Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha viszaengeded a gazt attol alapjarat van. Ugyis kap uzemanyagot
Szóval 2ütemüt akarsz motorfékkel használni(motorféknél nincs kenés, mert gázt visszaengeded-nem kap üzemanyagot, sem olajat) bejáratás alatt ? Ezt hol hallottad ? mert egy 4t-nél még oké is lenne :D
Én így járatom a 2t perselyesem : 500km ovatosba, ami azt jelenti hogy 8ezres ford. alatt. Természetesen kell a motornak az, hogy ne csak és kizárólag alacsony fordulaton használd, mert akkor arra kopik be, és fordulaton állandóan meg fog ragadni. Ez idő alatt nyugodtan (üzemi hőmérsékleten) kend el a száját 10-11ig, de csak kigyorsításoknál, ne hosszabb távon. Például 1-2-3 végig nyélen, és utána öblögetsz, plusz felváltasz 6-ig.(vagy 7-ig)

Ha nicasilos, akkor nem kell járatni. 5 perc alapjáraton indítás után, majd egy-két lájtos kör, és utána mehet nyélen.
cagiva powermotor. sérült nicasilos henger. hengerfej. blokkfelek. deknik. hiányos váltó. egy vagy 2 fogaskerék hiányzik. ha kell valami irj emailt és megegyezünk kacsa93@citromail.hu
én amikor öszeraktam kb fél óráig hagytam pöfékelni alapjáraton. aztán mentem vele kb 2 tanknyit ugy hogy a fordulatszám mérő nem ment háromnegyed fölé. :D de inkább ugy lassits amig bejáratós hogy motorfékkel . és faszalesz az . utánna már kenetem a száját. és semmi baja azóta. nem ragadt meg semmi,
Üdv!
Riverhez univerzálisat lehet kapni amit a lámpa felfogató csavarral lehet rögzíteni.Lánckereső.hu
#Kacsa90

Te mennyit járattad a gépet ?
vagy mennyi az ajánlot járatás ?
Én mivel 18 lityos a tankja ugy gondoltam hogy ugye 2-3x Felmelegitem üzemi hömérsékletre terhelés nélkül és meg várom mig kihül
Utána meg a maradék Benzin Szépen nyugisan ki járkálni belőle
Mondták nekem hogy 2 tank kéne neki .. Ti hogy szoktátok ?
a választ előre is köszönöm.
sziasztok. Nincs véletlenül valakinek Cagiva river 600-ra láncszette? Új vagy keveset használt jó áron? És keresnék még erre a típusra plexit. köszi. m.attila0502@freemail.hu
cagiva vmx-hez keresek hengert
Üdv! Keresnék komplett berugó szerkezetet Cagiva elephant-hoz. 125ccm-es blokkba ! Berugó, és a belső 2db fogasív(fogaskerék) is kellene. Árban megegyezünk :)
Kontakt : pippo17@citromail.hu
Kérlek, ha valakinek van, írjon!
Dobj bele egy magnest. Ha fogja akkor vas. Ha nem akkor nicasil.bar nekem nagyon kicsit fogta de.erezni a kulombseget
Heló!VALAKI meg tudja mondani a supercity-prima50. 6gangos blokk főtengelyCSapágy méretét?Megvenném mielőtt szétszedném a blokkot...Köszi
Ja egy 125-ös elephant a vas!
Sziasztok! ma bekötöttrm az akssit és fűstölt a fesszalyzó igy hát nincs világitás ! mi lehetett a baj ?
Miből tudom megálapítani hogy nicasilose vagy nem ?
ha gyári a hengered akkor nicasilos. amugy Repsol MOTO SINTETICO 2T olaj
Amugy miylen olajal használjátok ? :D
Elvileg vas henger van rajta.
ahogy elnéztem a képet a dugórol a galériádban. nem sok maradhatott a nikaszil rétegből. összerakás előtt néz meg milyen állapotban van. a nikaszil, met ha sérült nincs értelme öszerakni
például nekem a stiftelés beleért volna a szívó oldalon az ablakba . azért kérte a gépműhely a dugót is hogy ahoz igazítsák a perselyt. 56:50 es dugómhoz van gyűrűm ha kell ?
Ahha.
Pontosabban mit kellet hozzá igazítani a perselyen ?
Mert én is vettem bele ablakosat csk a nagy sietségbe sikerült eltörni a gyürüket összerakás közbe :DDD
semennyire .nekem is ablakos van benne. csak nekem hozzá igazitották a perselyt.

tessék ablak nélküli : http://www.robogowebshop.hu/mo...

én 6 ezerért vettem bele valami ambika dugót fél éve nyüstölök de semmi baja és az ablakos
Sziasztok! Van egy Gilera 125 C2-m. Itthon nem találtam másikat,sem alkatrészt hozzá. Komplett kuplung érdekelne. A blokk különlegessége,hogy tárcsás vezérlésű,ami a főtengelyen van. A képen látszik. Bármilyen infót köszönök a motorral kapcsolatban !
Sziasztok!
Érdeklődnék hogy szerintetek lehet e a Cdi az oka annak hogy a motor egyszer csak leállt és azóta nem indult.
Új bosch gyertyát vettem bele,üzemanyagot kap,gyújtásfelöli oldalona a szimering száraz,kompressziót nem mértem,de szerintem van..

Amikor tekertetem az önindítóval és szívatón is van,gázt is nyélen húzom akkor durrog kicsit de nem indul be :/
Cagiva Freccia c12R a moci,köszönöm előre is bármilyen tippel szolgáltok,üdv.:Huba
125*ős
Srácok.
Egy 86-os Elephantba keresek Dugót, Hol találok bele megfelelőt ? nem a mérettel van a gond hanem a Régi dugon Nem Volt ablak és Csak 2 ablakosat találok.
Mennyire lenne gond ha ablakosat rakok bele ?.
Gyárilag Nem ablakos volt benne.
a Választ előre is Köszönöm.