Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jahogy ez ilyen kipostazza neked es kend a hajadra megoldas?
azt hittem, hogy van valami hely, ahol esetleg fel is szerelik, mert nincs kocsim, nem tudnam elvinni a gumishoz, aztan meg motorral vissza, hogy rakjak fel...
Most vagyok műszakin
Nekem ma jön meg. Ha gondolod vidd el ezt én meg hozok másikat Bridgestone. Esoben én a bt016 tal sem vaganykodtam ,de azzal a tempoval ugyanaz.
gumicsere elott allok en is. toljatok mar egy teloszamot ehhez a 25 penzes slick-eshez, mert akkor lehet hogy en is olyat pattintanek fel.

esoben probaltatok mar? mennyire tre?
Nincs köztetek valakinek magyar nyelvű leírása egy 1999 ZX9 -hez ?
Valami ötlet ,hogy honnan tudnék beszerezni mert az angol nem az erősségem viszont szivesen átolvasnám .
Má nem viberezek, nem kaptam meg.
Ennyi szerelve az enyém is. Írtam is viberen ,hogy kell-e. Kb egy hete
Jol van holnap ha nem esik lehet megyunk.Ma is volt egy Dobogokő, Esztergom, Visegrád,Csobánka, ilyenek:))
hát igen, oda az kell.Honnan veszed? mi most rakattunk fel slikket. Előre hátra 25 szerelve centirozva:)) nagyon brutál lett ma ki is probáltunk, ragad mint a rágo
Mondjuk, ha vki segít elpasszolni az első gumimat, vagy van 4db alig futott 195/65 15 autogumim is. Akkor könnyebb lenne
Múlt héten voltunk Vác, Letkés, Egom, Zsámbék Bp kört. Nagyon zsír volt. Benne vagyok egy ilyenben. Csak van műszaki, meg gumicsere jövő héten
Igen, ez a gyári kipu rajta! Még gondolkodom, hogy akarok-e rá sportot...
Bizony, már abszolút menetkész vagyok, ha lesz valami csapatos guriga mindenképp szóljatok!
Jön a slick jovoheten Bevalt ,mert utcán nagyon jó! De tervezek tobb Kakucsot...
Na mi lett? nem vált be? vagy megy vissza a slik?
Nagyon fasza, az gyári kipifegő rajta? itt voltál a szomszédba a képek alapján:)))) akkor lehet szervezni a csapatos csapatást:))
Valakinek esetleg 120/70 17 Bridgestone bt016 f ? 3000kmt futott. Olcsó
Köszi!
Szép gép, gratulálok hozzá.
Ígértem képeket! Hát ő lenne az!
Köszi! Na igen, így van ez! Túl sok elmélkedés, nézelődés, görcsölés után, a "hátsó kapun bekopogtatott az, amit nekem szántak!"
Én meg pont ennek örültem, hogy annak ellenére, hogy nem V2, sőt 1000-es, mégse olyan baromi nagy... Nekem "pon-jó"!
Mind1, utólag rákerült a szükséges adat, így szerda óta tényleg a nevemen van! :)
Tegnap kicseréltük az olajat is. Ma délelőtt pedig végre följutok Dobogókőre!
Grat! ha visszaolvasod, akkor ezt irtam neked:))) nem tudom mit kellett ezen görcsölni:)))