Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké, köszi szépen.
Napsütés és felhő + széllökés ami nem kellemes. Én most értem haza.
Sziasztok!

Milyen idő van Pesten? Gondolkodok, hogy motorral mennék fel 150km-ről, nálunk most kisütött a nap, csak kíváncsi lennék ott milyen idő van. Előre is köszi!
Neked is ajanlom TothGyulat Õ motorokat is bont, vagy a vecsesi motor bontot.
Keresd TothGyulat
Nálam Anno a sorrend így volt :

Megvesz.Biztosítás megköt.Eredetiség vizsgálat.Okmányiroda ..... Na és ott nem volt Örül go home hanem "a szerződés neki sajnos nem megfelelt és nem irták át a nevemre".Mindent mert egy számot nem volt beirva amit minden más papiron már 3x le volt irva. Szóval kellet az eladó újra hívni és új szerződés irni - futarral küldeni meg pár nap mulva vissza menni (és jo sok időt várni). Valami nagyon nem stimmel itt. Németországban ilyen nincs... Sőt nem is kell szerződés... Ha nem tudtam volna elérni az eladót akkor dunaba lehet tólni vagy mi van? :D

Ehhes képes hogy megfizettem nekik még 70-120e a semmiért ez egy jó kis szerviz volt.
Mélyen tisztelt Hölgyeim és Uraim!

Motoros nyílt nap a Team SIKARI & az EuroRing csapatának közös szervezésében!

Ugye milyen jó lenne egy jót motorozni egy jó társaságban? Ugye milyen jó lenne kimotorozni a szenvedélyed biztonságos körülmények között? Ugye milyen jó lenne a pályázást megtanulni tapasztalt motoros segítségével?

IGEN!

Légy üdvözölve nálunk! 2014. Április 26.-án szombaton mindezt megteheted az EuroRingen!
Közép-Magyarország legszínvonalasabb, legfelszereltebb, legbiztonságosabb versenypályáján teheted próbára a képességeidet, tanulhatsz a tapasztaltabbaktól, felügyelet alatt bontogathatod az első pályamotorozásod szárnyait.

A program részei:

- Egész nap, reggel 9:00-tól, délután 18:00-ig tartó korlátlan ideig motorozhatsz,
- Motortechnikai ellenőrzésen vehetsz részt (Futómű, gumik, fékek ellenőrzése)
- 12:00-tól 13:00-ig kötelező ebédszünet és pihenőidő,
- Színvonalas büfé, portaszolgálat, közvetlenül versenypálya mellett benzinkút, áram biztosított a számodra,
- A pályamotorozás élményébe belekóstolhatsz tapasztalt instruktorok felvezetésével, segítségével,
- Biztonságos vezetéstechnikai tanácsokkal is segítünk neked, igény szerint,
- Ingyenes fotó-, videókészítés (GoPro kamerával) rólad, a motorodról,
- Igény szerint időmérő készüléket biztosítunk.

Segítségedre lesznek számodra a meghívott VIP résztvevők, instruktorok:
- Szabó Henrik motoros szakújságíró,
- Horváth Miklós rendőrmotoros oktató,
- Papp László magyar dragbike bajnok.

A rendezvény csak és kizárólag az arra alkalmas komplett motoros védőfelszerelésben látogatható! Kötelező a cordura, vagy bőrruházat, zárt motoroscsizma, szabványos bukósisak, zárt motoroskesztyű használata.

A helyszínen fizetendő díj – előzetes EuroRinges regisztrációt követően – a mindenkor érvényes pályahasználati díjak helyett, egész napra mindössze:

13 200 Ft

Szeretettel várunk minden kezdő és haladó, pályázni vágyó motorost egy családias hangulatú, színvonalas, békés, izgalmas pályanapra! Bármilyen kérdés esetén rendelkezésedre állunk.

Team SIKARI
A szervezők

Facebookon és a SportMotor.hu oldalán is meg lehet tekinteni, regisztrálni viszont hagyományosan, az EuroRingen kell, akár személyesen, akár telefonon.


Valaki Karbiszinkronizál itt esetleg?
Nekem is Volt olyan hogy 2500at raktam bele egy szezon alatt.Nem annyira hihetetlen.Ha valaki minden évben keveset megy.
Nagyon F@asza
Úgy tudod haza hozni hogy nem nézel visszapillantóba:)))Csapatod hazáig
Sziasztok,
tudnátok segíteni, az Űllői úton lévő Suzuki motor bontó telefonszáma valakinek meg van? Vagy Pesten más Suzuki motor bontóé?
Elhagytam a Burgmanről az olajbetöltő nyílás kupakját, szerencsére hamar észre vettem...
Előre is köszönöm!
De..........................csak akkor ki húzza a futót?
Az ökör?
Nem értem miért mondod ,szombat-vasárnap nem lehet áldomást inni?
Szombat-vasarnap ez nagyon realis.
A helyes sorrend:
Megvesz.Biztosítás megköt.Eredetiség vizsgálat.Okmányiroda.Örül.Go home.Áldomás elfogyasztása
Utánfutó,esetleg "P" rendszám,amiért 5e/24h szoktak kérni.
Vagy hetkoznap vagy futo vagy rendszam leszerel es ami a csovon kifer.
Ellenben, ha szombaton battyognánk le érte, akkor sajnos már macerásabb...
23 Ezer a rossz vicc kategória... Csak nehogy már 123 Ezer legyen...
6 évet állt? Akkor nem kell! Elég szívás volt az SV-nél, ami 2 évet állt, hogy rozsdásodott a tank...

Egyébként az okosok azt mondják, hogy nem kilométerre vesszük, hanem állapotra! A KM egyébként nem érdekel, csak az, hogy milyen állapotban van és mennyibe kerül. Mivel ez nem drága, így ha költeni is kell rá, még akkor is jóáras marad, de tudom, hogy ez meg az, tényleg rendbe lettek rakva...
Idős nem dohányzó körorvos nő csak templomba 3 km-re hétvégén használta.
És 6 évet állt mert nem volt szive eladni.
23000 km.....ok
Megvesz
Helyi okmányba bebattyog
Átirat
Visszarak a forgalomba
Online biztit köt
Örül
Hazajön.
Sziasztok, én meg már megint a motorvásárlással jövök...
Az új kiszemelt: http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_900_rr_954rr-7727154


Azt nem tudom, hogy hogyan lehetne lábon hazahozni, ha ideiglenesen ki van vonva forgalomból...
sztorno a hétvége apámnak szülinapja van család ...
Hi Commander!Ahogy mondod! Már körvonalazódik valami a hétvégére (15,16) valamelyik még semmi komoly.Írj hogy neked melyik nap jobb.vasárnapot favorizálom mert akkor kevesebb a gibbon -nem úgy mint a woton )- de meglátjuk.időjárás még jó is lehet. ha esik ,vagy csak csepeg én nem is indulok neki.