Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok szeretnék segítséget kérni.Kerek hengerfejes 150 es elefantra kéne bekötnöm egy motoplat gyujtást és nem tudom melyik kábel hova megy ha valaki leírná nagyon megköszönnem előre is kössz


ALKATRÉSZEK ELADÓK
http://racing-bazar.hu/motorke...
Írtam emailt kérlek a továbbiakat ott.
2011-es írásom volt azóta elkelt de köszi az érdeklődést és alkatrészem sincs már a motorhoz
szia igen keres privátban 70 6391808 biztos megegyezünk
Mennyi lenne az ára?
Hello érdeklődnék, hogy meg van e még a papíros váz meg még egy pár apróság érdekelne.
Sziasztok szerintetek cagiva canyon hoz tudok majd venni alkatrészt?
jó reggelt, hogy eladja gyújtás és alnaser a Cagiva és mennyi pénzt? Én vagyok a szabadkai jött értem ... Felveheti a kapcsolatot velem e-mailben BOJAN.2653 @ GMAIL.COM
van 70 639 1808
szép estét eladó lenne egy super city 125 papiros váz forgalomból kivonva de vissza állítható , papírokkal és blokk táblájával együtt . ugyan ilyen volt mint a képen,
Hello akinek van van Cagiva frecciahoz főtengelye vagy komplett blokkja az írjon.
Hello érdekelne a blokk, és ha tudsz küldeni egy telefon számot akkor megtudnánk beszélni a dolgot.
helo. esetleg az öninditoja meg 1ezhet a 125ösével?
Sziasztok cagiva elefant explorerhez 50 es keresnék pár alkatrész gázbovden komplett , kuplung bovden, km óra spirál stb.. hol tudok rendelni vagy venni? budapesti vagyok köszi előre is a segítséget...
Hali!
A motor teljesen működőképes volt még anno. Bontásra került kb 5 éve áll. A henger már nincs meg hozzá, a hengerfej, önindító és a komplett blokk megvan. 10.000,-ft irányár az egész blokkra vonatkozik, plusz pár apróságot is adok hozzá pluszba.
Szia!

A blokk komplett, működőképes? Mennyi volna az irányár?
Eladó Cagiva supercity 50 alkatrészei ( váz , tank , 2 felni , fék tárcsa előre - hátulra , hűtő csövekkel védővel , kipufogó leőmlő , malaguty kipufogó vég , egy kitünő állapotú motor blokk (egyben), meg egy besült motor blokk alkatrészei , delorto phbn 12- es karburáto , öninditó . ha kérdésed van hívj.
Eladó Cagiva supercity 50 alkatrészei ( váz , tank , 2 felni , fék tárcsa előre - hátulra , hűtő csövekkel védővel , kipufogó leőmlő , malaguty kipufogó vég , egy kitünő állapotú motor blokk (egyben), meg egy besült motor blokk alkatrészei , delorto phbn 12- es karburáto , öninditó . és pár apróság ha kérdésed van hívj 06209330454 vagy horesnyibarna@hotmail.com itt a válaszokat sajnos nem kapom meg.
Sziasztok! Van nálam felújításra egy freccia c9 arra lennék kíváncsi hogy ezeket milyen blokkal szerelték? Esetleg ez valami Rotax széria? Olasz motorok terén egyáltalán nem vagyok ismerős úgyhogy lehet hülyeséget kérdeztem :)
Szaisztok!
Cagiva freccia alkatrészek eladók. Blokk, váltó, önindító, olajzó....váz, első lámpa, első telók, kerekek....egyben és külön külön is. Nagyon olcsón adom mert útba van a motor.
eladó cagiva super city 50-eshez önindító, kipufogó,fesz-szab, henger, felnik,stb hívj ha kell valami. 06209330454
eladó kitünő állapotú (számlás) cagiva super city 50-es blokkom 6sebességes vizes. (mellé egy beállt blokk is ) 2 blokk-1henger-1 gyujtás. nem bontogatnám inkább egyben eladó. 25ezer a jó blokk a beállt 10ezer. telefon: 06209330454
nekem van egy 32es hátsó fogaskerekem az ar350hez
kb 1500km távot ment
és van egy teljesen új zacskós jt első fogaskerekem is
ha érdekel(vagy bárki mást) írj mailt
de van egy komplett vázam is rugóstag kivételével, meg egy első főfékhengerem
kb vas árban vihető minden
Eladó egy Super city 50 es blokk 6sebességes.Alkatrésznek.25000.-
Helló midnenkinek.
Elöször is nekem szükségem lenne 1 cagiva super ciy 125ös motorba valo öninditora. és még az lenne a kérésem aki ért hozzá irja nekem meg hogyan lehetne berogsra meg gyártmányolni. elöre is köszönöm,
aztán még szükségem lenne 1 ball oldali hátsó idömra is, és a karbi és a légszürö közti összekötöre. akinek van valamije irjon it, vagy facee-bokon Pandur István Rushmen (Alsómocsolád)
vagy E-mailben: pituka14freemail.hu
vagy hivj: 0630/479-17-66 os számon.