Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vegyél ebay STORM nevezetűt, MIVV gp replika de nem gagyi kínai full szett be 120körül mozog.
Ennek kb a felére gondoltam hosszúságba. valami ilyesmi:
köszi már nézem is :)
Hello. itt a sport motoron az aproban kipufogok hirdetések pont tuonos árulja a mivv dobjait.
Sziasztok. 2007-es Tuonohoz keresnék kipufogót, rövidet ami szépen szol. pl mivv vagy hasonlót,
sziasztok, keresek aprilia rs 125 pneumatikus power alkatrészeket,törött power nyelvet.
Szerintem olyan perverzül jól néz ki az a kék felni, eszembe se jutna. Mindenkinek piros meg aranyszínű a felnije, beállnál a sorba?
Van köztünk olyan aki a gyári kék felniket atfujatta más színűre?
Sziasztok!

Pár hónapja vagyok tuono tulaj!
Idáig nagyon tetszik!
Köszönöm, beszéltem vele, de "távsegítséget" ő sem tudott. Valahogy be kellene indítanom.
Keresd Polyák Lacit, ő biztos tud megoldást a problémádra.

https://www.sportmotor.hu/bike...
Sziasztok! Friss Tuono tulajdonos vagyok. Üdv mindenkinek! Sajnos a nagy boldogság mellett (amit a nyomaték és a hangorkán okoz) :) , üröm került az örömbe... Ma lementem a garázsba, hogy beindítsam és hallgassam egy kicsit a dübörgést. Legnagyobb döbbenetemre azt láttam, hogy a ponyva szétvágva, a lakat szétnyitva, a gyújtáskapcsoló szétbarmolva.... Gondolhatjátok az érzést... :( Hozzátok az a kérdésem, hogy tudjátok-e az 5 számjegyből álló kódot, amivel újra lehetne éleszteni? A 00000 és a 13432 nem jó. Segítségeteket előre is köszönöm!
Próbáltam, nekem tetszett.
Köszönöm a tippedet.
Ezt még nem néztem de akkor rámegyek a kérdésre.
Mégegyszer köszönöm!
Egyenesbe gyenge volt...
Szelepszár szimeringes. Ha sokat gurulsz kiengedett kuplunggal, sebességbe és gázt húzól elvileg akkor is kellene dobnia egy pamacsot.
Nem vált be a Triple?
2016 os v4 1100 factory véleményekre lennék kíváncsi.
Lehet,h az már eFI motoros
Sziasztok!
Nemrégen vettem egy 2007-es tuonot.
Azt vettem észre,hogy indításkor kékes füstöt nyom 1 másodpercig
300 kilóméter után belement 3 dl olaj.
Véleményeket előre is köszönöm.
Én csak nem bírtam ki....
Polyák mesterrel beszéltem még a nyáron, mondta, annyi V4et szerelt már mint égen a csillag, ajánlotta, ha nem bolondult meg az ember ne cserélje le a V2-öt. :)
sziasztok 1000es tuonohoz valtokart tud valaki eladót?
meg van még . ha gondolod hívjátok fel tesvérem. de a használtauton is fent van egyedüli kék tuono kicsi pénzért. 30 624 33 87.
Egyik ismerősöm most akar venni, azért kérdeztem. Köszi!