Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Lenne egy kis problémám , remélem ti tudtok nekem segíteni....
Nem találok szívócsonkot (henger - karbi ) közé
Örülnék ha valaki tudna nekem segíteni ,hogy merre keresgéljek
Cagiva 125 Super City

Válaszokat előre is köszönöm
Sziasztok. Cagiva elephant 125 fasszabrol lenne , kb vodorbol ragtam ossze az egesz motort. Es nekem csak vilagitas kell ra se aksi se semmi mas. Es az lenne a kerdesem hogy a fesszabra ugye ramegy 3 kabel onnan jonne le ketto, arra kozvetlen kothetem a vilgitast? koszi a valaszt.
Hali!
Azt szeretném kérdezni hogy valaki nem tud cagiva super city/prima/elefant-hoz dugattyút.
Gyári 40.00-ás méretűt.
Én mindenhol kerestem de sehol se talátam hozzá dugót csak magasabbat
Hátha tud nekem segíteni valaki!
Egyszercsak megállt a Prima. Nézem, és nem ad szikrát.
GyertYa, gyertyakábel, gyertyapipa csere után sem indult a motor.
Majd jobban belemásztam.
Megnéztem nincsenek e elszakadva a kábelek, nem e sérült a lendkeréknél valami, de semmit nem látni, hogY valami rossz lenne.
Levettem a gyújtástrafót, megtakarítottam az érintkező felületeket, de semmi.

Az az érdekes, hogy ad szikrát, csak nagyon gyengén.
Néha erőteljes a szikra, de pár métert meg tolom, egyből megszűnik a szikra, vagy csak nagyon gyenge.
Levettem a gyújtástrafót megint, bevittem az autósboltba, ott kaptam egy TEC márkájút ami nagyjából úgyis néz ki. Azt mondták valami Yamaha modellé. Ráraktam, de azzal semmi szikra nincs.

Találkozott valaki már ilyennel?
Hogyan tudom ellenőrízni a gyújtástrafót?
A gyújtástrafó kék vezetèkjén mitt kell mérnem?
Az én motorom blokkja szinte egyezik a Cruiserével. Most 3,9 körül fogyaszt kíméletes túrázgatás közben. A gyári adat 4-6 liter közé mondja attól függően, hogy mennyit töltesz poweren. Ha költségeket számolsz, ne felejtsd ki a jó olajat sem, ebből kb 1000km alatt kell 1liter.
sziasztok érdeklödnék hogy valaki nem tudja hogyan lehet be kötni 125 cagiva elefánt fesz szabályzot ? elöre is köszi a választ
Szia!Érdeklődnék a Plexi iránt?Várom válaszod Zsolti!
előre is
sziasztok egy kérdésem lenne hogy a cagiva cruiser 125 fogyasztása mennyi mert nem találok sehol sem leírást róla elöregszel köszönöm
Üdv!
Legjobb lenne szépen a gyújtás alkatrészein végigmenve ellenőrizni. Gyertyapipa, kábel, tekercs jó? CDI, kábelek általában? Ha ezek mind működnek, akkor gyújtáskapcsoló felé keresgélnék, de ennyiből az esetek nagy hányadában már meg kellene lenni a hibának.
Üdv! Frecciám tegnap menet közben leállt. Ma szétszedtem, nincs szikra. Kicseréltem egy újra a gyertyámat továbbra is fenn áll a hiba, hogy folytassam tovább a szerelést?
van egy 41 es freccia hátsó lánckerekem, elfogadható állapotban ha érdekel holnap lefotózom.
Köszi és mindenki másnak is.
Sikerült egoldani és már megy is.
Köszi és szép estét
szia nekem van egy db a höfokmérö felöli oldal jo álapotban
Szia! A kapcsolót szét lehet szedni hátulról óvatosan. Ha égésnyomokat látsz, érdemes lenne szétszedni és megpucolni minden érintkezőt. Nem egy bonyolult szerkezet, nyugodtan neki lehet állni otthon.
bontott cagiva alkatrészek eladók
szacsomotor@freemail.hu
Motoplatt gyujtás eladó(alaplap+lendkerék)18eft,trafó 11eft
komplett gyujtás 26eft,fesszabályzó 5eft
szacsomotor@freemail.hu
Üdv.
Kösz a segitséget.Elkezdtem át nézni és a gyújtás kpcsolóból kijövő kábel köteg egyik szála a stecker-ban eléggé el van égve.Szerintem az lesz a baj.
Ezt h lehet javitaní?Át hidalom az jó?
Köszi a segitséget.
Szép napot
Szia! Nagy valószínűséggel a gyújtàskapcsolód kábeleit kellene átnézni, nincs-e leszakadva. Ez szokott ilyeneket okozni.
Üdv
Valaki tudna segiteni?Cagiva Freccia c12R
Tegnap haza fele elment a világitás utközben és a müszer fal is.Haza értem vele a saját lábán.De nem tudom rá adni a gyujtást.Helyzet jelző megy ha rárakom,de azon kivül semmi.
ötlet h milehet a baj?
Elöre köszi
üdv
udv mindenkinek. Keresek cagiva elephant 125 hoz elso idomokat . Akinek van irjon emailt pls .
kacsa93@citromail.hu.
sziasztok!ugynézz ki most jó a gép bár hidegen az alapjárat kicsit szorakozik!de melegen már nicns gond vele baba naon huzz is mint állat!az új iridiummal is sztm jobb vagy nem tudom!de ezek nem 2személyre vannak kitalálva:Slehet mz t kelelt volna vennem:S
Ok, köszi! Igen a netről rendelem.
de igen akkor jobb lenne az!mi tolomérövel szoktuk felül mérni és amit mutat olyat veszünk!igen a hötágulás miatt 55,99es akkor..bár a legjobb ha adnak rá csere lehetöséget ezen nem szoktak szivozni odadják a gyürüket és ha nem jó kicserélik, beleteszed a hengerbe és legyen kis hézag a perem allat!netről veszed amugy?
én uyg vagyok ink vele h több olajat kapjon mint h nee kapjon semmit!nekem a szivatyúnál is kicsit rávan állitva h több olajot kapjon bár nicns megjelölve hol kell lennie de a (szerelési könyvben neten néztem )ott volt egy csík de nálam nem volt igy egy picit ráhuztunk!holnap elmeek a gyertyáért ha eljutok odáig akkor megprobálom!elötte is volt egy frecciám nem volt vele semmi gond!ezzel meg akad!kuplunglamellákat nem tudja valaki mien kellhet?freccia c9es