizes ABONY. AZ közelebb van azért nagyon profi .
Oláh József csak kicsit messze van Debrecenben!
Sziasztok,
Tudnátok ajánlani valakit Pest és vonzáskörzetében akire nyugodtan rá lehet bízni egy 2006 os 22 ezret futott tuonot? Sajnos mielőtt leraktam télen a mocit előjött azt hiszem a tipikus generátor probléma. :( Eddig még nem jött elő, de hát tudjuk hogy ez egy gyenge pont. Töltésem nem megy 12,5 V fölé, és hozzá szépeket durrog. Így nem akarom nagyon használni nehogy elromoljon még valami más is. Kihez tudnám elvinni aki meg tudná nekem oldani hogy tényleg tartós legyen a megoldás és nem akar lehúzni? Persze akkor már egy tavaszi szokásos szerviz is esedékes lenne, esetleg egy henger szinkron, olaj és szűrők stbstb amit csak kell hogy rendben legyen minden. Plusz az se ártana megnézni hogy a legújabb akra térkép van e rajta. Tapasztaltabbakat kérdezném ilyen témában, hogy ez a töltés probléma általában milyen összegbe kerül?

Előre is köszi a segítséget!
Szia..
Kérdés? izzókkal együtt adod é, és mennyi az ára?

Kösz..
Sziasztok.

2004 es tuono- ra keresek egy alkatrészt. A nevét nem tudom, mutatom képpel.
A lánckerék előtt lévő uszony formájú gumidarab..
Ha valaki tud segítsen. Kösszzzz..
alig használt mosható BMC légszűrő eladó jelképes összegért Aprilia RSV/tuono. mondjuk 3eFtért
Hát, pár éve még amikor ment a szarolasz szakértés, elég szép számmal voltak eladók, úgy látszik nem igazolódott a szarolasz teoria senki sem akarja eladni. :)
Sziasztok, 2008-as tuonohoz keresek szép állapotú sportdobokat. Ha tudtok valamit a dombomotor2001@gmail.com vagy a 30/224-20-60 számon elértek. Köszi!