Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, itt az éppen aktuális "kedvenc": http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_750_y-7760037

t nem éppen fiatal, meg nem csak 20-30 ezer van benne, de talán ennek legalább reális az ára!
Na igen, tudom, hogy megvan a feelingje! Egyébként már egyre kevésbé bírom, lassan elfogy a türelmem! Eddig a "tökéletesre" vártam, de az lesz a vége, hogy a következő két hétben megveszem a fent lévők közül azt, ami a legjobban bejön!
Remélem ti kihasználtátok a jó időt a hétvégén! Szombaton csak úgy szóltak a sor4-esek a Külső Bécsi-n!
Pedig az az igazi. De Te tudod
Szia, néztem én a 9-eseket is, de sajnos abból még az újabbak is karbisak! Azt pedig nem igazán szeretnék!
Én úgy tudtam, hogy ha ideiglenesen ki van vonva, akkor vagy meg kell várni, hogy lejárjon a kivonás, vagy pedig Okmányirodában kérni, hogy helyezzék újra forgalomba.
Arról eddig nem hallottam, ha megveszem, akkor automatikusan visszahelyeződik... Igazából nekem annyi kéne, ha megveszem, akkor a hazaúton nem "lő le a rendőr", hogy mit akarok én így itt ezzel...
2002-től csinos a fara
Zx9r?
link
Csak ideiglenesen van kivonva a forgalombol, ami annyit jelent, hogy az adas-vetel utan automatikusan forgalomba helyezodik. Szoval ez nem para... a mezobereny mar necces, de ha a kornyeken van meg motor ami szobajohet, akkor nem olyan veszes.
En peldaul Gyorben vettem meg a 929-et anno ugy, hogy odafele neztem Tatan egyet es meg 3 masikat Gyorben.
Igy mar megerte a tavolsag.
nalam is hasonlo volt. mar minden cucc kesz volt, mentem az okmanyirodaba nagy vidaman, aztan a "micike" kozolte, hogy ezt nem tudja elfogadni, mert nincs rajta az adasvetelin, hogy hany km van a motorban, meg ilyenek... mondtam neki, hogy itt all kint a motor, megnezem es rairom jo?
nem volt jo neki. gyors telefon, nyelgazon le az eladohoz a halal faszara, aztan vissza az okmanyirodaba, ahol aznap mar nem kerultem sorra.
nem voltam ideges :D
Szia Marci, ezt az infot nem felejtem el és majd lehet, hogy élek vele egy másik motornál, de nem ennél! Egyébként B.Kalászon az utánfutóstól 3,5 Ezer/nap lehet hozni motor szállító futót!

Most is fölraktak egy 954-est: http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_900_rr-7745749
Nagyon
szép! Csak ez már más árkategória, mesze is van és ez is ki van vonva!
A lényeg, hogy folyamatosan tesznek föl gépeket, így nem aggódom, hogy motor nélkül maradok idénre...

Van ezres Gixxer is jó áron, elérhető helyen, de ez már 160 ló... http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_1000-7719743
Hallod Peti? Van vonóhorog a Toyotámon
Kell egy utifuti azt go
Simán, nem kell beleugrani semmibe.Lesz még közelebb és jobb is:)
Sziasztok,
Köszönöm az ötleteket! Közben fölhívtam a helyi okmányirodát, valamint egy eredetiség vizsgást is! Okmányirodába reggel még kérhettem volna időpontot (sajnos itt nem lehet csak úgy beesni, hogy adjatok sorszámot, hanem csak időpontra), valamint az eredetiség vizsgások mondták, hogy megoldató, ha csak beesek nap közben, így egy nap alatt le tudtam volna mindent, ha mondjuk lemegyek vonattal!
Közben fölhívtam a tulaj is! Nem vette föl, de később visszahívott! 6 percen át folyamatosan beszélt és elmondott mindent! Abszolút korrekt embernek tűnt, mert tényleg fölsorolt minden hibát és problémát (amelyek miatt ennyi az ár). Ha nem, Szombathelyen lenne, akkor valszeg még így is vállalnám, de így már túl macerás! Majd jön valami más!
Nem hinném,de mind1 is, szót se érdemel.
Azért ez egy kicsit erős volt!
Nem?
Szerintem olvasd el amit írtál,értelmezd,és kérj bocsánatot!
Simán segíteni akart,amit te kértél!
Nemhogy nem megy, de ha már segiteni szeretnél, akkor normálisan leirsz valamit, ki irsz egy nevet, aztán kérdezzek rá aztán megint irsz 2 szót megint kérdezzek rá, szerintem el vagy tévedve kicsit.de mind1 ne is foglakoz vele.
... akkor kérdezz rá kulturáltan, de neked nem megy...
Rákeresel és ott az összes adat ami lényeg ...
Anyád a hülye te fasz, ki irsz egy nevet, hány ujjamból szopjam ki hogy hol meg merre keressem.
... ha már nem megy ... talán így : http://www.sportmotor.hu/tagok...
Te nagyon hülye ... !
te akarsz karbit szinkronizáltatni Ő megcsinálja. ENNYI.
Végül csak feljöttem motorral, nem fog a kedvenc motorozásaim közé tartozni, néhol olyan széllökések voltak.
Valaki értelmestől vártam választ, nem értem ha nem tudsz segiteni akkor mi a reteknek vergődsz ész nélkül?ennyire jó fejnek tartod magad?