Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Figyelem figyelem
Motoros Trophy lesz Balatonföldváron ezen a héten Szombaton szívesen látunk mindenkit
Részletek az eseménynaptárban a 24.-ei nap alatt II Motoros Trophy név alatt
hetvege nemjo, mert tomegnyomor van es az nemjo, hogyha jobbrol-balrol kerulgetnek
legyen juni 10!

Levi: most pentek nemjo, nem tudok elkeredzkedni, utana levo heten meg szabin vagyok, igy meg sok lenne a jobol
Jún.3. ,10,23,26 , Hétvégét nem merem mondani, mert akkor mindig beesik vmi maszek, meg sokan is vannak.
Még lehet regisztrálni!
Ingyenes vezetéstechnikai tréning Dunaújvárosban.Motorosrendőrök és oktató jelenlétével.Regisztrálni a police.hu oldalon található regisztrációs lapon lehet.
Mindenkit szeretettel várunk!
Info:
www.dtmk.hu
Na látod látod, csak jo az a gumi.....Én ma is voltam , pénteken is megyunk, Délután...Valaki?
Szia!
Én most ide vittem:
http://www.kawasakiszerviz.hu/
Egyenlőre nagyon korrektnek tünnek.Én is szelepállítást,szinkront,diagnosztikát kértem és még műszaki vizsga,gumicsere,lengéscsillapítóolaj csere lesz.
lehet hogy ossze kene lapotolnom a penzt egy palyagepre, amit nem felek eldobni, de ez a gumi nagyon kivanja, hogy atlepjek egy bizonyos pszichikai gatat es merjem meg melyebbre donteni es megjobban huzni a gazt. erzesre a terdem meg kilometerekre van az aszfalttol - igaz ebben a borruha is akadalyoz valamennyire, mert nem lehet benne normalisan "terpeszteni" - de ezzel a gumival erzem a lehetoseget, hogy vegre le tudnam rakni.

juniusban valamikor, valaki kakucs?
jimmy neked melyik napjaid szabadok?
+1

Én is mindig oda mentem amikor még volt nálam a Kawasakim. Tényleg jó fejek meg jó munkát is végeznek. Nyitvatartás kicsit rövid de ez ennyi.
Ráadásul nagyon vágják a kawasakit! Maszek drágább ,mint ők!
http://www.red-line.hu/
Csak ide viszem. Nagyon korrekt (fenykepekkel igazolja) szerelés, jó árak, jófejek!
Lenne még egy kérdésem is: tudtok ajánlani valami normális Kawa szervizt? Kérdeztem a Z fórumban is, de nem nagyon válaszoltak... Amit akarok: gyertya-, légszűrő-, hűtőfolyadék csere, szelephézag ellenőrzés és fojtószelep szinkron (gyertyát egyébként már megvettem).
Két cégnek írtam, az egyiknél 10 nap volt mire válaszoltak az e-mailemre (elvből kizárva ezek után), a másik normális volt, korrekt ajánlatot adott, csak éppen most, hogy írtam nekik, hogy akkor mikor mehetnék, most nem válaszolnak...
Komoly lehet ez a slick guma, hogy egyszer sikerül felmelegítened!
A hátsó úgy is cserés lesz, mert nem mindig vicces, amikor kiló fölötti előzésnél keresztbe áll a hátulja, szóval elgondolkodom, hogy esetleg egy "magasabb" gumi legyen.
A második dolgot viszont megnézem! Én kb. pont erre gondoltam, hogy ha a hátulja feljebb kerülne, akkor jobban terhelné az elejét! Na meg is nézem majd!
Zsír!
na ma sikerult hazafele vegre szaraz korulmenyek kozott kicsit dontogetni... tenyleg ragogumi ez a slick. dontom a gepet, huzom a gazt, szukul az iv. hat itt megjobban kell huzni a gazt. meg mindig szukul az iv baszki... a vegen mar visszafele kellett tolnom a kormanyt, hogy tartsam a rendes kanyarivet, mert 110-nel gyorsabban nem mertem menni az autopalya fel- es lehajon
es most meg egyatalan nincs is meleg...
Az jo dolog, én is most rendeltem, de annyit tudsz még csalni hogy hátra nem 55ös gumit veszel hanem 65öset, vagy a teleszkopot 1 centivel felntebb rakod és előre bukik és picit orrnehéz lesz ami megoldja a problemát:)))
Na igen, az kötelező
Sziasztok,
Alakul a vas és szépen lassan kicserélődik rajta minden, aminek ki kell!
Egyenlőre megoldottam az első gumi problémát és Csobánka felé meg is dolgoztattam picit. Ha hajtja az ember akkor elégé tehermentesül az eleje, ezért "rosszalkodásnál jófajta magyar aszfalton", időnként picit beszitál! Talán majd egy kormány lengéscsillapító megoldja egyszer!
Egyszer csak összejön
Ha elore szoltok, remelhetoleg tudok szabit intezni aznapra. Mondjuk ez a honap necces, szoval inkabb junius...

Egyebkent most ertem haza ebben a kis "lajtos" esoben es most semmi gond nem volt a fekezessel - igaz azert ovatosabban mentem, de - mindenhol jol viselkedett.
Tervben van ,de a hétvegék nem jók!
Melegben okes eddig, bar ujra kell tanulnom kanyarodni, mert ragondolok a kanyarra es mar esik befele ezerrel, viszont olyan, mintha sinen huznanak. A peremetol meg kurvamassze vagyok, ugy szerintem a fulem is leerne :)

Majd valamikor egy kakucson kene jol letesztelni, szoval szoljatok hogyha tervezitek!
Bakker, szar dolog lehet, pláne első út és le tettél a slikről, hagyd még szokd kicsit meglátod jo lesz az, városba is melegszik az, csak első 2-3 km ovatosan.
Akárki akármit mond hogy szar meg minden, én nekem bevált. Bridgi volt először 5 mm minta bele vágva, mentem vele 7-8 ezret
Nem kell felfujni 1,9 fölé és nem kopik el.
Ma is voltunk Kakucson, elől 1,9el indultam hidegen, melegen lett belőle 2,14 és vissza kelett engedni mert kicsit mászott, és utána meg olyan fasza lett hogy csak na:)))
A lényeg hogy neked semmi bajod nem lett !
Száraz, melegben milyen? ?