Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vegyél akkor máshol ennyiért!
Képet kérnék és max 8at adok érte ha állod a postát.
Picit felületi rozsdás de nem vészes lekéne újra csiszolni és festeni eredetileg is ezért lett letisztítva
Sajnos csak ilyen minőségű képeket tudtam készíteni nemtudom mivan a fényképezővel becsíkoz a képe így is 1 alkatrészről vagy 10 képet kellet csináljak mire 10ből 1 "jó" lett.
kormány átmérő 2,2cm hossz kb 78cm ha jól emlékszem megvan a két felső leszorító is
sziasztok, szükségem lenne nekem is cagiva freccia komplett visszapillantóra (index-el).
tud valaki?
előre is köszi
üdv
Megmérem majd de gyári kormánya ha jól emlékszem de megnézem majd töltök fel ide mindenről képet csemegézni valónak
Mondj egy szerinted fer árat rá,gyere el és vidd el vagy mondj az egészre egy normális potom összeget és vigyétek,am jó állapotban van az ülés nem szakadt,talán 1 helyen lehet megvan nyomva a bőr rávolt támasztva valami és megnyomta a bőrt legalábbis pár hónapja mikor pakoltam akkor láttam rajta egy "ilyen féle "sérülést" csak.kb mint amikor bőrődön egy ideig ott a pokróc nyoma :D
Ha van rá igény csinálok róla képet a meglévő alkatrészekről.
Ha személyesen eljöne bárki érte és egybe elvinné úgy oda adnám az egészet 5000ft-ért.(sz.em ez nagyon korrekt ár érte)Ebből am sz.em a kuplung bowden magában megéri nem szállkás jó állapotú bowden nagyon neten nem is kapni hozzá.
Kormányról küldenél képet meg mekkora átmérő?
Hello mennyit gondoltál az ülésért és milyen állapotban van
Mindenesetre ha valakinek kell Supercity 125-ös motorhoz kuplung bowden,gázkar bowdenel,kormány,ülés,hátsó lengővilla jelképes összegért pest megyéből,nekem ez csak itt porosodik akkor jelezze
Sziasztok Supercity 125-höz keresek elsőlámpát, első plexit, első sárvédőt. Aki tud az írjon krisz0004@hotmail.com-ra
Előre is köszönöm
Szia köszi de azokkal nincs gondom :) Italmondo - t pedig megpróbálom. Köszi a segítséget!
Sajnos azt nem tudok(szívócsonkot(esetleg Italmondoval vedd fel a kapcsolatot ők lehet tudnak újat behozni neked) de jelképes összegért Pest megyei vagyok és régről maradt meg pár Supercity 125-ös alkatrészem:
Ülés,Hátsó lengővilla,Kuplung bowden,gázkar,kormány.
Nem érdekel esetleg?
sziasztok! ;) milyen variátor görgőket javasoltok, hogy alacsonnyabb fordulaton, elinduljon a robogó? a motor = Cagiva City 50 1993-as
mikuni karburátoros.Jelenleg jól indul, csak nagyobb fordulaton indul el. jelenleg 15x12x6gr-os görgők vannak betéve. fogyasztása 3liter%100km
Cagiva Freccia alkatrészek eladóak verhetetlen áron. elektronikából szinte már semmi nincs, de azért kérdezz rá nyugodtan. Komplett blokk még megvan, akár külön a főtengely is eladó. Váz, kerekek, lámpa, telók, lengővilla, szívócsonk. Hamarosan mindenről töltök fel képet.
sziasztok . Az lenne a kerdesem hogy cagiva alatta rossa 125 be a regi dugo sik volt . Amit most akarok venni hozza az kupos. beleerne a hengerfejbe?
Sziasztok!
Érdeklődnék valakinek van-e gyári Super City 125 szívócsonkja valakinek vagy tud - e valaki Pest megyén belül egy bontót vagy valakit ahol esetleg találnák szívócsonkokat.
Előre is köszi!
Sziasztok.Érdeklődnék hogy esetleg van e valakinek 84 es Cagiva Elefanthoz km spirál és meghajtó?!Ha esetleg valakinek lenne kérem az adamferenc07@gmail.com címen jelezze.Előre is köszönöm!
Sziasztok!
Mitohoz keresek működő POWER ELEKTRONIKAt !
Akinek van, vagy tud szerezni, ne tartsa magában, szóljon azonnal!
Esetleg cserébe fel tudok ajánlani egy powermotort (vettem egyet és mint kiderült nem a motor volt a ludas)
elérhetőségeim:
toxy88@gmail.com
harminc, 6508160
No, beröffent a motorka - két év pihenő után!
És megvan az dupla égő - az üres fokozat visszajelzője
Hátsó kipu-ja nincs vkinek eladó? A bontós csak az elsővel együtt adja
cagiva cocis bontot alkatreszei eladoak a motor gyari 50 es nicasilal rendelkezet a hengere de viszont egestere es viztere megvan moto platt gyujtas komplettan blokk kozepek kuplung felol fekni stb.onindito bendix berugoszerkezet nincs!
hello. nekem van gyujtás alaplapom=10e be ha kell postán is tudom.
Sziasztok! Régen jártam erre... Felújítottam az Elefant-projektet - a lányom jönni akar velem endurozni !
Kiderült, hogy a múltkor, amikor elment a villany, a feszszab szállt el - és vitt is magával minden visszajelző égőt és világítást, ami csak égett akkor... A feszszab csere megvolt tavaly, most nekiálltam pótolgatni az égőket - és lássatok csodát, karácsonyfázik a műszerfal! De valaki súgja már meg, hogy mit jelent az a visszajelző, ami zöld és két világító égő van rajta? Ha a gyújtást ráadom, világít.
Alkatrészek eladók! Tel.: 06 70 318 52 37
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Üdvözletem! Gyújtótrafót keresek 125ös Cagiva Aletta Electra-hoz. Email: repaszkilajos@citromail.hu