Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Irigyellek! Szívem szerint már mentem volna én is. Mi ma elmentünk bátyámmal meglesni az új vasat. Minden frankó volt, full jó, szép állapot, örültem!
Sajnos vissza kell menjek Budapestre holnap, de csütörtökön fősuli után már jövök is haza és egyből megyek érte! (Este 10kor írjuk meg a papírt.)
Remélem Citadellatalálkozón találkszunk' !
Nem tudok árat, de az az ár nagyságrendileg.

http://www.motorgumishop.hu/
Árat tudsz?A környéken vannak gumisok,de kb3000Ft/kerék a centír-gumi csere munkadíja.
2 éve még 1500-ért cserélték a hátsó gumimat(centírozással persze)
... mármint vállalnak
Bp. Méta utcán vállnak gumijavítást.
Kimentem én is egy körre ,igaz csak a környékünkön.
Hosszabb útra majd akkor,ha a gumikat/fékbetéteket/olaj-olajszűrő lecseréltem.Most vettem észre,hogy az első gumin a minta és profilmélység ugyan jó,de erősen ki vannak repedezve a barázdák belsejei,plusz egy helyen a gumi széle is szakadt.Másik gumim van.Valaki tud olcsó gumist?Első-hátsó gumi csere.
Velencei tónál voltunk
Mi lenne az úti cél?Megfordult nekem is a fejemben,hogy ebben a szép időben fel kellene ébreszteni a gépsárkányt
13:15 kor indulunk ma egy rovid gurulasra...
Shell kut /Lurdy/
Egy szemelyes talalkozn at kell beszelni az aprosagot e s mehhhhet
Azért nem harc de majd nyomathatjuk, azért a supermotonak vannak előnyei Holnap folytassuk, várom a beszámolót én annyit halottam hogy az olajra oda kell figyelni a 660 blokkjában
jóccakát!
Azzal legyűrsz engem is az útról majd.. Szegény kis XT gyengébb lesz! De ha harc, akkor legyen harc!
na ne!
az nem semmi hogy kettőből megmondtad
fz6s 2004 (csak a yamaha)
Féézer lenne?
Ne sértegess!
Tippelj újra
Fogadjunk, Hornet!
nagyon jó kis gépezetek!
jó választás. kíváncsi vagyok
nekem 600as téren már foglalt a szívem
660, igen. Ismerőstől veszem, elvileg csütörtök este majd, vagy péntek reggel. Holnap pedig megyek megnézem, mi a helyzet vele.
Remélem nem lesz semmi probléma és el tudom hozni.
Néztem a galériádat, láttam! Jó kis gépek ezek, majd váltasz Te is. Én egy 125ös Husqvarnáról ülök át, nemrég adtam el.
Akkor kicsit elhamarkodtad
de ha meglesz a paripa szólj;)
Milyen gép a 660-as lesz? nekem a kistesója van meg:) én is sokat néztem a nagyobbat
Mondjuk jókor kérdezem én is, még motorom sincs.
De 1 hét múlva lesz mán'
hát holnapnál korábban nem hiszem
de én támogatom az ötletet
Mikor megyünk motorozni?
Hajrá!
Azt a 60 kilós szöszit még megszerzem magamnak. Hogy magam elé, vagy mögé, azt még nem tudom eldönteni. Is-is.
mondjuk te már ne nagyon vállald el, ha így folytatod szétkeménykednek a jogiforumon